|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 22:45:27   
smrka
Vas je najvec tle in rabim hiter odgovor. Moja tamala ma zgleda vneta oba ocesa, al je pa kaka alergija, to se nevem. Oces sta ji solzna in zapacana, da so ji trepalnice skor zlimane... prosim svetujte kako naj ji to sperem, a smem z vodo, al samo s robckom... namrec nebi rada da ji na kak nacin poslabsam vse to.
Hvala!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 22:51:23   
eya
Lahko z vodo, ali pa skuhaš kamilični čaj, pa z njim očistiš. Lahko tudi s fiziološko, če jo imaš.

Aja, pa s kamilcami ne prevečkrat očistit, ker preveč izsušijo. Najboljša izbira je fiziološka raztopina.

< Sporočilo je popravil eya -- 13.5.2007 22:55:00 >


_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 22:59:50   
trixi
Naš okulist pravi, da samo s prekuhano vodo, nič nikoli s kamilicami. Pa seveda vsako oko s svojo vatko oziroma gazico.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 23:03:09   
smrka
hvala punce. s kamilico sem ji probala pa joce kot nevem kaj, nepusti. Sem jo umila kar z vodo iz pipe, pa je blo boljs za par minutk. Jutri gremo k zdravniku ker nevem a je to alergija?

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 23:15:08   
trixi
Hej smrka, posluši ups beri: ne s kamilicami, ne voda iz pipe, prekuhana voda!, potem jo malo ohladiš, da je taka prijetno mlačna. In če ne bo pomagalo je res boljše, da jo pelješ k zdravniku, ti bo najbolj znal povedat, ko jo bo videl. 

< Sporočilo je popravil trixi -- 13.5.2007 23:16:09 >

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 23:19:19   
Anonimen
Ja, tak kot je Trixi napisala. Samo ne z mrzlo vodo. Jutri pa k zdravniku po kakšne kapljico. Bo že boljše boš vidla. user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
13.5.2007 23:23:45   
smrka
hvala trix... ze kuham vodo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
14.5.2007 10:17:59   
piščanc
meni so najboljše kamilice. v nos ji lahko vliješ tudi fiziološko, saj tako vsaj malo spucaš vse prehode. pa čimprej k zdravniku pa kaplice ali antibiotike, ker je to že vnetje. hitro potem pride do ušes.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
14.5.2007 10:21:41   
Magi*
smrka, naša ima tudi zdaj vneta očeska. jaz jih umivam s kamiličnim čajem. vatko notri pomočim in nežno očistim učka. pa je po enem dnevu že bistveno bolje.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
14.5.2007 10:23:46   
Anonimen
OK z vodo,še bolje pa z fiziološko.Važno pa je kako čistiš očesca.Z gazico iz zunajega kota proti notranjemu z eno potezo,nato gazico odvržeš in vzameš vedno novo,nikoli z isto in nikoli sem in tja po očeh.Pomembno je z eno potezo(še enkrat ponavljam)iz zunajega kota proti notranjemu.Tako ne preneseš okube po celem očesu.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
14.5.2007 11:46:15   
Zamima
Jaz sem ji s kamilicami samo še poslabšala, probaj spirat samo s prekuhano vodo user posted image . Pa k zd. da dobi kapljice user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
14.5.2007 12:50:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Punce nasvet, zapacana oceska
14.5.2007 14:51:09   
sonjaka
Punce, ne s kamilicami in ne z vatko (zaradi vlaken). Kamilice še bolj dražijooz. sušijo sluznico. Sterilna fiziološka (tiste male ampulice) in sterilna gazica. Čistiš od zunaj navznoter z enim potegom, potem zamenjaš gazo oz. uporabiš še drug konec. Pa čimprej po kapljice, ker to se prenaša in potem nisi rešen (če imate več otrok).
Tako je meni povedala pediatrinja in tako svetuje tudi pediatrinja na MON-u. Ne ljubi se mi zdaj iskat...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?