|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa peče?
30.1.2007 13:39:14   
Natas@
Danes sva bila z našim 2,5 letnikom pri zdravniku in mu je pri lulčku potegnil kožico čisto do konca dol. Takrat je sicer malo jokal, ampak ni bilo hudo. Hudo je sedaj ko lula. Takrat pa tako močno joka, da gre še meni na jok, pa govori da ga PEČE. Zanima me, koliko časa ga bo tako peklo in kako mu lahko še pomagam razen z kakšnim obkladkom, kar pa je težje izvedljivo, ker ni več v plenicah.
Res prosim za kakšen nasvet kako pomagat in koliko časa to ponavadi traja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 13:42:29   
mika
o bošček mali, upam da hitro mine.

mi imamo punčko,tako da ti ne znam svetovati.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 13:59:14   
Marogica
O, revček mali... S kamilicami mu ga probaj umit, pa sk akšno kremo namaži, mi uporabljamo Lamprechtovo kremo (BebiVal). Kaj drugega se ne spomnim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 14:05:21   
Tonchka
Mi smo imeli tak pregled s triletnikom pred 3 meseci. Isto mu je urolog potegnil tisto kožico čisto dol in tamal je tulil kot utrgan, ker baje ful boli če je kožica bolj ozka. Tisti dan je bilo grozno, ker ga je ful peklo pri lulanju, mi smo ga tisti dan pač malo bolj "crkljali", ker je imel kožico ful rdečo sem mu jo po lulanju in brisanju z vlažnim baby robcem še malo namazala z Bepanthenom (po nasvetu zdravnika). Naslednji dan je že normalno lulal, ampak večji problem je bil po tem ker sploh več ni pustil da se ga dotaknem za lulčka, urolog je namreč rekel, da je po tem posegu treba redno vsak dan vleči kožico gor in dol. Ampak poj se je navadil tudi na to, in sedaj to dela kar sam in ful je "ponosen" na svojega luleka. Je pa res da če bi imela še kdaj kakšnega sina, bi mu to kožico dajala gor in dol že kot dojenčku. Meni je pediatrinja rekla da to dojenčkom in malim otrokom ni potrebno delati, urolog pa je čisto ven padu ko sem mu to omenila, tko da ne vem no kaj je bolje. Veliko sreče, fantičku pa čim manj bolečin. LP.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 14:41:34   
Anonimen
Ko je fant dol potegnil kozco svojemu sinu, je tamalega peklo pri lulanju ene 3 dni - prvi dan je bilo grozno, je ful jokal (jaz nisem mogla bit zraven, ko je moral lulatuser posted image ), pa urin zadrzeval .. potem je bilo pa pocasi boljse. Pa z bepanthenom sta mazala. Zdaj si pa tamal sam dol povlece pod tusem ali po njem, pa nekaj casa po tistem ga je se mazal z bepanthenom.

Upam, da bo cimprej ok ..

LP

(odgovor članu Tonchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 14:44:27   
Seven*
Hecna je tale stroka, ki se ne more zmenit. Meni je pa urologinja rekla, ko sem bila s tamalim (bil je star se ne eno leto), da kozice ni potrebno dol vlacit, ces da je to zascita lulcka pred okuzbami ipd. Ne vem..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 16:59:56   
dskubin
baje manj peče, če lula v vodo (natočiš vodo v bide, pa se vsede not in lula)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 17:05:40   
Maxica
Pri nas ga je peklo kakšen dan, več ne. Baje pa res pomaga, tako kot pravi Dskubin, da lula nekam v vodo. Čeprav mi nikoli nismo utegnili, ker je začel jokat šele, ko je že lulal. Jaz sem mu rekla, da naj, ko ga bo začelo peči, kar k meni brž pride, da ga pocertam, pa je res potem tisti dan večkrat prišel k meni, da sem ga stisnila k sebi. Vsaj toliko sem mu lahko pomagala. Mine, slej ali prej.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 17:34:13   
Anonimen
Ja, kakšne dva dni peče, vsaj pri nas je bilo tako. Je pa gerozno, ja, ampak nič ne moreš pomagat. Edino k sebi ga lahko stisneš in miriš. Vsaj jaz nisem drugega kot to počela.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa peče?
30.1.2007 19:16:41   
Anonimen
Upam, da še ni prepozno... Nam je pediater dal Dermazin. Inv 2 dneh je res bilo boljše, ne, bilo je dobro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa peče?
31.1.2007 0:15:31   
Anonimen
Aja, A. je to reseval tako, da je dal malega pod tus, ali pa je v stoje lulal v kahlo .. ker v plenico ni hotel ...

Mah, mi je kar zal, da sem se spomnila tega .. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa peče?
16.2.2007 18:31:57   
majček
mi smo našega dal v kamilično kopel pa je kr pomagal drgač je pa hudo gledat otroka k ga boli in se tud lulat ne upauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?