|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eno vprašanje za dede
3.6.2007 21:00:50   
Anonimen
A mogoče kateri ve kakšna je razlika med vrnico in lulo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eno vprašanje za dede
3.6.2007 21:34:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 1:18:29   
navihan
oboje je treba redno zalivat in nasplošno negovat. user posted image  razlika pa je očitna, vrtnice prodajajo na odprti tržici, lule pa na zaprti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 7:36:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: navihan

oboje je treba redno zalivat in nasplošno negovat. user posted image  razlika pa je očitna, vrtnice prodajajo na odprti tržici, lule pa na zaprti. user posted image


odgovor sicer ni tisti, ki sem ga pričakovala, pa naj ti bo, ti vsaj veš razliko user posted image .

Torej za tiste fantiče, ki niso znali odgovora: Malo več bi se z lulami ukvarjali kot npr. navihan, pa bi vedeli user posted image

(odgovor članu navihan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 10:18:14   
navihan
Pa mi še ti nekaj povej kruhek. A veš kako je nastal  Paštetov kruh? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 10:55:05   
Anonimen
Najprej je potrebno vedeti za vse setavine, in jih ogreti na sobno temperaturo. Potem je potrebno veliko ljubezni, z nežnimi gibi mesiti, mesiti, da postane testo voljno, nato počasi, res počasi vzhajati, nato pa pa boom pa v pčico, kjer se zapeče in dvigne do vrhunca.

Ko se kruhek ohladi, sledi najslajše. Vzameš še topel in vlažen kruhek v roko, namažeš s paštetko, dodaš še kakšno začimbo in ga z užitkom najprej oblizneš, nato pa celega popapaš. Nato pa narediš enako še z drugim in tretjim kosom, dokler nisi tako sit, da padeš še samo na kavč in moliš vse štiri od sebe in ne moreš niti dihati.

In naslednji dan pečeš poiskusiš pečt na enak način še črn, ajdov, sadni...kruh. Receptov ni ne kraja ne konca. Samo rad ga moraš imeti.

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 4.6.2007 10:57:00 >

(odgovor članu navihan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 11:20:20   
navihan
Lepo si to opisala, ampak pravi recept za pašteto je sledeč.

Nekega dne je mali Gavrilovič moral zvečer pospraviti očetovo mesarijo. Prvo je na tla pometal vse ostanke mesa, ki so ostali na policah, nato pa se je lotil še tal. Vse skupaj je pomil in pometel na en kupček, nato pa se je zamislil "PA-ŠTETA to bacit" si je dejal in tako je ratala PAŠTETA, ki jo nato namažemo na kruhek. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 11:25:07   
Anonimen
kul. Saj tista pica, ko dolgo ne sprazniš hladilnik, in vse zmečeš Vanjo, je tudi najboljša user posted image

A je prevod potreben? user posted image

(odgovor članu navihan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 11:27:08   
Anonimen
ajde, čez par urc, ker sem si ravno naročila enega maserja, da me bo malo gnetel.

Ti pa ta čas najdi novo bajko s prevodom

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 11:30:23   
Anonimen
Paštetka, jaz te berem samo zaradi tvojih dolgih noguser posted image user posted image user posted image . Ker da ti ob vseh teh silnih paštetah rata takšno postavco ohranit....user posted image user posted image user posted image  Jami jami.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 11:34:18   
Anonimen
srček, gnetit je treba redno vsak dan kruh, pa bodo tvoje tudi take.

Saj veš za kruh rabiš vsaj 4 ure, da ga narediš. A več koliko kalorij je to? Potem pa še moraš pašteto narediti. user posted image

Zdaj pa res šibam, da me moj gnetilec ne bo čakal. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 14:14:26   
navihan
Saj ne vem komu je lepše, tebi, al tvojemu gnetilcu, ki gnete te mične nogice, njami...user posted image  ...seveda če so res take, ali pa vsaj podobne tem na slikici user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 14:24:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: navihan

user posted image


tako anoreksičnih nogic žal ne moreš gnest user posted image

te lahko edino mal obereš.. če boš kaj mesa gor našel .. ampak ne zgleda user posted image

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 14:40:15   
navihan
Jaz sem skromen in bi jih kar gnetel. user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 14:43:12   
Anonimen
Hm...moje noge user posted image  kako bi jih opisal... predstavljaj si, da se 15 let aktivno predajajo športu in boga moli, da te ne stisnejo za vrat  v kakšnem čudnem položajuuser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Eno vprašanje za dede
4.6.2007 16:26:13   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh
Saj veš za kruh rabiš vsaj 4 ure, da ga narediš. A več koliko kalorij je to? Potem pa še moraš pašteto narediti. user posted image

No, se da tudi precej hitrejeuser posted image Pa medtem, ko ti kruh vzhaja, lahko že pašteto narediš... In je oboje hkrati gotovouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?