|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za nasvet!
6.2.2007 23:31:11   
monika22
Sem v 8. tednu in sem ravno kar na hlačkah videla rjav izcedek. Ni pretirano močan, ampak me je vseeno zagrabila panika. Ali je s tem kaj narobe?
Prosim za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za nasvet!
6.2.2007 23:57:42   
lejca
Ciao Monika!
Ti svetujem ,da gres h ginekologu...jaz sem v 7.tednu imela rjavkaste krvavitve...in ce imas poleg tega bolecine kot pri menstruaciji in morda tudi bolecine v krizu je mozno da pride do splava.Jaz nisem vedela ,da sem noseca in sem imela ta rjavkast izcedek kar nekaj dni dokler me moja tasca ni spravila h ginekologinji.In sedaj sem v 5.mescu.
Javi se mi!
Lejca

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za nasvet!
7.2.2007 0:15:14   
monika22
In kaj ti je ginekolog predpisal, ko si prišla k njemu?
Bom šla jutri k njemu, da vidim kaj je narobe.
Hvala ti!

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za nasvet!
7.2.2007 8:09:33   
žarnica
jaz sem tudi imela izcedek,ampak svetlo roza, pa temno rdeč strdek je bil na hlačkah. Sem šla takoj do G, pa je bilo vse vredu. Me je pa dal za 1 mesec na bolniško-za vsak slučaj.

Pojdi raje na pregled,škodit ne more-ti boš pa bolj pomirjena.user posted image

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za nasvet!
7.2.2007 8:54:35   
Anonimen
Jaz sem doma že 4 tedne in bom še 3. Razlog: isti, kot pri vseh, ki imajo/imamo rjav izcedek.
Sem pa bila ful panična, ampak so mi razložili, da to niti ni čisto neobičajno, 50% žensk ima take izkušnje. Če pogledaš so na seznamu najmanj tri teme, ki opisujejo iste probleme.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za nasvet!
7.2.2007 12:36:31   
monika22
Sem že marsikje prebrala kako in kaj. Danes sem šla k ginekologu. Naredil mi je ultrazvok in ni videl ničesar. Rekel m je da bom dobila user posted image ,  in da tisti mehurček ni bila nosečnost. Sestra mi je rekla naj naredim še enkrat test in pokazalo se je user posted image . Spet ne vem pri čem sem! Verjetno bom mogla veliko počivat in usmeriti misli kam drugam. Hvala vam za vaše odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za nasvet!
8.2.2007 12:55:00   
monika22
Včeraj ob polnoči so mi naredili abrazijo user posted image !
Žal moje pikice ni več!

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za nasvet!
8.2.2007 14:14:08   
pin
user posted image user posted image user posted image Nimam besed. Moje očke so solzne....user posted image

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za nasvet!
8.2.2007 15:15:27   
smotka lonib
Monika22!
Hudo mi je zateuser posted image user posted image user posted image , vendar vedi, da je bolje, da se ti je to zgodilo zelo zgodaj kot pa kasneje nekje v 20 tednu. Sigurno je bilo z user posted image  kaj narobe. Mati narava sama poskrbi, da se rodi čimmanj bolnih user posted image . Če imaš doma razumevajočeva fanta in starše, boš prebolela. Tudi jaz sem se soočila s tremi SS, ki so se vse končale v 7T nosečnosti. Zdej imam doma dva otroka, tretji  pa še prihaja. Pri vseh teh nosečnostih sem imela krvavitve in rjave izcedke
Ne obupaj, tudi zate bo posijalo sonce.

Srečno!

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za nasvet!
8.2.2007 16:50:37   
lejca
Ciao Monika...

iz vsega srca mi je zal ,da se ti je zgodilo prav to...sem upala tudi jaz,da se bo obrnilo na bolje...vse vemo kako je ,ko samo pomislis ,da bi bilo lahko kaj narobe...jaz se vedno vsake tolk casa pomislim,da bi se lahko to zgodilo tudi meni in me stisne pri srcu...

Drzi se...me smo tukaj,da ti potolazimo!
Lejca

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?