|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsi!
10.6.2007 8:58:50   
Mbee
Sem v 5.tednu nosečnosti pa me prsi ne bolijo več tako močno kot prejšnji teden, so še vedno težke, ko spim me moti ker me rahlo skelijo drugače da bi pa res neznosno bolele pa ne...a je kaj narobe? slabosti še ni, pa naj bi že bila, a je možno, da sem ena tistih redkih nosečnic ki tega ne bo imela ali je kaj narobe? špikanje v jajčnikih pa se na čase ponavlja, pa zaprtost pa vetrovi....strah me je da ni kaj narobe s plodom, pregled pa imam šele 18.-ega...a preveč paničarim?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prsi!
10.6.2007 9:00:44   
jana77
Po mojem preveč panike user posted image  Mene so tudi bolele samo na začetku, tam nekje do 7-8 tedna, potem pa nič več. Trenutno sem v 39 tednu, prsi so normalne, brez bolečin.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prsi!
10.6.2007 9:00:51   
Putka
Če te lahko potolažim - mene so obe nosečnosti ves čas prsi bolele. Lžanje na trebuhu je odpadlo (no, potem itakuser posted image ). Še dotakniti jih nisem smela. Pa ponoči sem modrček nosila, ker me je bolelo, ko sem se obračala.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prsi!
10.6.2007 9:02:05   
Anonimen
Ne skrbi preveč...

Ene imajo znake,druge jih nimajo.Če bo kaj narobe,boš to tud drugače začutila.

Vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu Mbee)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prsi!
10.6.2007 9:51:21   
Marogica
Mbee, resnično je tako, da imamo (smo imele) različne znake nosečnosti. Meni ni bilo slabo v nobeni nesečnosti, prsa so me bolela samo na začetku, potem pa ne več...

Tako, da ne skrbi..vse bo OKuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prsi!
10.6.2007 10:18:07   
Anonimen
Ja, preveč paničariš user posted image Glej, vsaka ima drugačne znake nosečnosti.. Ene imajo slabosti, ene tega sploh niso spoznale v nosečnosti.. Špikanje je normalno, no vsaj zame.. Me je tudi špikalo, in je bilo vse dobro.. Lepo se umiri, 18. ti bo G sam povedal, da je vse okej, da so samo znaki user posted image

Drži se user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prsi!
10.6.2007 11:39:50   
Naja30
Mene so prsi bolele od začetka kot pri M, potem so nehale, pa spet začele... pa težke so bile, občutljive... različno.
Slabo mi je pa ratalo po 5t in je trajalo so okoli 3m.

Vsaka ženska je drugačna. Ene sploh ne čutijo, da so user posted image , druge pa komaj živijo. Tako da se ne sekiraj, sploh pa ne tako zgodaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prsi!
10.6.2007 11:51:56   
Magi*
v prvi nosečnosti mi ni bilo nič slabo, prsi me niso nič bolele, razne čisto na začetku čsito malo (kot pred M). sem bila že sama skeptična, al sem sploh noseča, al neuser posted image

zdaj mi je bilo pa prve tri mesece pošteno slabo in me tudi prsi bolj bolijo.

panika je povsem odveč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prsi!
10.6.2007 18:23:19   
Ajvy
Mbee, kar se prsi tiče, mene so tako bolele, da sem jih mogla po stopnicah posebej držat... da en govorim o tem, da se jih jst nisem mogla dotaknit, kaj šele kdo drug( moj, seveda)... KAr se kakanja tiče - če sem imela srečo sem šla na wc enkrat na teden, če sem imela srečo... tak, da ni panike.. ne sekiraj se.. če se ti pa zdi, da te tam doli premočno špika, pa pojdi na urgenco..

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?