|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 11:54:04   
beba76
Kako je bilo na pregledu? Nič ne poročaš...:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 12:39:15   
ksenjak
Hojla!
Sem imela gužvo v službi, tako, da se nisem mogla nič kaj javljati. V glavnem na pregledu sem imela po šestih tednih eno kilo manj, kar ni nič čudnega, glede na to, da me je na začetku močno napihnilo. Drugače pa srček lepo in pravilno bije, UZ pa nisem imela ga imam šele 23.11..

Pa ti, kaj novega?

lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 12:44:50   
beba76
Vse po starem, le ta mali - a ,e začel brcat!9nebesa

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 12:46:10   
ksenjak
Pa ne se ****. Mene pa še nič. Pa saj, kaj ne pravijo, da se to pri prvi nosečnosti zgodi kasneje? Kkako pa pri tebi trenutno to izgleda?

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 12:58:10   
beba76
Maš prav, prvič je treba malo dalj časa potrpet in počakat na te prelepe občutka...
Zgleda oz. čuti pa se kot eno metulčkanje tik pod popkom. Težko je to opisat, prekrasno pa občutit. Še malo počakaj, pa boš vidla, kak lepo je...

LP :nosecka: in :duda:

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 13:17:26   
ksenjak
Kdaj pa misliš, da bi to pri meni znalo biti? Aja, pa bom sigurno vedela, da je to to?

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KsenjaK, kje si?
25.10.2004 13:24:44   
beba76
Pravijo, da je v prvi nosečnosti tam nekje okrog 20. tedna, kar pa ni pravilo. Mogoče bo že kaj prej, morebiti pa kasneje...
Da pa ne bi vedela, kdaj bo prvič, tega pa se ti niti najmanj ni treba bati. Še kako jasno ti bo, da je to to! Pa da ne pozabiš javit!;)

Lep dan še naprej!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Ob čem dojenčki v trebuhu najbolj uživajo?
Otrok se v trebuhu razvija, raste in počne še marsikaj zanimivega, večino časa pa lepo uživa, če uživa tudi mamica. Vse ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?