|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:11:42   
Anonimen
uh,ne vem,kje naj začnem,da bo vsaj malo razumljivo...
ok,najina zveza že lep čas škripa,pravzaprav imava take vzpone in padce odkar imava tamalo,kar bo zdej 2 leti.pa sva nekako vozila skozi,predvsem zato,ker sem jaz malo potrpela.
danes je spet počilo.očitala sem mu,da je premalo z nami in preveč s prijatelji. zjutraj ob 7.30 ga pokliče najboljši prijatelj in gresta na kavo in brioš,jaz pa medtem zrihtam taveliko za v šolo,pripravim zajtrk za tamalo,... in pride domov vedno po 23. uri,ko že vsi spimo.ali gre s prijatelji (ali ne vem kom) ven ali so pa v kleti in pijejo,jejo,...
v glavnem,v mesecu marcu je bil 1 večer doma.
no,in danes je spet nanesla debata na to ,da kdaj si misli vzeti več časa za nas. in njegov odgovor? naj se izselimo,če mi kaj ne paše,da jaz ne bom rušila njegovega življenjskega ritma,da se ne bo odpovedal druženju s prijatelji in je šel.nakar me pokliče čez kako uro in mi pove,da naj grem na socialo in se pozanimam,kaj in kako,ker bi se rad odrekel tamali. da je ne misli preživljat in skrbeti več zanjo,da se ne misli družiti z njo,...da tudi ne namerava hoditi na socialo in se karkoli pogovarjati in pogajati.
ne vem več kaj naj si mislim.da sem totalna mona jaz ali on?!
v zadnjih dveh letih se je namreč tako spremenil,da ga ne poznam več...od  takega ljubečega in dobrega človeka je ratal taka brezsrčna žival,ki bi samo pohajal in popival.firma mu propada,vsak dan pride kako pismo od odvetnika kake stranke.
iščem službo,ker pri njem nimam več kaj delat,pa tudi plače mi letos še ni dal niti ene.
ok,ful sem naložila.ampak še vedno ne morem razumeti,kako se lahko oče odloči,da se bo odpovedal otroku. a se to res dogaja???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:28:46   
muki1
Ojoj, to pa sploh ne morem verjeti, da ljudje tako živijo. Kako žalostno in grozno je, če to dejansko moraš doživljati na svoji koži. Sploh ne vem, kaj naj ti napišem, res ne...stisni malo pikico in ji daj ljubezni kolikor le moreš.
Za tvojega moža pa nimam besed. Je izmeček najhujše sorte. Čim prej stran od njega. Saj bo enkrat še boljše......
Drži si in bodi močna user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:30:39   
lenika
Groza. Loči se in ga hkrati toži za čim višjo preživnino za obe hčerki. Ne razumem ljudi, ki so se zmožni odpovedat lastnim otrokom.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:30:47   
CUKRČEK
Saj najbrž sploh ne ve, kaj govori. Mož namreč. Po moje ima hude hude probleme in sam ne ve, kako se iz njih izkopat. Zato take glupe in nepremišljene izjave. Paa ga niti pod razno ne zagovarjam.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:37:13   
sanasan
Grozljivkauser posted image
Tudi meni se zdi, da ima tvoj velike probleme (firma, alkohol???)...ali je pa navaden cepec!
Kako je bilo pa prej? kako se obnaša pa do ta velike?

Če se ne uspeta nič zmenit, bi si jaz čimprej poskusila poiskati kakršnokoli službo in se odpovedala njemu!
Pa preživnino bi tudi zahtevala. Za OBE, seveda!

Kaj ni nikogar, ki bi mu bil blizu in bi ti morda lahko kaj namignil, kaj se dogaja?

En velik user posted image  vsem trem! Drži se!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:38:00   
natalia
gnoj od gnoja tvoj ded.user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:44:12   
ElaM
Oj, ja najbolje narediš, če imaš le možnost, da popokaš tamalo in se odseliš oz. se naj spoka on, ker je to njegova ideja. Mislim , halo, desc neodgovoren.user posted image
A nisi bila ti tudi noseča in je zahteval od tebe splav? Mogoče pa sem kaj pomešala.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 17:56:17   
Anonimen
A to se tudi dogajauser posted image .

Kot prvo se otroku ne moreš odreči. No dobro, lahko pičiš frajerja in prekineš stike, ne more pa it na socialno in podpisat da se ji odreka. To ne gre kar tako.
Ti lepo spokaj od takšnega dedca stran, ker ti jemlje življenjsko energijo, od njega popolnoma nič nimaš in če boš sama boš tudi točno vedela zakaj si sama, ne pa da se vsak dan sprašuješ kaj ti je tega treba.
To ni zdravo ne zate in ne za otroka. Pa še vreden tega ni, pa saj to že itak sama več, saj si pametna punca.
Na socialno pa le idi, pa ne zato da se pozanimaš za njegovo odpoved očetovstva ampak zato da urediš preživnino. Nekako se mi zdi da tvelika ni njegova, torej samo za tamalo. Verjetno denarja ne boš kmalu videla, ker je očitno brez cvenka, vendar preživnine ne zastarajo in jih mora prej ali slej vse za nazaj plačat. Pa naj ga vdari tam kjer boli, saj mora po zakonu skrbeti za otroke dokler se šolajo oz. do 26 leta.
Očitno tudi nobenga denarja ne prispeva v gospodinjstvo...torej zakaj še biti z njim? Da te ponižuje, da otroci v takem živijo, da se zvečer zvrne v posteljo smrdeč po alkotu, da se že zjutraj spoka skozi vratauser posted image . Punca, pa saj si že sedaj popolnoma sama, potem ko se ločiš ne boš nič bolj sama, samo mir boš imela in se ne boš spraševala kaj te jutri spet čaka.
Pa upam da imaš kam it, k staršem, prijateljem....če pa je hiša vajina, pa ga zabriši ven, ključavnico menjaj in kliči policijo če bo razgrajal.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:02:45   
Anonimen
tavelika ni njegova in zanjo njen tata lepo skrbi.
dokler nismo imeli tamale,smo se ful dobro razumeli,pravljica,potem pa kar naenkrat...
ja in jaz sem tista,od katere je zahteval splav.pa sem se takrat potem odločila,da otroka obdržim.takrat se je potem skuliral.sem pa potem imela ss.od stresa,od vseh piz... potem je bilo nakaj časa ok,zdej ga pa spet serje.
na žalost pa je situacija taka,da je stanovanje v hiši njegovih staršev in je tudi njihova last.moje ni popolnoma nič,razen cunj...stanovanje je bilo že opremljeno,ko sem prišla sem.tako da se bom morala res jaz odseliti. zanima me pa to,če mogoče katera ve,ali lahko zahtevam od njega,da mi poišče stanovanje,če hoče da gremo ven. in če lahko zahtevam preživnino tudi zase,dokler ne najdem službe?

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:08:09   
Anonimen
NIKII če sta živela vsaj 2 leti skupaj,potem vse kar sta skupaj ustvarila v tem času,ko sta bila skupaj ne,se deli na pol.a sta poroočena?če sta,potem lahko tudi zase zahtevaš.za tamalo pa kar preživnino zrihtat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:08:15   
April
Tudi tebe je dolžan preživljati, če to tega trenutno nisi zmožna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:12:28   
ElaM
O, šit. Potem sem se te pa prav zapomnila. Kriza od desca, res.user posted image
Če si zaposlena pri njem, si lahko napišeš papir, da si tehnološki višek, vsaj predvidevam, in greš na Zavod.
Samo je to res kratkoročna rešitev.
V težki situaciji si se znašla. Drži se punca.

_____________________________

:)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:13:46   
sanasan
Glede na vse kar si še povedala, bi se s punčkama odselila, takoj ko bi bilo mogoče...jaz bi se kar na csd obrnila... glede na stres in probleme, ki jih omenjaš...to tudi za punci ni dobro...jaz bi se res poskušala čimprej spokat od tam, prav zaradi njiju!

upam, da ti bo kakšna lahko še kaj več povedala glede pravnih zadev...

veliko sreče vsem tremuser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:21:14   
mama54
Razumem,da se človek odpove ženi.Da se odpove otroku mi pa ni razumljivo.Zame je to pokvarjeno.Ti se pa ne boj zaživeti sama z otročkoma,saj ti bo boljše,kot pa čakati doma na ničvredneža.Veliko sreče ti želim.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 18:52:46   
Anonimen
Če sta poročena ali če sta živela v istem gospodinjstvu več kot 2 leti ti pripada polovica vsega kar sta pridelala v tem času.
Obrni se na csd, ker ti lahko tam največ pomagajo, tudi stanovanja lahko pomagajo najti, vsaj za nekaj časa. Tudi materinski dom je opcija za premostitveni čas.
Preživljat mora tudi tebe, seveda če dokažeš da si trenutno nesposobna delat, seveda pa morata biti poročena. Sem še sveža med poročenimi, pa se spomnim da je to prebrala matičarka pred podpisom, da morata zakonca eden drugega preživljat, če enemu od njiju to ni mogoče.

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 19:16:02   
Anonimen
Saj najbrž sploh ne ve, kaj govori. Mož namreč. Po moje ima hude hude probleme in sam ne ve, kako se iz njih izkopat. Zato take glupe in nepremišljene izjave. Paa ga niti pod razno ne zagovarjam.


Moja prva misel!!!!

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 19:43:59   
Anonimen
Jas imam isto sranje kot ti in to že 14 let nič ni moje vse je njegovo. Samo otroci imajo pravico. Pač tko je, če nisi poročen.
Ga pa tut tko sirje kot tvoj nekaj časa je uredu, nekaj časa je groza, večinoma ga pa tko ni doma, tak da sem se že navadla tega. Najhuje je , če ti kaj takega reče sploh za otroka, njegovega otroka, to najbolj boli. To se zgodi, če je popivanje in prijatelji, ker mislijo, da so še kar sami pod mamino kiklo in jim ni treba skrbeti za nikogar, kar naenkrat se odpove. Jutri bo verjetno drugače razmišljal, če ima svojega otroka rad.
Jas ti priporočam, če imaš možnost in, če je res situacija takšna, da nista za skupaj to tako samo ti veš, kako je, da se nekako znajdeš, če se da in poskrbiš boljše življenje zase in otroka. Ni lahko kar tako si nekje stanovanje najti in letati po socialni, ker socialna ti nebo v veliko pomoč. Ker boljši nebo nikoli, bojo trenutki, ko se bo skuliral (tko kot si napisala), ampak nebo mogel iz svoje kože. Najbolje pa ga ti poznaš in se sama odloči kaj boš naredila.
Joj kako smo ženske naivne prva ljubezen ne uspe, druga je še huje pol se pa čudijo, kako so samohranilke (dva,tri otroke), navsezadnje pa se takšne ženske grdo gleda namesto takšnih moških, ki so jih zapustili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 19:45:24   
Anonimen
ad. 1.
Pejt do odvetnika in se pozanimaj kaj in kako.
Ne samo kako in kaj glede tamale, tebe, vaju ampak tudi predvsem kako zaradi firme. Kakšne možnosti imaš in kaj ti pripada oz. ne pripada.

ad. 2.
En dan, ko ne bo lih našpičen do nebes, ko boš videla da bi se dalo z njim pomenit, predvsem pa ko boš ti popolnoma mirna. Ga direkt in predvsem na lep način vpraši kaj ga muči, kaj je s firmo, kaj ga skrbi, s čim ni zadovoljen in predvsem brez očitkov, brez gnjavljenja in vsega kar paše zdraven. Če se bo podprl in povedal je še možnost, da stvari spremenita, če je obema v interesu.

ad. 3.
Če gornja varianta izzveni v prazno pojdi, oborožena s podatki in nasveti odvetnika, na CSD.

Brez temeljitega pogovora z dobrim odvetnikom, pa se jaz na tvojem mestu niti z možem ne bi želela pogovoriti. Zakaj? Če veš kakšne opcije imaš in si vsaj malo pomirjen v sebi se lahko drugače pogovorjaš, predvsem pa te nihče ne more ustrahovat. (sem dala eno zoprno ločitev skozi, tko da vsaj približno vem kako stvari so - želim ti pa tega ne)

Drži se pupa, predvsem pa pogumno naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
4.4.2007 20:28:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 20:33:30   
Anonimen
čipka ni res!!!!!!!!!!!!!kakor sem že prej napisala,čeprav nista poročena ti pripada vsaj polovica vsega kar sta SKUPAJ USTVARILA !!!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 20:40:13   
Anonimen
Za začetek nej reskera tistih 12.000 bivših sit in se temeljito pomeni z odvetnikom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
4.4.2007 20:52:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 20:57:59   
fuzzy
Ja, anonimna, ampak samo če mama ni lažna samohranilka. V tem primeru ne more nič.

Pa ne me zdaj narobe razumet - nimam pojma, kdo je kdo in ali je ali ni lažna samohranilka, samo opozarjam, da v primeru, ko je par uradno že narazen, ženski ne pripada popolnoma nič, otrokom pa samo preživnina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 21:13:41   
marsovcek
Očitno ma dec probleme, če se ne da z njim pomenit spokaj. Ni ti ga treba prenašat, sploh pa ne dovoli, da bosta otroka trpela. Otroci vidjo kakšen odnos ima do tebe in njiju, to jima lahko pusti posledice za celo življenje. V začetku ti sigurno ne bo lahko, sploh če si finančno odvisna od njega in ga imaš še vedno rada. Lahko ti rečem samo to, da bo čas prinesel svoje, drži se.

(odgovor članu fuzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rad bi se ji odpoveda!
4.4.2007 21:14:19   
Anonimen
jaz pa poznam enega, ki se je odpovedal otroku. Tako se je namreč dogovoril z bivško ženo. Da se sinu odpove, da ga noče videti, klicati in mu noče dati preživnine, on pa zato nikoli ne sme več zahtevati stikov in ga želeti videti ali karkoli drugega.

To sta se dogovorila med seboj in on je to tudi podpisal. Ta dogovor velja, ker je sklenjen med njima, če pa ga boš tožila ti seveda pripada preživnina.

No on ima zdaj z novo družino fantka in punčko in pravi, da mu je ful hudo, ker se je odpovedal sinu in da ne mine dan, da ne bi pomislil nanj...a kar je naredil je naredil in kar je podpisal velja, zato sina od takrat ni nikoli več videl, od tega je zdaj že 8 let in izgleda, da ga tudi ne bo videl, razen če ga bo sin kdaj sam poiskal ko bo velik...

(odgovor članu fuzzy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!