|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah
20.4.2007 10:09:14   
Anonimen
Ali se tudi vam dogaja, da pride obdobje ko vas je strah da bi vaša srečna družina razpadla (seveda obstajajo drobceni problemi), npr. zaradi tega da vas mož prevara, čeprav ni razloga za to. Kako naj si pomagam in premagam ta strah? Ali je to depresija?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah
20.4.2007 10:14:22   
Mina1
Seveda.

Mogoče se ti v podzavesti kaj plete in si tako brezveze ustvariš problemček, ki ga morda sploh ni. Ampak s tem si ga lahko tudi v resnici napraviš, prikličeš pravi pborlem.

Ne bi rekla, da je to glih depresija.

Iz tega kar imaš, skušaj potegniti čimveč in tiste lepe stvari, pa seveda veliko se pogovarjati in imeti se rad iskreno.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah
20.4.2007 10:42:29   
tanikaa
Da me bo prevaral me ni strah. Ker si ne upa. Ve, da bo ostal brez jajc user posted image  Me je pa samo enkrat dajalo ljubosumlje (ko ga je ena baba klicarila v službo), pa sva to tudi v dveh dneh rešila.

Drugače pa itak, da se tu in tam pojavi strah, da se mu bo kaj zgodilo na cesti in podobno. Samo to je pač trenutek, dva in samo tu in tam. Ni pa prisoten ta strah non-stop. Ker to bi pa bilo pač neznosno. Mislim, da je določena količina strahu čist normalna in vsakdanja in da se vsi srečujemo s tem. Ampak kot sem že napisala, tu in tam, za trenutek ali dva.



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah
20.4.2007 11:00:41   
Anonimen
jaz trenutno vegetiram, tako da mi je "trenutno" čisto vseeno user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah
20.4.2007 11:04:05   
Anonimen
Saj tudi mene ne muči to non stop. Pride obdobje. Mislim da je to res v moji podzavesti. Kako naj si pomagam? Ker jaz res znam narediti iz majhnega problemčk velik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah
20.4.2007 11:06:18   
Mina1
Točno to se ti lahko zgodi, da bo problem res velik.

Probaj ne misliti na to in o tem, ker s tem res samo prikličeš nekaj, kar ni v redu. Upam,d a me razumeš.

Zdja je zunaj lepo vreme. pa sonček, pa se sprosti, pojdi na sprehod, lupčkaj se, nevem, počni lepe stvari, da preusmeriš misli.

Te t  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah
20.4.2007 12:39:45   
srki
Pride takšno obdobje, ko je npr. službeno odsoten, ampak mogoče kak dan, dva, ko se mi oglasi, je že bolje.

Poskušaj tako, kot ti je že Mina1 svetovala.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah
20.4.2007 12:50:54   
ronja
POdobno kot tanika:
To se mi še ni zgodilo. Nisem ljubosumno bitje in dvomim, da bi šla narazen zaradi skoka čez plot (ne morem zdaj na pamet govorit, ker se mi ni nikoli zgodilo, da bi me kdo prevaral in ne vem, kako to je, ampak kolikor si pač lahko predstavljam). Če bi imel afero oz. bi se zaljubil v drugo, pa se verjetno ne bi tako obnašal do mene oz. bi to nekak videla, da ni več isto kot je bilo... Torej tega me ni strah.

Me je pa včasih strah, da bi se mu kaj zgodilo... Ampak glede na to, da tu nimam kaj, nekak ne razglabljam prav dosti dalje.

po moje bi pomagalo, če si zavestno prikličeš v spomin vse lepo, kar ti naredi in si rečeš, ja, pa kaj si zmešana, tip je čisto nor name, kje bo šel z drugo!user posted image Pa sonček, sevedauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah
20.4.2007 13:59:07   
Anonimen
So obdobja, ko sem malo ljubosumna, so pa obdobja, ko ga kar silim in mu kažem kakšno bejbo, kak je dobra.user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?