|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno lepi nohtki
18.4.2007 18:13:03   
tinčica
ful sem vesela da sem si končno dala narediti umetne nohte oz. mi je podaljšala konice, ženska res ful oblada vsaka ji čast.user posted image user posted image

sedaj sem pa pri njej še naročena na trajno trepalnic pa sporočim kako je ratalo.

lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končno lepi nohtki
18.4.2007 18:29:21   
lelaval
Daj še kakšno slikico zdaj gor, da vidimo končno lepoto.
Kakšna pa je trajna trepalnic?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končno lepi nohtki
18.4.2007 18:46:11   
Maleal
Mene tudi zanima trajna trepalnic,cena..?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: končno lepi nohtki
18.4.2007 18:59:27   
tinčica
ah s sliko ne bo nič nimam digitalca, trajna trepalnic poteka tako da ti jih lepo upogne na take šablone da gor preparat in imaš potem lepo zavihane drži tam nekje 1 mesec ali več stane pa 13 eur drugač pa je dražje vsaj v salonu.

lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: končno lepi nohtki
18.4.2007 19:25:44   
total
Jaz tut ful pogrešam nohte,si bom jih spet dala narets za poletje..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 8:01:21   
Taula
Kje si pa delate nohte? Prav v salonu ali na ''črno''?

Jaz tudi razmišljam da bi si jih poleti omislila, ker so mi ful lepi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 8:07:37   
Seven*
Jaz si delam nohte pri eni bivsi Ringarajevki in sem res zadovoljna! user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 10:12:05   
Anonimen
Jooj, babnice, dobre ste user posted image  jaz si sploh ne predstavljam imet umetnih nohotv user posted image

koliko časa pa obstanejo?
kje pa ti naredijo fajn pa poceni umetne nohte?
če ti en odpade, a pol si moraš vse dol pobrat?
a to kej boli?
a to kej uniči naravne nohte?

user posted image  nabiram informacije user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 12:28:23   
ajtak
No, naj sporocim, da sem si jih ravno vceraj dala narest, take gelirane.
nardila mi jih je kolegica na "crno" placala sem pa 20 eur in sem fulll zadovoljna!!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 12:28:58   
tinčica
on ima na črno oz. ima kao samo salon za nohte dela pa še druge stvari.
zdrži tam 1- 1,5 meseca odvisno kako hitro ti rastejo nohti, boli nič razen k ti pili ti lahka mal skeli kožica tvoji nohti se nič ne uničijo in rastejo vzporedno z umetnim
lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 12:30:08   
Taula
Ja jaz ne poznam nobene, ki jih dela na črno v Lj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 12:59:15   
tanikaa
Jaz si jih bom glih danes krajšala, ker že čist mimo mlatim po tej tipkovnici. Če jih katera rabi, naj piše na zs. user posted image  Dobi jih brezplačno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 14:33:44   
lolita_0
Jaz pa moram reči, da mi je moja kozmetičarka odsvetovala umetne nohte (čeprav bi pri tem lepo lahko zaslužila), ker pravi, da dejansko uničiš svoje naravne nohte (seveda če imaš umetne nohte več let, ne samo en mesec).

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: končno lepi nohtki
19.4.2007 14:43:36   
taja27
jast sem tud imela pred tremi leti gel nohte. zelo lepi, a kaj user posted image  če si enga zlomiš zgleda res bedno. potem po možnosti kozmetičarka še nima tri dni časa, da ti ga popravi. mene je to ful motlo. ko sem šla na potovanja, sem si jih vedno ful skrajšala.

nato sem naletela na kozmetiko za nohte Jessica. odločila sem se, da dam gel dol in nohti so bli res popolnoma uničeni. je trajalo kakšna dva meseca, da so s pomočjo Jessice prišli k sebi. in takrat mi je ratalo, da sem imela svoje nohte čudovite, trde in dolge. samo redno sem uporabljala lake enkrat na teden.

potem smo pa rodili in ni blo časa za Jessico, ker sem cele dneve in noči na rokah prenašala Avo in ne Jessice. in še zdaj imam nohte čisto fuč. mehke, razcepljene, polomljene. zgleda, da bo spet treba začet. ste mi naredle skomine.

in najlepše na človeku mi je, da ima urejene nohte. pa naj bodo kratki, dolgi, francoska manikura ... kar koli, samo, da so res urejeni. včasih kar skrivam svoje rokice user posted image

(odgovor članu lolita_0)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?