|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija
24.10.2004 18:01:15   
vesni
Lepo pozdravljene vse nosečke Prosim če mi poveste kdaj po porodu ste dobile menstruacijo zato ker mam občutek da sem jo dobila pa dojim in to 1 mesec

:kava:pa pa:kava:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   menstruacija
24.10.2004 18:31:33   
kimi
hm...kdaj je že pršla...grem pogledat...prišla je 29 junija rodila pa sem 22.4. mleka pa mi je zmanjkalo 3 tedne po porodu

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   menstruacija
25.10.2004 11:48:17   
mehurčica
En mesec po porodu sem jo dobila, čeprav sem dojila. Pri 9 mesecih ga še vedno dojim, menstruacijo pa imam redno vsak mesec.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   menstruacija
25.10.2004 13:32:39   
VALENTY
Dojim 9 mes.,pa je še zmer ni od nikoder,samo občasne bolečine.

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   menstruacija
25.10.2004 13:33:33   
ZARA
jst takoj po 8 tednih...ne dojim...

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?