|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozna noč
13.10.2004 8:04:16   
Dolina
Dobro jutro :nosecka:,

mal sem v skrbeh, ker sem imela kar grozno noč. :( Sem se ene dvakrat zbudila ponoči od bolečin po trebuščku :((:((, ampak sem takoj nazaj zaspala, ker sem bila tako utrujena. Zdejle me samo na desni strani mal boli (tak občutek kot bi pretekla par km in te zaradi dihanja začne tam bolet).
Zdej pa res ne vem, če je kaj narobe, ker se spomnim samo, da me je bolelo, ne pa točno kje. :((:((
Ampak verjetno je vse Ok, če ne bi me pa še bolelo, a ne?:zmeden2:

Kako ste pa ve spale?

Lp, Dolina 19t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Grozna noč
13.10.2004 8:10:11   
Mina1
DOLINA, verjetno ni nič narobe, tudi jaz imam "grozne noči" tudi sedaj v drugi nosečnosti, pa ni važno, ali gre za "neke bolečinice", krče v nogah in okoli srčka, če spim na desnem boku, ki mi bolj ustreza.

Kakorkoli se dam, ne spim v redu. Pa itak še vedno lulam ponoči in vstajam še vedno zaradi škratka, ki je star 2 leti in 8 mesecev - torej še vedno se zbuja ponoči in me pokliče, ker včasih grdo sanja in tako.

Torej skušam povedati, da tudi mene včasih zgrabi, da se ustrašim. Nosečnost sama po sebi je takšna in ene jo doživljamo tako, druge pa spet drugače.

Nič ne skrbi, vse bo v redu.

Moj :modri: pa tako intenzivno brca (bolj spodaj), in me "nabija" z nogicami v mehur. Torej še en blazno živahen :modri:;)

Drži se,

pa-pa Mina1 21t 3/7:nosecka:

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Grozna noč
13.10.2004 8:32:56   
Dolina
Hvala Mina1, take besede sem rabila. :bravo: 9nebesa 9nebesa
Na srečo me pa še ne tišči lulat ponoči, ker mi je nočni pohod na WC prav zoprn. :zmeden:
Držim pesti tudi za tebe in tvojega :modri: in ta prvega škratka. Saj bo tudi to njegovo muhasto obdobje minilo. ;)
:angel:
pa pa, Dolina:rozica:

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Grozna noč
13.10.2004 10:31:10   
biby
Tudi za mano je grozna noč mene je pa tako bolelo na levi strani in me še zdaj boli, tako da se sploh ne morem kaj veliko premikat:( in tudi če pritisne na to stran me precej boli:(.
Upam da bom zdržala do 14-ih ko imama zdravnika.
Sem vesela zate, da te ne boli več, ker so res zoprne te bolečine....
Upam da bo vse Ok.

LP, Biby 18t


(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Grozna noč
13.10.2004 13:18:54   
mašinca
Živjo,

jaz sem imela danes proti jutru tudi samo vrtenje z levega na desni bok in nazaj, ker noben položaj ni in ni pasal. Če ne jaz, je mela pa moja pikica kaj proti. Tako da sem ob pol petih zjutraj obupala in vstala. No sej čez eno uro sem morala pa pod tuš,... in potem v službo. Me je pa med tem času moje detece še malo prebrcalo in petkrat obrnilo, tako da sem bila na koncu prav dobre volje.:sloncek::sloncek::sloncek:

LP
Maša, 30t

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Grozna noč
13.10.2004 16:32:17   
SISI25
Sicer ne vem če gre za isto bolečino. Ampak je tudi mene že pred časom ko sem bila v tam okoli 20 tedna tako močno ponoči zabolelo na levi strani pod rebri. Potem me je bolelo še kakšnadva dni če sem sem hotela vstati oz. ko sem malo bolj napela mišice na trebuhu. Me je kasneje samo od sebe nehalo. ko pa sem vprašala gin. je rekla, da je vse vredu in gre za raztezanje trebušnih vezi in zato tako boli.

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Grozna noč
14.10.2004 8:16:28   
Dolina
no, vidim, da nisem edina, k jo tako noč in neznane bolečine matrajo. :(

samo, da so naši :duda: ok, se tud bolečine navadiš. :bravo::bravo:

Mene je čez dan še nekaj bolelo na desni strani, pa mal sem imela še prebavne motnje. Popoldan pa je bolečina izginila (očitno pomaga, če greš na obisk h kolegici, ki že pestuje svojega sončka 9nebesa).:)-

Upam, da ste ostale ok in da vas :duda: pridno brcajo. :kuza::sloncek::kuza::sloncek::kuza:

Lp, Dolina

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?