|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave s spanjem
20.2.2007 11:52:48   
Jutra
Stara je dobre dve leti. Doslej smo imeli lepe spalne navade, zdaj so se pa postavile na glavouser posted image  in bo treba nekaj ukrepati.

Zvečer smo začeli z obredom pred spanjem med 19h in 19.30, do 20h je bila v postelji in kmalu zaspala. Zjutraj se je zbujala malo pred sedmo ob delavnikih in ob 6huser posted image  čez vikend. Čez dan pa spi od 2-3,5 ure.

Zadnje čase pa zvečer ne more zaspati. Bedi do 21h in večuser posted image , ura vstajanja se ni spremenila, dodala pa je še bujenje ob 5h, ko je žejnauser posted image

Kaj bi bil lahko vzrok večernega bedanja? Je zdrava, težav z zobmi nima...

Z možem nameravava skrajšati dnevno spanje, morda bo to kaj pomagalo.

A ste še kje imeli podobne težave in kako ste jih rešili? Mogoče gre pa za čisto preprosto rešitev, pa je ta trenutek ne vidimuser posted image



_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave s spanjem
20.2.2007 11:56:27   
Anonimen
Pri nas smo imeli podobne težave, ko zvečer tudi do 23h ni zaspala in sem ji najprej skrajšala popoldanski spanec. Kasneje pa čez dan  ni hotela več zaspat in jo nisem več dajala. Rezultat: spat gre ob 20ih, takoj zaspi in spi do 9,10 ih zjutraj. Stari pa smo 26 mesecev.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave s spanjem
20.2.2007 12:19:56   
April
Popoldne ti kar velik spi, najbrž je tukaj problem. Je pa zanimivo, da ob vikendih prej vstane. Naš je tudi tak.user posted image

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave s spanjem
20.2.2007 12:54:21   
srki
Jaz bi tudi rekla, da je problem v spanju čez dan in očito ji ravno to hodi odveč. Vstajanje med vikendi mi je pa znano. Med tednom bi spal, ko je treba v vrtec, ob vikendih pa obvezno kmalu po 6 uri auf.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave s spanjem
20.2.2007 15:06:23   
dana
No pri nas je podobna zadeva, ker imamo vsak večer probleme z odhodom v posteljo.
Jaz sem tudi  razmišljala o skrajšanju dnevnega spanja, samo kaj ko je naš mali v vrtcu, tam so pa itak vesele da čimveč spi.....
Star je pa 2 leti.

lp dana

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave s spanjem
21.2.2007 15:40:12   
bobek05
Jutra, kot bi jaz to pisala... user posted image  S spanjem nikoli nismo imeli nekih problemov, zdaj si pa zvečer že skoraj lase pulim od jeze in frustracije. Pri nas je še ta finta, da hodiva z malim spat (saj vem, grozna razvada!) in tako sem včasih pri njem po 1-2 uri!! Si predstavljaš? Prej je vedno zaspal med 19h in 19.30 v 10-15 minutah, dnevi ko je zaspal v pol urah so bili res redki, zdaj se mi pa že meša...
Sva pa tudi midva začela razmišljat, da je problem v dnevnem spanju. Ko je Anej doma (npr. bolan) spi VEDNO 2 rundi (ne vem zakaj doma ne more zdržat v 1 rundi tako kot v vrtcu user posted image ) in tako gre spat dop. za 1,5-2h in pop. za 1,5h-2h! Kar je ogromno in seveda s tega stališča razumljivo zakaj mu ob 21.30 še ni za spanje. Ko je v vrtcu spi samo 1x na dan in to od 12h-2.15 ali 2.30 in takrat imamo veliko manjše probleme za uspavanje...

Tako da bo verjetno res treba začet delat na tem, da ko je doma (in zadnje 14 dni je bil doma), da bo spal samo 1x na dan... Je pa res, da včasih, ko je v vrtcu tudi zvečer štrajka - od kod pa to, pa mi ni jasno user posted image  

Še ena obupana

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave s spanjem
21.2.2007 15:44:04   
bobek05
Še nekaj - ko je doma ga dam 2x spat samo zato, ker postane utrujen, tečen in že kar na pol leži na kavču... user posted image  Kako naj takega otroka držim pokonci? Tudi če smo zunaj ni kaj boljše, ker dokler npr. brca žogo ali lovi atija je ok, ko pa 1x pade, pa je takšen "utrujen" jok, da je groza - drugače običajnoc ne joka, če pade ali se kam udari (in si nič ne naredi!).

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: težave s spanjem
21.2.2007 15:47:15   
lenika
Jaz tudi mislim, da čez  dan preveč spi in ji zato ponoči manj spanja zadošča. Naš 9-mesečnik spi manj čez dan.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?