|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izpuščaji
17.3.2007 11:18:07   
CAPA
Pozdravljene... ker ne vem dosti o tem, se obračam na vas...

Sin je star 2 leti in ima že skoraj čez vso zimo rdeča lička... (včasih malo pikčasta). Temu sem pač pripisovala veter in občasen mraz.
Dva dni nazaj pa je dobil še izpuščaje (ene tri do štiri), prav tako na licih.

Ker je to samo po licih in nikjer drugje kot po obrazu, me zanima, če je možno, da je na kaj alergičen?user posted image

< Sporočilo je popravil CAPA -- 17.3.2007 11:19:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izpuščaji
17.3.2007 16:52:47   
Anonimen
Si mu dala mogoče kakšno hrano, ki je do sedaj še ni nikoli jedel? Ali pa imate drug pralni prašel ali mehčalec? Ima mogoče kaj novega za oblečt pa ni bilo oprano? Vse to je možno. Več mi ne pade na pamet. Če se praska in ne izgine ali se pojavi v hujši obliki rajši stopi do pediatra. On bo zagotovo našel vzrok za izpuščaje. Upam, da sem bila kaj v pomoč.

LP

(odgovor članu CAPA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izpuščaji
23.3.2007 22:51:59   
Pupica
Nam se je tako začel at.dermatitis.In vsi od prvega do zadnjega so mi zatrjevali, da bo izginil, da dojenčki majo flekce, tako pediater kot patronažna. Flek ni izginil 6 mesecev, dokler nisme sklenila stvari priti do dna, ker so nastajali že novi flekci. Po 2 napotnicah za alergologa, krvnih in kožnih testih, smo dobili diagnozo AD!
Sedaj smo na brezgluteinski dieti + tega ne smemo uživat jajc, sadja, kvas,a sladkorja, KM, ....
Če sumiš, da gre za kaj več, vztrajaj!Pojdi po napotnico!Pridi stvari do dna.Prej ko boš, bolj bo!

LP

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izpuščaji
24.3.2007 10:53:22   
binabona
capa pozdravljena

Tudi pri nas se je začelo z rdečimi lički, suhom kožo na lickih in rdečimi pikicami. Tudi jaz sem sumila hladen zrak, občutljivo kožo.. Pomagalo je celo hladilno mazilo-koža se je pomorila, vendar ne za dolgo. Izpuščaji se niso širili nikamor in so še vedno samo na obrazu-že 3 mesece.

No mi imamo dokazano alergijo na KM, bili smo na bioresonanci, ki pa tudi ni pokazala nobene druge alergije.

Nočem te strašiti, kajti vedi, da ni vsaka pikica alergija, ti pa svetujem malo pazljivosti in opazovanja reakcij svojega user posted image . Če ne bo bolje pa kar pojdi na testiranje.

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izpuščaji
24.3.2007 11:06:44   
CAPA
Ženske hvala Vam za skrb in odgovore!

Bom opazovala našga user posted image  pa bomo vidl.

lp

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?