|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzorniki
16.5.2007 13:03:22   
Anonimen
Kdo vam je v življenju za največji vzor in zakaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzorniki
16.5.2007 13:04:34   
Anonimen
To smo že pred kratkim pisali, pa ne vem kje, bi bilo treba poiskat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzorniki
16.5.2007 13:09:01   
Anonimen
Mhm, nisem opazila te teme......

Mi je pa prišla na misel ob Š. Kučan in da je meni moja babi ena tak fejst oseba......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzorniki
16.5.2007 13:29:40   
snake
definitivno moja mama................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzorniki
16.5.2007 13:49:53   
tanikaa
Moja sestrica. user posted image Zato, ker zna delat in zna uživat. Zato, ker je v življenju veliko dosegla in ker me je naučila, da obstaja pot tudi takrat, ko si že čisto obupal. Zato, ker me je naučila, da se moraš imeti rad.

In imam jo neskončno rada. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzorniki
16.5.2007 14:03:01   
Dejča
Od najbližjih moj mož in moja mami.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzorniki
16.5.2007 14:08:24   
Anonimen
Moj mož,ker se je rodil zelo bolan in se je s trmo in vztrajnostjo postavil na noge.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzorniki
16.5.2007 14:31:33   
srki
Vsi tisti, katere imam rada in sem rada v njihovi družbi. Družina, prijatelji, sodelavci, tudi osebe iz RRuser posted image . Marsikaj sem se naučila, velikokrat v kakšni situaciji v mislih poiščem odgovor kakšne uporabnice-uporabnikauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzorniki
16.5.2007 17:19:46   
dory
v zivljenju in zivljenjskih situacijah veckrat najdem "ucitelja"... drugac pa moj ati...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
16.5.2007 17:25:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzorniki
16.5.2007 17:47:58   
Anonimen
Ne glede na to, koliko razmišljam, mi nihče ne pade na pamet. Torej nihče.

< Sporočilo je popravil Tašonka -- 16.5.2007 17:48:59 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzorniki
16.5.2007 20:10:35   
zungi
V bistvu bi jih lahko bilo kar nekaj, ker imam na vsakem področju drugačno vizijo. Če vse to zmešam skupaj ne najdem ene same osebe, ki bi to lahko bila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vzorniki
16.5.2007 22:43:14   
ronja
hehe, definitivno NE moja mama ali sestrauser posted image . Pri delu Jane Goodal, v odnosih pa - kaj pa vem, od vsakega malo. V potrpežljivosti do bedakov moj fant, v idejah in tem, da se mu še kar vedno vse da, moj oče, v zanesljivosti oba, v disciplini bi lahko bila moja mami, vendar si ne želim bit tako kot ona - disciplinirana, vendar če ji urnik porušiš, je pa konec vsega - sem bolj po očiju glede tega;) V pameti Einstein. V pogumu Vinetou. V samosvojosti Ronja, razbojniška hči... V razmišljanju Sidarta. V moči Pika Nogavička. Sploh so v gl. moji vzorniki nerealne osebe, ugotavljam, mogoče me zato majo za čudno včasihuser posted image ...

Sicer če bi lahko izbirala, bi seveda rada plavala kot Mankoč, tekla kot Kenijci, skratka od vseh bi vzela najboljše. Ampak to bi bilo že malo preveč, tako da sem kar zadovoljna tako kot je, se pa trudim it proti tem idealom, heheuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?