|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-splav?!!
21.3.2007 19:13:32   
Blejka26
najprej bi se vam rada še enkrat iz srca zahvalila,ker ste mi z svojimi nasveti resnično pomagale.moram vam povedati,da sem imela danes pregled in ko sem na UZ videla otrokov srček bi se najraje zjokala.Imela sem solzne oči saj sem pomislila na vse kar se mi je pletlo po glavi-splav.res sem čisto spremenila mnenje o vsem.Sedaj vem da bo začetek hud,a že sedaj vidim kako moja punca lepo napreduje,kako je pri svojih skoraj 15ih mesecih pametna...mislim,da mi bosta moč dajala moja otroka in ljubezen do njiju.
V glavnem rok imam 19.10,sedaj pa je otročiček velik 2.88-pravi velikan pri 2h mesecih,se vam ne zdi???user posted image


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:24:05   
Blacky30
Ful sem vesela zate. user posted image Kar tako pozitivno glej naprej v prihodnost. Imeli se boste super, ti se le skuliraj, ne misli na nič slabega in ne pusti, da ti kaj slabega pokvari dan. Nosečnost je res eno izjemno obdobje, ko moraš uživati v vsakem trenutku posebej.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:25:30   
siskamiska
user posted image user posted image user posted image user posted image   Tako se govori mamica!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:32:19   
Anonimen
Bravo punca.Drži se in uživaj v nosečnosti in v vlogi mamice.
              user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:34:00   
Maxica
Lepo, gotovo ti ne bo žal. Sploh ko boš enkrat v rokah držala to štručko, takrat pa gotovo ne. Srečno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:50:09   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa uživaj v nosečnosti kolkr se le da, pa ne misli na preteklostuser posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:52:26   
total
Prav si se odločilauser posted image ,lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 19:53:31   
atinav
Bravo mamicauser posted image user posted image user posted image ...pa še lep datum imateuser posted image .

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 20:39:54   
Pingvinčica
user posted image user posted image user posted image user posted image Za tvoje pozitivno razmišljanje. Res sem zelo vesela, da si se tako odločila. So šli kar mravljinci po men ko sem brala tvoj post. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 23:38:55   
lelaval
user posted image user posted image  Ful sem vesela, da si se tako odločila. user posted image user posted image  Že takrat sem imela občutek, da se ne boš odrekla majhni štručki.
Sama sem isto dejala, ko sem zvedela, da sem 3. noseča, a nekako tega nisem mogla naredit. Pa sem odkrila RR, ko je ena mislila naredit splav (ker jo je fant pusil samo, za splav pa je bilo že prepozno). In je svojo odločitev podkrepila z besedami, da bo otroka lažje nosila na rokah, kot pa na vesti. In takrat sem vedela, da bo pri meni isto. Včasih sem sama kateri tudi napisala iste besede, tebi pa nekako nisem upala glede na okoliščine. 
Danes je najmlajša resnično sončni žarek naše družine, ostalo pa se je tudi pošlihtalo. Tako, da ti svetujem, da čim bolj optimistično zri v prihodnost, pa ti bo življenje pokazalo tudi lepše plati. Držim pesti, da se ti to res uesniči. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
21.3.2007 23:54:33   
Tonchka
Tudi jaz sem vesela zate in ti še enkrat čestitam k odločitvi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim ti vse dobro in čimlepšo nosečnost.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
22.3.2007 6:51:52   
srki
Sem vesela zateuser posted image .

Kar pogumno naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
22.3.2007 8:32:42   
beba76
Bravo!!!!user posted image user posted image user posted image Sem vesela, da si se tako odločila!
Saj sploh ne bo tako hudo, boš vidla.

Lepo nosečnost!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
19.4.2007 21:01:49   
Blejka26
še nekaj informacij za vse ki ste mi pomagale.sem v 14tednu nosečnosti in imam že kar velik trebušček.Na čase dobim še vedno kakšne napade da ne bom zmogla,toda potem ko vidim kako rada ima moja pikica družbo otrok,potem vse slabe misli izginejo. 

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
19.4.2007 21:07:52   
ElaM
user posted image user posted image user posted image user posted image Vesela sem zate, pravilno si se odločila.
Pri nas bo še manjša razlika, kot pri vas, pa me občasno malo stisne kako bo. Ampak bomo zmogle, boš vidla, tisti mokri poljubčki in brezzobi nasmehi vse odtehtajo.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za vse ki ste mi pomagale pri odločitvi-s...
19.4.2007 21:14:17   
baja*
Tudi jaz sem zelo vesela zate! user posted image user posted image user posted image user posted image
Čisto normalno je, da nas user posted image  včasih kaj zaskrbi. Pride pač trenutek, ko se v naše glave prikrade strah, dvom ali kakšna negativna misel. Važno je, da te stvari znamo pregnati, se osredotočiti na lepe stvari in se veseliti pričakovanja našega sončkauser posted image .

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?