|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naredite...
4.3.2007 23:40:20   
Anonimen
...ko se naveličate določenih kosov oblačil. Sama imam na zalogi kar nekaj takih in to sorazmerno novih - oblečenih 1-2x pa razmišljam:
a) naj jih nekomu prodam (sam komu)
b) naj jih dam
c) naj jih obdržim, zapakiram in čez leto dni potegnem nazaj

Kako to zadevo rešujete ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naredite...
4.3.2007 23:43:21   
Anonimen
Dam jih v omare v bodoči otroški sobiuser posted image , pa upam da mi bodo šle še kdej na rit in da mi bodo všeč. Al pa jih dam komu če vem da jih ne bom nikoli več nosila.

Kam jih bom dajala k bodo otroc mi pa res ni jasnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naredite...
4.3.2007 23:43:51   
taja27
jaz jih dam mami, sestri, prijateljici in so vesele, jst pa nimam slabe vesti, da si kupim novo... če pa nimam ... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 0:33:47   
lelaval
Jih dam prijateljicam, pa nečakinji. V skrajnem primeru pa na RK.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 1:05:59   
Anonimen
Vcasih smo jih dali .. samo zdaj ni vec kandidatov .. tista punca nosi vecje stevilke kot jaz, ena ima pa itak vsega prevec, tako da se mi zdi skoda .. sem razmisljala o prodaji ja, samo kdo bo kupu? Imam pa otroske H&M cunje (146-158). Se valja v omari ..

LP

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 6:53:01   
Magi*
jaz jih odnesem k babici, ona pa jih naprej podari sosedovim puncam, ki so oblačil (in čevljev) zelo vesele.

najslabše je hrčkat doma. sam nimaš prostora in ne potrebuješ, nekomu bi pa prišlo prav.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 6:53:10   
srki
Tiste hlače in majčke, ki mi niso več prav oz. ki mi niso bile več prav, ker sem iz punčke postala "ženska"user posted image , sem dala nečakinjam mojega svaka, sedaj pa že nekaj časa držim linijo, tako da imam obleke vse v omari, ker se jih ne naveličam. Mi je škoda, da bi neko stvar oblekla enkrat ali dvakrat, dobesedno stran vržen denar. Rajši petkrat premislim, ali jo bom kupila, glede na to, ali jo sploh rabim.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 7:28:04   
paris
Če je obleka kot nova, jo spravim. Saj ne, da sem potem take obleke še kdaj oblekla! Ampak čez 7 let vse prav pride, al kako!?user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 8:07:47   
soncece24
Imam eno prijateljico, ki ji vse dalje dajem in ona to veselo ponosi user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 8:27:23   
Dejča
Če vidim, da kakšne stvari že 1 leto nisem oblekla, gre vse stran (dam očetu ali tašči, da jih odneseta komu, ki jih rabi). Enako se zgodi s stvarmi, ki mi niso več všeč. Imam tako ali tako preveč cot, da bi mi še tiste, ki jih ne nosim, delale "gužvo" user posted image .

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 8:35:27   
Felicity
Za prodat prek bolhe.si (če se ti da).

Jaz ponavadi najprej ponudim sestri, drugače dam teti, ki daje naprej ljudem, ki to potrebujejo.

Kakšne vržem tudi v zabojnik za zbiranje cunj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 9:01:19   
Strawberrie Cherrie
Tudi jaz razmišljam o tem. Je pa res da kopičim tele stvari doma, da imamo vse omare nabito polne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 9:24:15   
Tejči
Jaz jih dam naprej, teti, sošolki,...

Raho-če maš viška, se priporočamuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 12:33:33   
muška
Raho, če imaš kaj v št. 36 in čevlje v št. 37 kupim user posted image   user posted image user posted image


Drugače pa sama pakiram odvečne stvari in jih dajem na eno kmetijo na Gorenjsko , kjer imajo 10 otrok. Sicer jim prav pridejo bolj enostavne in ne elegantne stvari, ampak vseeno so vedno vsega veseli .

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 14:05:45   
Anonimen
Muška, kje si bila 2 leti nazaj, ko sem svoje cunje talalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Vse 34 in 36 kot nove in zame popolnoma neuporabne.

Pri čeveljčkih pa ne bo šlo - imam 36user posted image

Drugače pa - jaz tudi podarim tiste cunjice, za katere vem, da jih več ne bom nosila. Sam te, ki mi pa sedaj hodijo viška, so pa še uporabne, sam sem se jih malce naveličala.

< Sporočilo je popravil raho -- 5.3.2007 14:06:01 >

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 14:20:26   
kapica
Raho, a ko nekaj dvakrat obleces, se navelicas? Jao, potem pa ni cudno, da imas omare nabiteuser posted image .
Jaz dam svoje tasci, nekaj ona vzame, ostalo pa da naprej, tako da vedno nekdo nosi. Tako da imam zelo malo stvari v omari, prostora pa veliiiko user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 20:38:51   
Anonimen
Oddam čisto vse, česar nisem nosila zadnjo sezono.

Ne maram,da imam polne omare neneosljivih oblek. Do sedaj nisem pogrešala še ničesar.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 20:42:27   
pika74
hja... ponavadi me zaradi tega vedno peče vest...

včasih iščem kak humana kontejner... ampak jih zadnje čase niti ne vidim več.
včasih smo dali za karitas, pa so ratali nekak izbirčni... moraš speglat pa zašit pa zrihtat, pa še jim na koncu ni prav... nazadnje vidim, da je bolj enostavno ponucat za po tleh pomivat...

no, ma na srečo ni veliko takih cunj...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 20:49:04   
Maxica
Zaenkrat še vedno delajo gužvo v omarah. Imam pa namen en dan res mal vse skupaj pregledat, pa kar nisem nosila eno ali celo dve leti, lepo spakirat, pa ali nesti na Karitas, sicer pa cmok v grlu požreti, pa vreči v smeti.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 20:49:23   
facka
svoje in od mojga, ki se ne nosi sezono, dve, zapakiram in postavim pred vrata župnijskega karitasa, vendar vedno čez vikend. Da ne bi slučajno kdo kaj najedal, kaj je dobr in kaj ni (po mojem mnenju je vse dobro, ne dajem raztrganih stvari), od malega pa zbiram za eno familijo v Prekmurju, ki imajo 4 otroke, od tega dva 2 letna dvojčka, pa samo ati je zaposlen, so baje tudi vedno zelo veseli.

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 20:53:19   
Anonimen
Dam mami, da najprej ona prebere in raztala po vasi, če je kaj za koga, kar ne, gre k ciganom.

Po dveh, treh nošenjih se mi še ni zgodilo, da bi se stvari naveličala. Nimam toliko denarja, pardon, volje in iznajdljivosti po štacunah letat in iskat novo robo.

Btw: kako se ti pa lahko zgodi, da se po dveh nošenjih obleke enostavno naveličaš?

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 20:57:20   
facka
Za vse tiste, ki se težko ločite od stvari, je ena gospa v Delo&dom dala nasvet, da si preberete knjigo
KAREN KINGSTON: USTVARJANJE SVETEGA PROSTORA.
Če mene kdo vpraša, ne vem, če ti knjiga kaj pomagauser posted image


_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 21:01:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Btw: kako se ti pa lahko zgodi, da se po dveh nošenjih obleke enostavno naveličaš?


Saj se jih nisem dobesedno naveličala - naveličalo se jih je moje telo (št. 44 - lanska spomladansko-poletna kolekcija) - pa tudi kroji so malo bolj za obilneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . letos pa lahko že kakšno bolj oprijeto majčko oblečem, ker sem prigurala do 38-40user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 21:06:20   
Anonimen
Saj se jih nisem dobesedno naveličala - naveličalo se jih je moje telo (št. 44 - lanska spomladansko-poletna kolekcija) - pa tudi kroji so malo bolj za obilne


Aja, potem pa tako povej. Kar spravi jih, nikoli ne veš, kdaj boš šla nazaj na večje številke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj naredite...
5.3.2007 21:09:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Saj se jih nisem dobesedno naveličala - naveličalo se jih je moje telo (št. 44 - lanska spomladansko-poletna kolekcija) - pa tudi kroji so malo bolj za obilne


Aja, potem pa tako povej. Kar spravi jih, nikoli ne veš, kdaj boš šla nazaj na večje številke.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?