|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 11:49:05   
SašaS
Prejšnji teden sem bila na nuhalni svetlini. Bega me velikost Otročka. Zdi se mi izredno majhen.
Zdravnica je sicer rekla, da je vse OK, pa vendar;
glede na do dneva isto starost (12 4/7) v primerjavi z prvim je za manjši za 7mm. Velik je bil samo 56mm.
Mogoče sem res samo malo panična, pa vendar me skrbi.

Lp

Saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 11:57:00   
Teni_
Moja je bila tudi na NS velika 56 mm, tako, da te ne rabi nič skrbet. Na koncu se je rodila 4 tedne prehitro, velika pa je bila 47 cm(meni se to ne zdi kritično, ampak čisto OK).

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 12:05:42   
mašinca
Očitno velikost variira. Moj je bil velik kar 70mm. Ampak je že cel čas precej velik. Sem pa prepričana, če je rekla zdravnica, da je OK, da je res OK.

Lp

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 12:21:02   
bivka
Jaz sem bila na NS v 11t3d in je bil moj cukerček velik 5 cm.
Sigurno je vse OK!!!

Pa, pa
B :nosecka: in :duda: 23t

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 15:03:37   
Arwen
Moj je bil v 12t 3/7 velik 73,2 mm, ampak so mi zato prestavili rok za en teden nazaj, ker naj bi bil za to starost prevelik. Tako da mislim, da mere tvojega malčka kar ustrezajo tednom. Kar brez skrbi!

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 21:25:44   
Medvedka
Mere zagotovo ustrezajo, ker sicer bi ti zdravnica kaj rekla. Itak pa dostim nosečnicam ravno zaradi velikosti ploda določijo nov datum poroda, če velikost ne ustreza tednom po zadnji menstruaciji. Saj, kje pa piše, da si imela ovulacijo čisto po reglcih? V teh tednih okrog merjenja nuhalne svetline pikice tudi zelo hitro rastejo, tako da se že nekaj dni precej pozna. Moj je bil pri 12t 3/7 velik 69mm in mi niso datuma poroda nič prestavljali. Velikost ploda izmerijo v zgodnji nosečnosti ravno iz tega razloga, da vidijo, če je treba datum poroda kaj spremeniti. Tako, da se s tem ne preveč obremenjevati. Bo že tvoja izbrana ginekologinja presodila, če ti bo kaj prestavila datum poroda.

Želim ti lepo nosečnost, pa srečno!

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
26.10.2004 21:52:50   
eva1
No moj :duda: je bil velik v 12t 3/7 59mm-čist po vseh reglcih! In sedaj v 19t prav tako, do dneva natančno ga vedno izmerijo! Tako da nič ne skrbi, ko je G videl moje izvide NS, pa potem razultate zadnjega UZ, je rekel, da je v poplnem sorazmerju z nekimi tabelami o tednih nosečnosti!
Uživaj v 9nebesa!
Lp, Eva 19t in :duda:

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VELIKOST Otročka v času nuhalne svetline
28.10.2004 7:12:17   
SašaS

Hvala vsem za spodbudne besede.....

Lp

(odgovor članu SašaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




dobri možje
Lelly28 RR

Kdo pri vas doma nosi darila v decembru?

miklavž (19%)

božiček (34%)

dedek mraz (0%)

vsi 3je (16%)

2 dobra moža (31%)


Število vseh glasov: 32

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!