|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 15:07:26   
Teja29
Moj skoraj 3 mesece star sinko je začel ponoči (drugi del noči) premetavati glavico levo in desno po postelji in se mi tako premika po postelji. To zgleda tako, da on leži na hrbtu in glavico v spanju premika zdaj levo in takoj nato desno in tako naprej ene parkrat, potem se umiri in bolj trdno zaspi in potem spet znova. Včasih med tem malo stoka ali pa tudi ne. Zdi se mi, kot da bi ga nekaj motilo pa ne vem kaj. Res pa je, da imamo posteljico malo dvignjeno zaradi polivanja. 
A se še pri kateri to dogaja?

Se bojim, da si ne bo poškodoval vratnih mišic zaradi tega.

Mogoče pretiravam, ampak vseeno...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 15:14:21   
2 Sraki
Pomoje ti ni treba panike zaganjat. Mislim da si samo išče ugoden položaj za spanje. Moj to počne ko spi na trebuhu.

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 18:04:30   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Zvončica in Peterpan

Moj to počne ko spi na trebuhu.



Dojenčki naj ne bi spali na trebuščku zaradi nevarnosti zadušitve. Koliko pa je star tvoj otroček?

Moj sinko pa včasih dela to z glavico levo in desno, če ga nosim v stanovanju, ker se mu vse zdi ful zanimivo.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 18:05:18   
hebeba
Teja,

Moj sinček ima 4 mesece, točno tako se je dogajalo tudi nam pred kakšnim mesecem. Tudi zdaj še zmeraj obrača glavico levo in desno, včasih kar hitro iz leve na desno stran potem pa se umiri in zaspi. Verjetno je to neka faza.
Sama nisem nikoli razmišljala o tem, da bi si lahko kaj poškodoval...bolj o tem, da si jača svoje male mišice na vratu.

lp

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 18:13:23   
Vilma
Naš ima 5 mesecev in pol in zadnje 14 dni počenja to, o čemer pišeš. Jaz to pri našem malčku povezujem z neprespanostjo.
Zakaj? Zato, ker to počenja zgodaj zjutraj, ko še ni naspan ali pa pozno zvečer tik preden zaspi. Tudi če se vmes ponoči zbudi ga vidim, kako opleta z glavico levo desno.
Je tudi mene skrbelo, ma zdaj ko berem, da nas je več takih, mi je lažje user posted image
Mogoče je tudi pri tvojem povezano z zaspanostjo.

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 20:43:30   
sju
tud naš 3mesečnik to počne...pa pomoje ni panike

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 21:01:11   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

IZVIRNO SPOROČILO: Zvončica in Peterpan

Moj to počne ko spi na trebuhu.



Dojenčki naj ne bi spali na trebuščku zaradi nevarnosti zadušitve. Koliko pa je star tvoj otroček?



Ko so dojenčki zmožno obračati glavico sem in tja,lahko komot spijo na trebuščku. Moja mala je že od samega začetka rada spala na trebuščku,vendar smo to prakticirali samo pri spanju čez dan in takrat je tudi ni nikoli napenjalo.
Včasih smo vsi dojenčki spali na trebuščkih že takoj na porodu in meni je tudi patronažna rekla,da če bi ona še imela dojenčka,bi skozi spal tako.Mnenja so različna,praksa pa tudi.

Zdaj ko je stara 17 mesecev pa spi večinoma samo na trebuščku,tako da ji očitno to paše.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Premetavanje glavice 3 mesečnika
18.5.2007 21:06:46   
barbi007
Naš mali je star pol leta, pa to počne že od vsega začetka. Glavico z vso silo premetava levo in desno preden zaspi. Mislim, da je to normalno.

LP

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?