|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še vedno
19.4.2007 14:00:37   
Anonimen
ga imam rada....bilo je pred kakimi sedmimi leti ko sem bila še mlada(no sej sem še sedaj)bil je nekaj let starejši in zaljubila sem se vanj...skupaj sva bila ves čas,posvečala sva se en drugemu in vem da sem bila njegova prva....vse to je trajalo le kakšnih 10 mesecev dokler ni odšel v vojsko,vse se je spremenilo in nekega dne mi je povedal da imam drugo...da ima skoraj mojo daljno prijateljico kateri sem prej povedala kako zelo ga imam rada...
prebolevala sem ga nekaj časa in v mojem srcu je ostal....vidim ga pogosto in se le pozdravima...nisem jezna naj...nisem takšen tip človeka.....želela sem ostati njego prijateljica .....

sedaj ko imem že pet let fanta in znjim prečudovita otroka še vedno mislim nanj....fanta imam rada,a nanj vseeno ne morem pozabiti...ko ga vidim čutim mravljince in vem da je v mojem srcu še prostor zanj....

nikoli niti ne pomislim na varanje,ker sem zvesta,vendar v meni je on....

hotela sem svoja čustva deliti z vami...

hvalauser posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še vedno
19.4.2007 14:05:42   
Anonimen
jaz se tudi dostikrat spomnim na mojo prelepo osnovnošolsko ljubezen,... ah kaj češ

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še vedno
19.4.2007 14:08:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ga imam rada....bilo je pred kakimi sedmimi leti


7 let ga nisi pozabila?

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
želela sem ostati njego prijateljica .....


In zakaj nisi njegova prijateljica?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še vedno
19.4.2007 14:13:28   
tanikaa
Tjaži, ti pa vedno odgovarjaš z vprašanji. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še vedno
19.4.2007 14:14:18   
Anonimen
Tak je mene zbadalo, predno sva začela resno z mojim. So trenutki, ko misliš, da ga pustiš in potem pridejo tisti trenutki, ko se zavedaš, da prejšnja zveza itak nebi zdržala.
Tud jest sem prejokala. user posted image user posted image user posted image Velikokrat celo takrat, ko je moj že zaspal in sem se spomnila NANJGA, ljubezen mojega srca, ki je bil prvi za vse.
In ko je minilo cca. 7 mesecev najine zveze, sem prešla na fazo, ko sem se temu samo še nasmejala, kajti to je bila pač prva tista prava ljubezen, za katero sem mislila, da bom umrla.Srečna sem, da  imam zdaj tegauser posted image  , ker je čisto nekaj drugega. Je ljubezen, za katerega je vredno živeti in delati načrte z njim in se izpopolnjevati. In ko enkrat ne bom imela staršev, VEM, da mi bo še bolj ljubljen, poleg družine (svoje).

user posted image user posted image user posted image  evo, razumem te, ker sem prestajala zaradi tega nočne more. Samo razmislit je treba vse skupaj, pa prideš do tistega prave cilja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še vedno
19.4.2007 14:15:41   
Anonimen
Moje mišljenje je da se mu probej čim bolj izogibat. Saj veš daleč od oči daleč od srca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še vedno
19.4.2007 14:24:36   
Anonimen
Mah, še spomnim se ne na starih ljubezni, sigurno pa pred spanjem ne sanjarim o njih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še vedno
19.4.2007 14:25:16   
Anonimen
daleč od oči daleč od srca.



Kot bi poslušala svojo sosedo, staro 89 let.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še vedno
19.4.2007 14:33:58   
Anonimen
Ko sem ga prvič srečala.....se je v meni nekaj zgodilo....prav tako njemu, .....takratni moj fant in kasneje mož tega ni vedel.....čez nekaj mesecev sva se znašla v objemu drug drugega......morda je trajalo kak mesec ali dva......potem pa sva prekinila.....bil je najboljši prijatelj mojega fanta......vsak dan smo se videvali.....drug drugega nisva pozabila.....vmes vsak ustvarila družino in čez 8 let je naneslo, da sva se samo preko maila malo spomnila kaj sva takrat počela.....v tistem trenutku, se je v meni zgodilo tisto, kar je bilo dolgo skrito......nekaj let je trajalo, da sva skrivala pred vsemi kar čutiva, zato, da ne  bi uničila družin, ki sva jih imela in prijateljstva....pa je bila ljubezen premočna in danes sva po enem letu skupnega življenja, nič več v ilegali presrečna in zaljubljena kot 14 let nazaj.....
Vem pa.....da ga tistih 8 let nisem mogla pozabit......a tega ni vedel nihče.....

zato te čisto razumem in ti svetujem.....čim manj ga srečuj, pa bo lažje......ker vem kako je , če ti vsakič sproži mravljince....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še vedno
19.4.2007 14:45:13   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.....čim manj ga srečuj, pa bo lažje......ker vem kako je , če ti vsakič sproži mravljince....


Ja, dobra poanta. Pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še vedno
19.4.2007 16:01:04   
Anonimen
Nati a se norca delaš iz meneuser posted image user posted image

Če je pa čist resnica, če hočeš nekoga pozabit je boljš da ga čim manj videvaš.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še vedno
19.4.2007 16:50:59   
Anonimen
To pa je res.Manj ga boš videla manj boš nanj mislila.No,če se le da,da ga ne vidiš.user posted image user posted image user posted image Če pa je tako,da ga srečuješ nonstop bo pa težko verjemi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še vedno
19.4.2007 17:29:33   
Anonimen
kot bi brala sebe....groza kolk user posted image user posted image

Čim manj ga srečuj , kaj pa če nemoreš, če ga hočeš videti...Jaz imam nekoga tkšnega na mojmu msnju in ga nemorem zbrisat ne morem ga pozabit, kljub mojemu sedanjemu fantu, s katerim imam sedaj otroka...čist sem happy ko me klikne da kakšno spregovoriva, in žalostna ko vidim da je dosegljiv in me ne klikne, in ko vem da se pogovarja s katero drugo....skoz gledam na ta presneti msn čeprav vem da nebova nikoli skupaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še vedno
19.4.2007 17:59:34   
Anonimen
NE KARIN!!!ups, črke. Moja soseda je ful inteligentna in jo mam ful rada. Zelo je človeška, nežna, deli zelo modre nasvete, pozna veliko situacij....in se ne delam iz tebe norca.user posted image ne tako razmišljat no. Hočem ti povedat, da podprem tvoje besede oz. modre misli, ki jih rada poslušam tud od mladih. malo je takih, ki tako razmišljajo oz. napišejo take misli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: še vedno
19.4.2007 18:07:37   
Anonimen
Oproščenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: še vedno
19.4.2007 18:36:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ga imam rada....bilo je pred kakimi sedmimi leti


7 let ga nisi pozabila?ja v sedmih leti ga še vedno ne morem izbrisati iz svojega srca

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
želela sem ostati njego prijateljica .....


In zakaj nisi njegova prijateljica?

veš kako je to....kako bi se počutil moj partner....kako bi se potem počutila njegova punca....kako bi se gledala midva....mislim da bi mi bilo še huje....sicer pa se mi zdi da on nebi hotel biti moj prijatelj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: še vedno
19.4.2007 18:46:45   
Anonimen
punce hvala za odgovor....joj kok sem srečna da imam vas...kajti mojemu fantu ne morem tega razlagat....včasih se mi zdi  da ga ne morem pozabiti in ga imeti rada še posebej zato ker se nisva nikoli sprla....bila sem bitje in nevedna 17 letnica ki sem imela le rada.,...kako se mu naj izogibam če stanuje v mojem kraju,a naj grem mimo in ga ne pozdravim...mi bo še huje....user posted image user posted image

odločena sem da bom trpela,ga imela skrivno rada in če bo kdaj le ta priložnost mu bom povedala da kljub temu da imam fanta mojih otrok še vedno SKRITO LJUBIM NJEGAuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: še vedno
19.4.2007 19:06:25   
Colt
Vse prave ljubezni so žalostne...je nekoč zapel Panonski mornar Đole Balaševič. Kaj naj rečem? Anonimna...kdor je kdaj zares ljubil, ve kako se počutiš.



_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: še vedno
19.4.2007 19:17:54   
Anonimen
Ja colt.

Ampak tudi tako ljubezen se da iztrgati iz srca. In it čez. Nekako. Ampak rane vedno ostanejo. Zacelijo se, nehajo bolet. Ampak brazgotine ostanejo. Pa če je to 3 leta, 5 let ali pa 15 let.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: še vedno
19.4.2007 20:37:21   
Anonimen
ja čisto verjamem kako ti mora biti na čase hudo.Jaz sem z mojim sedanjim partnerjem začela hoditi,čeprav do njega nisem čutila prave ljubezni.Moje srce je pripadalo njegovemu sodelovcu,ob katerem sem spoznala tisto pravo ljubezen...abila sva skupaj tri mesece (on je imel punco že 5 let in tudi skupaj sta živela) tko da sva se dobivala na skrivaj.tako zelo sva se ljubila a naju je splet okoliščin spravil narazen.Veliko je za to kriva moja mami,kar ji še vedno ne morem oprostiti in pozabiti.Težko je bilo obdobje prebolevanja.Veliko solz veliko obupa...nato sem začela hoditi z sedanjim partnerjem ,a v srcu sem še vedno nosila "njega"-drugega.A s časoma sem ga vsaj toliko prebolela,da sem začutila ljubezen,do sedanjega partnerja,da sem spoznala,da ga imam rada..nato pa je odšel v vojsko in takrat se je moja ljubezen povečala..in sedaj sva skupaj že šest let imava prekrasno punčko in še enega otroka na poti.
Tistemu fantu je punca oprostila in sta že 5let poročena a brez otrok.Midva pa ko se srečava se ne pozdraviva in se obnašava kot da nikoli ne bi bilo nič,da ne bi bilo tiste velike ljubezni med nama.Rada bi samo rekla,da je biti težko z nekom ki ga imaš tako rad,in ki tako hrepeniš po njem,prijatelj.Lažje ga preboliš če se ignorirata.No jaz na čase še vedno pomislim na tisto ljubezen,ker tako sem ljubila prvič in zadnjič.Tako kot sem ljubila takrat,ljubiš lahko samo enkrat v življenju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: še vedno
20.4.2007 7:54:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rada bi samo rekla,da je biti težko z nekom ki ga imaš tako rad,in ki tako hrepeniš po njem,prijatelj. Lažje ga preboliš če se ignorirata.






















???









!!!











Mislis resno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: še vedno
20.4.2007 8:00:48   
Marogica
Anonimna, to, kar ti pišeš, je samo lepa preteklost in spomini. Živiš in si zaljubljena v neko osebo, ki si jo poznala pred 7 leti. Verjemi, da se je ta človek(kakor tudi ti in vsi ostali) spremenil in razvijal. TOrej sploh ni več enak človeku, ki si ga poznala in ljubila pred 7 leti. Ti ljubiš podobo ne romantične veze dveh mladih zaljubjencev.

V dosti primerih so ljudje, ki ponovno "probajo" razočarani, ker pač pričakujejo človeka iz tistega obdobja, ko sta bila skupaj. Vendar življenje teče dalje..

Zato, ti kar sanjaj, saj sanje moramo imeti....Vendar naj ostane pri sanjah. Mislim, da bo bolje za vse udeležene.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: še vedno
20.4.2007 8:11:41   
Anonimen
Marogicauser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: še vedno
20.4.2007 8:36:57   
Anonimen
 
Hmmm... user posted image user posted image

Ce do nekoga cutis tko.. potem ocitno ti je vsec.. in ocitno ti je soroden.. in ocitno ga pogresas.. in na nek nacin se imata rada... nikol se ne skregata.. vse je kul..

A ni to krasna osnova, da sta frenda.. ce ze kej vec ne morta bit?

A ni SKODA.. da v bistu tega cloveka ignoriras, ga skenslas... ko bi si lahko tooolk velik v laifu pomagala.. si povedala.. si podarila.. ????

A ga je treba sam zato skenslat.. ker pac vcasih mal trpis.. ko se spomnis starih casov.. pa ga pogresas??? Ce je to edini razlog.. potem to ni dovolj.. velik..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: še vedno
20.4.2007 9:02:24   
Anonimen
Jaz tudi nikoli ne bom pozabila fanta izpred sedmih let

mmmm....user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?