|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materinska šola
6.3.2007 11:56:45   
Anonimen
ali je samoplačniška za oba ali samo za partnerja?
kdaj se prijaviti oz. kdaj jo začeti obiskovati(v katerem mesecu je najbolje)?
kako dolgo se obiskuje in kako izgleda potek?
hvala za odgovore...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: materinska šola
6.3.2007 12:00:00   
Anonimen
Šola je brezplačna. Pri nas je trajala mislim da 5 dni. Pozanimaj se v najbližjem zdravstvenem domu. Jaz sem jo obiskovala v 7. mesecu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: materinska šola
6.3.2007 12:00:25   
žarnica
midva nisva nič plačala. Predavanja so trajala 3 dni (vsak dan po 2-3 urce). Meni je sestra pri g povedala kdaj se prijaviti- v 7. mesecu sem bila,ko sva začela hodit na MŠ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: materinska šola
6.3.2007 12:02:16   
Anonimen
kaj več pa imaš tudi tukaj napisanega


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=876717

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: materinska šola
6.3.2007 12:06:43   
Avri
Na Ptuju nisma rabla nič plačat. Ne za materisnko in ne za prisotnost očeta pri porodu (leta 2005). Prijavila sem se pri sestri v ambulanti, ob obisku sem bila v sedmem mesecu. Trajala je en teden, poučevali smo se o poteku poroda, malo smo telovadili in se učili dihat ter sproščat, potem smo se dva dni pogovarjali o skrbi za novorojenčka ter kasneje otroka. Prišla je tudi zobozdravnica, ki nam je povedala vse o preventivi zob. Gledali smo tudi posnetka poroda ter vse o dojenju. Ja, saj res, tudi o dojenju je bilo veliko govora. En dan je prišel tudi porodničar, ki je odgovarjal na naša vprašanja. Skupaj smo si tudi ogledali porodnišnico ter tam spoznali nekaj babic, ki so tudi dale nekaj koristnih napotkov. Je bil hec kake štorije so razlagale.

Tako je bilo pri nas na Ptuju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?