|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamenje
21.4.2007 15:32:17   
Strawberrie Cherrie
Kje bi lahko dobila tašno ploščato kamenje, da bi ločila dele vrta?
Pa da me neb predrago prišlo (kamnoseki so obiralski do daske)....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamenje
21.4.2007 15:36:39   
Anonimen
Lepo kamenje dobiš ob Savi. Ti kamni so okrogli ali ploščati. Drugače pa se zapelji na izlet proti Kočevskem koncu, kjer imaš v gozdu vse živo. Tudi mi smo si vrt preurejali s temi kamni. Kamnoseki odpadejo, je res predrago. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamenje
21.4.2007 15:38:04   
Anonimen
Pa v okolici Grosuplja po gozdu najdeš ogromno kamnov, sem se zdaj spomnila. Vem da tam iz Grosuplja proti Dobrepolju, ali pa čez Lobček in Plešivico proti Lučam. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamenje
21.4.2007 15:41:33   
Strawberrie Cherrie
Čuj jaz sem iz koroškega konca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamenje
22.4.2007 10:31:21   
Magi*
jaz sem kamenje kupila v Merkurju, nekaj pa nabrala na raznih izletih (na morju, v hribih).

za v lončnice pa sem kupila tiste zloščene ploščate kamenčke v Kalii - tisti so pa naši pupi zelo všečuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamenje
22.4.2007 13:16:55   
Strawberrie Cherrie
Magi, ker je nedelja in ne orem odvihrat v Merkur, kolk so pa kaj cene tegale kamenja?

Drugače mi je pa dal moj tut dobro idejo, da bi šla mal po eni stari strugi pogledat (ki je izsušena), bi bil OK izlet tut za tamalega.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamenje
23.4.2007 14:13:28   
Anonimen
O sorry, pol ti pa za tam ne znam povedat, ampak pejta res ob kako reko pogledat. Če jo mate v vašem koncu user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamenje
5.5.2007 9:17:58   
KIKI****
Nedelja je lep dan za izlet. Tudi za nas je bil. Vsedli smo se v avto in se odpeljali prosti Mozirju in naprej do Ljudnega. Na primernem mestu počakali in nabrali kamenje za okrog cipres. Imaš dovolj izbire-le čas si vzemi (mi ga nismo imeliin smo kr na hitro nabrali v pol ure) če hočeš vse lepe in enako velike.

Toje moja ideja. če bom imela čs bom slikala in prpopala slikco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamenje
5.5.2007 9:36:33   
KIKI****
no tkole zgleda pri nas-ne grem ven slikat ker je mrzlo sem kr iz otroške sobeuser posted image  

user posted image

Upam da nebo prevelika slikca. tkole zgledajo ti kamni iz Savinje. No naša zelenica je letos komaj zasejala travo in slabo kaže da bo lepo ozelenela (razen če bo še deževalo)







< Sporočilo je popravil katrin -- 5.5.2007 21:42:00 >

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamenje
5.5.2007 10:01:04   
Strawberrie Cherrie
Kiki - jaz bi še bolj ploščato, tako kot bi bilo narezano???

Res moram v Merkur...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamenje
5.5.2007 10:04:43   
KIKI****
nekaj kamenja je tudi ploščatega. meni ne pride v poštev ker bomo okrog z vrtno kosili in bi mi tiste ploščate vse premetalo po zelenici, ker so prelahki.
hm počakaj mogoče še katera ve kje so-sigurno na morjuuser posted image  v Umagu so jih včaih imeli na tone, če ti jih rata prešvercat-ampak te pride bencin dol več kot če jih kupiš v Merkurjuuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamenje
7.5.2007 13:26:04   
Meggi
user posted image  ma jjaz sem včeraj imela prebliske v minuti, in se poigrala kar z ostanki ciglov ki sem jih našla... od daleč še kr,.. no v mistvu je bolj začasna varianta, da skrijemo dele, dokler ne bo vse globok prekopan in urejen. Bom pa za "ograjo"nasadila sončnice, pa vmes malo nizkih roživ,.. pa bo,.. boljš kot pa nč,.. pa skor zastonj varianta


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamenje
7.5.2007 13:27:54   
Meggi
ma nej me ustrelijo, s temi slikami,..

Sem jih dala na shrani,.. pa zmanjšaj,.. pa poglej ,.. ma ne gre mi,..
Se opravičujem.


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (24%)

princi in princeze (8%)

poletne žabice (33%)

morski ježki in zvezdice (35%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!