|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še koga bolijo nogice?
28.5.2007 8:29:23   
k1
naša mala se včasih zbuja ponoč in pravi da jo bolijo nogice. se še komu to dogaja, ali je kaj drugega? mislite da tolk rastejo???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 8:34:16   
popi
Ja,ene 2 meseca nazaj je bilo pri nas isto.Naša pikica je zrastla.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 8:36:35   
Anonimen
Menda je res od rasti. Enkrat je mily isto razlagala za svojo user posted image , da toži da jo nogice blolijo, tudi ponoči.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 8:42:23   
Marogica
Tukaj imaš link, ko je Seven to spraševala...

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1543292

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 8:56:22   
k1
marogica, thx! sem iskal v iskalniku, pa takrat nič pametnega našla. mali pomaga, če jo masiram.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 11:20:04   
piki 2
Mi smo imeli isto težavo in sicer s sinom ki ima 5 let. Okoli novega leta se je vsako noč, približno 14 dni zbujal in jokal, tako so ga bolele obe nogici. šla sem k zdravniku, dejal je, da če ga bolijo obe nogici je možno, da ga bolijo zaradi hitre rasti. Svetoval mi je, da naj mu dam termofor, masiram nogice, če pa to ne pomaga, mu lahko dam kaj proti bolečinam. Najbolj so mu seveda pomagale svečke proti bolečinam. To pač treba preživeti, paziti je treba le na to, da izključiš kakšno drugo bolezen.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 13:13:40   
Anonimen
to sem imela jaz k sm bla majhna..user posted image user posted image user posted image tok so me bolele, da nisem nič spala.. res baje od tega, ker raste. men je ful pomagal, da sem si zavila kak volnen šal okrog noge.. Je pa pri meni to trajalo ful dolg..user posted image

(odgovor članu piki 2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 14:24:09   
Anonimen
Mi smo tudi dali pri Živi to skozi. Najhujše je bilo ponoči. Je pa minilo po nekaj tednih. Je pa takrat zrasla kar nekaj cm na mesec. Mislim, da celo pri taki starosti kot je sedaj Nika.

LP,

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še koga bolijo nogice?
28.5.2007 22:30:22   
Dadi
Ja pri nas jo konstantno bolijo, tako da ji pol dobro zmasiram...lahko so tudi kakšni krčki......Nam je zdravnica rekla da je baje zaradi rasti...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?