|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prikimavanje
6.5.2007 8:44:47   
Leae
Imam eno vprašanje, naš otrok je star 15m in sedaj en teden nekam čudno kima z glavico. Z možem se sprašujeva ali se uči prikimavati ali je to kakšna motnja. Ni tisto majhno mehko prikimavanje ampak bolj ne vem kako bi rekla "trdo" izrazito ali kako že. Tudi z odkimavanjem je sedaj začela. Zanimam me kakšne so vaše izkušnje, je to normalno takšno kimanje ali imamo mi kakšno motnjo? Upam da ne no.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prikimavanje
6.5.2007 9:49:35   
Barbs
Naš je star 12m in je pred enim tednom začel odkimavati z glavico - vendar zraven včasih tudi reče neeeeeee. Ful mu je fajn ta nova pogruntavščina in za vsako stvar , ko ga vprašaš, odkima na vso moč.

Mogoče pa se res uči komuniciranja, ta tvoja punca in je odkrila jaaaa. Opazuj jo, vprašaj jo kaj, pa boš videla, če reagira samo na vprašanje, ali prikimava kar tja v tri dni. Če to počne zelo pogosto in brez razloga , predvsem pa, če v kakih dveh tednih ne bo pozabila na to, bi se jaz osebno posvetovala s pediatrom - za vsak slučaj. Je pa malo verjetno, da bi bilo kaj narobe - saj veš, marsikaj odkrivajo, spoznavajo in mogoče je to samo neka prehodna fora. Kot takrat npr. ko se naučijo ploskati...user posted image

Ne skrbi preveč.user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 6.5.2007 9:51:05 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Leae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prikimavanje
6.5.2007 12:25:36   
natalia
naša tudi to dela. gor, dol,. levo, desno in zraven še hodi.,se ji zdi blazno kul, nam pa smešno - po mojem nič bat.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prikimavanje
6.5.2007 13:56:28   
Mateja82
naša mala je stara 14 mesecev in počne isto z glavo, pol pa mal zadeto gleda in gre naprej user posted image , ja pa zakon je z glavo nekam zabijat, zaenkrat na srečo najde vedno kaj mehkega ... user posted image  
Vrjetno samo neki novega znajdejo, včasih res čudno zgleda ampak pomoje ni kaj skrbet.

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 6.5.2007 13:58:01 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 9:58:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




ime za fantka
Petrarca91

ime za fantka

Uroš (32%)

Ažbe (31%)

Gael (13%)

Tomi (25%)


Število vseh glasov: 342

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!