|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamašen nos
13.4.2007 11:24:56   
annie
Pozdravljene! Sem v 18.tednu nosečnosti in imam že kar nekaj časa zamašen nos, ko pa se useknem pa mi tudi iz nosa teče kri in zaradi tega sem prestrašena user posted image Nekje sem prebrala, da je krvavitev iz nosa značilna za nosečnice, vendar nisem prepričana, če je to res? Ima katera podobno izkušnjo ali to pomeni kaj drugega? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamašen nos
13.4.2007 11:29:38   
AnaB.
Ja, res je značilno za nosečnice. Kri pa teče zato, ker imamo sedaj kar 40-50% več krvi v telesu in tiste majcene žilice ne prenesejo pritiska. Zadeva se bo umirila po porodu sama od sebe, proporočajo pa kak hladen obkladek. Nič se ne sekiraj, jaz sem v 14 tednu pa imam tudi non stop zamašen nos (kri mi pa ŠE ne teče user posted image ).

Čau

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamašen nos
13.4.2007 12:22:09   
asso
To je normalno. Najboljše je, da večkrat na dan uporabljaš fiziološko, pa bo manj zaprt. ZČelo tudi pomaga homeopatsko pršilo za nos, ki ga tudi dejansko odmaši...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamašen nos
13.4.2007 12:56:49   
katja84
zdravo!

ne se bat to je čit normalno, jst sm v 28t pa mam tud skoz zamašen nos pa tud kri mi teče.po porodu se pa to umiri!

lep danuser posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamašen nos
13.4.2007 13:19:12   
Tracy
Tudi jaz imam stalno zamašen nos, ko pa se useknem, pride ven strjena kri. Brez panike.
lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu katja84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?