|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupujete...
5.2.2007 12:51:54   
masna
otroško opremo za prihajajoče user posted image v LJ in okolici?

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupujete...
5.2.2007 14:45:40   
juniorka
mene tud zanima...
posteljico sem gledala v rutar katalogu, ugodna cena, pa ne vem, če je v redu...
vozičke gledava naokol, pa bova šla verjetno v avstrijo ponj, ker dobiš še dodatke za ceno golega vozička tuki...
nekaj cunj iz H&M že mamo, druga pa ne, pa pričakujemo v maju...

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupujete...
5.2.2007 17:26:15   
ribicau
Midva sva vozičke gledala v Avstriji in so bile enake cene oz. rajši dražji kot pri nas, tko da ne vem kje sta jih vidva gledala....Govorim za enake modele, kot jih dobiš pri nas, ne kakšne substitut....


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupujete...
5.2.2007 21:33:58   
eya
Baby center (posteljica, previjalna), Ariel, Pikapolonica (voziček), oblačila in ostale stvari pa povsod nekaj.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupujete...
6.2.2007 8:04:32   
Taja Nagaja
Moraš kar malo primerjat in se sprehajat po trgovinah, če želiš ugodno kupiti. Drugače pa Baby center, Pikapolonica, Ariel, Rutar, Sonček - spletna trgovina in E. Leclerc (od jutri imajo nekaj otroških izdelkov v akciji), H&M, DM, Muller, Spar, Mercator. Odvisno kaj potrebuješ. Malo lahko pogledaš tudi po spletnih trgovinah. Se mi pa zdi, da so vozički pri nas bolj ugodni kot v Avstriji. 

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupujete...
6.2.2007 8:55:10   
masna
Kje se pa nahaja Pikapolonica?

Jaz rabim opremo za dvojčka, bila sem v Arielu in Baby centru, pa imajo malo oz. skoraj nič za dva (voiziček iščem...), tako da razmišljam da bi šla tudi malo v Italijo pogledat, ker mam starše blizu meje....

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupujete...
6.2.2007 11:42:35   
Taja Nagaja
Pikapolonica je v nakupovalnem središču Rudnik, blizu Obi-ja. Če iščeš voziček za dva jih imajo tudi v Buši-ji (imajo trenutno znižanje, marca pa dobijo nove modele) v BTC med Baby cntrom in Mullerjem. 

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupujete...
6.2.2007 21:28:51   
juniorka
Vozičke je moj dragi na Dunaju gledal, in sicer trikolesnike od Chicco, Peg perego in  Quinny pa so bli okol 400€ komplet s košaro in lupinico...

Drugač pa, masna, maš v Rutarju za dvojčke kar neki izbire!
lp

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupujete...
6.2.2007 22:18:35   
Miška76
Midva sva večina kupila kar preko spletne strani:www.soncek.si ,ker imajo konkurenčne cene. Drugače pa enake izdelke kot jih imajo Babycenter, Ariel in podobne trgovine prodajajo za 10%-20% ceneje. Ta trgovina je pa na Bledu. Se splača!!user posted image user posted image







(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupujete...
9.2.2007 8:24:51   
Elen
Evo, včeraj bila v Avstiji, Gradcu. Gledala sva vozičke Quinny, Jane in podobne in primerjala malo cene. In sva se odločila, da ga kupiva pri nas, ker so cene  nižje, kot gor. To so moje izkušnje. Odvisno pa je tudi od trgovine in firme vozička.
Lep vikenduser posted image

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupujete...
13.2.2007 17:45:39   
Anonimen
Juniorka mene pa zanima, če je fant videl gor tudi trikolesnika PP GT3, ker če je s to opremo za tako ceno kot si napisala ti, je to skoraj pol manj kot pri nas na sončku. 

(odgovor članu Elen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupujete...
13.2.2007 20:14:39   
bilbo
v Gradcu ga vsaj jaz nisem našla.
Preverjeno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?