|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alina
9.5.2007 22:19:55   
lex
Moj dveletnik je izbral ime za sestrico: Alina (na razpolago je imel še Vita in Tinkara, pa je bil odločno proti). No in danes ga je babi uspela prepričat, da naj ji pove ime za sestrico, pa je mislila, da hoče jest malineuser posted image user posted image user posted image . Sedaj pa se sama v sebi vedno bolj sprašujem ali bo to pravo ime za mojo pupo. Kaj če jo bodo zafrkavali Alina malina? Vem, da si otroci izmislijo nemogoče rime, ampak ta je tako očitna.
Po drugi strani pa bi mu rada ustregla, ker bosta le brat in sestra in nekako jo že kar nekaj časa kliče Alina po trebuhu.
In ali paše skupaj Aleks in Alina? Ali sta preveč podobna?

Pa naj še kdo reče, da je otrokom lahko izbrati ime. Vedno sem komaj čakala, da bomuser posted image  in bom dala otrokom imena, sedaj pa še par dni pred PDP nekako nimamo točno izbranega imena.user posted image

Hvala

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alina
9.5.2007 22:25:16   
klepetka
meni je pa Alina zelo všeč ime.glede rim pa po moje katerokoli ime boste dali ,bodo že najdli kakšno rimo.otroci so iznajdljivi.Tako da jaz se nebi oziralana rime



_____________________________



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alina
9.5.2007 22:25:50   
Jančika_
Svakinjina sestra ima Alino, pa mi do tega trenutka ni padla na pamet ta rima. Tako da zaradi tega se jaz ne bi sekirala. 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alina
9.5.2007 22:27:52   
Bubamaraa
Meni je to tudi zelo lepo ime...tko, da jaz bi se kar odločila, da bi ji bilo tako ime... Pa še bratec bo ponosen na svojo sestrico, ko bo vedel, da je on izbral ime...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alina
9.5.2007 22:28:02   
mamči
Jaz sem si za punčko izbrala ime Alina, ki mi je še danes zelo lepo. Sem pa to ime "izdala" kolegici, ko je bila noseča in tako ima zdaj ona Alino, mi pa dva fanka user posted image .

Meni je krasno ime in še paše k imenu od bratca. Tvoj malček je lepo izbral user posted image .

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alina
9.5.2007 22:33:26   
lex
Punce hvala, ste me malo potolažileuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alina
9.5.2007 22:38:16   
mamči
Da te še malo potolažim - moj prvi sin je tud izbral ime za bratca. Ko sem mu na glas čitala imena za fantke se je kar takoj vpičil v ime Tijan in od takrat je bil v mojem trebuhu samo še Tijan.

Pa sem tud imela pomisleke, kako bodo ljudje naglasovali ime in kakšne rime si bodo izmislili. Moram rečt, da malemu nagajivcu zelo paše to ime in si ne predstavljam kakšnega drugega.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alina
9.5.2007 22:41:34   
eya
Jaz tudi poznam eno punčko Alino, pa mi tudi ni padla na pamet ta rima. Mi je pa ime všeč!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alina
9.5.2007 22:57:28   
lelaval
Jaz še tudi nisem slišala za to rimo. Sicer pa otroci na vsako ime najdejo rimo, če hočejo. Naj ostane tako, če vam je vsem 3 všeč - sin pa bo res ponosen na to, da je izbral ime.

P.S. punčka Baby born od moje hčere je Alina.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alina
9.5.2007 23:22:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz še tudi nisem slišala za to rimo. Sicer pa otroci na vsako ime najdejo rimo, če hočejo. Naj ostane tako, če vam je vsem 3 všeč - sin pa bo res ponosen na to, da je izbral ime.



Se strinjam. Pa še kombinacija obeh imen mi je všeč.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alina
9.5.2007 23:35:19   
Tonchka
Lepo ime je in paše k imenu bratca. Ti kar malega ubogaj in se na rime ne oziraj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Alina
10.5.2007 8:05:25   
anajmad
Lepo ime. Zaradi rim pa se sploh ne sekiraj,mi našo tamalo kličemo kar čebulica (Ula-čebulauser posted image user posted image user posted image ).

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Alina
10.5.2007 8:11:01   
Mina1
In ali paše skupaj Aleks in Alina?


Super, lepo ime in lepa kombincaija, pa seveda glavno da je vam všeč in tako.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Alina
10.5.2007 10:28:49   
Pingvinčica
Meni je ime všeč in tudi kombinacija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Je pa zanimivo, da ko je prijateljica dala svoji punčki ime Alina, je gledala ravno na to da se ne bi dalo kaj zrimat, ko je za ime zvedel njen brat je bila prva kombinacija Alina - malina. Tako kot so ti rekle že predhodnice za vsako ime se najde rima.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Alina
10.5.2007 10:43:50   
Pinga
Ojla !

Tudi meni je ime všeč.
Mi imamo sicer Lino, pa ji moja 32 letna sestra večkrat reče Lina malina. Pa se noben zaradi tega ne sekira. Verjetno se res na vsako ime najde kaka rima.

Lp,

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Alina
10.5.2007 10:53:28   
Felicity
Zmeraj več jih je. Alin namreč.

Meni osebno ime ni preveč všeč.
Kot rima ma niti ni tako huda, tako da ne se preveč sekirat.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Alina
10.5.2007 11:39:16   
goa
Moja punčka bi tudi bila Alnia ampak fantu ni všeč tako da bo Ajda. Drugače pa dobra izbira. Poslušaj brateca :)

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Alina
10.5.2007 12:05:51   
Anonimen
Ime Alina mi je všeč,lepo paše zraven Aleksa,in tud otrokovo mnenje je pomembno-če je tud tebi zares všeč,poimenuj tako svojo pupo.Drugač pa sta mi še Vita in Tinkara tud zlo prisrčna.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Alina
10.5.2007 12:07:48   
Anonimen
Kaj pa,če bi pupici dali dva imena,na primer Vita Alina,Tinkara Alina,Alina Vita,...pa bi bile zadoščene potrebe obeh-otroka in staršev?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Alina
10.5.2007 13:09:39   
Kajč
Meni je všečuser posted image  Pa zelo paše k imenu bratca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Alina
10.5.2007 13:41:43   
lex
No moj user posted image  ni pristaš dveh imen. 100% bo Alina že zaradi Aleksa. Samo sem imela res včeraj polno glavo presodkov, ker je moja mami dala neke čudne pripombe, pač kao A zdaj si pa že ime lahko izmisliš? Je pa vsem drugim ime ful všeč in tudi pri nama je bilo na prvem mestu. Je pa res, da bodo sedaj vsi trije tudi user posted image  na Al, jaz pa sem na U (mogoče je to razlog, kaj pa vem. Zgleda da me hormoni resnično že preveč dajejouser posted image  bo treba it rodit.)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Kajč)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Alina
10.5.2007 17:06:14   
Balonchy
FENOMENALNO IME!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Če bom imela kdaj punčko, bo ime "Alina" 100% v najožjem izboru!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Alina
10.5.2007 20:58:00   
kaycha
res je super kombinacija, pa se ime je full lepo. sicer pa tako kot so ze povedale, pripombe se slisijo na vsako ime, rime pa tudi...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Alina
11.5.2007 20:58:00   
Anonimen
No, pa da vam še povem eno smešno stvar...

Ko je bila moja mama noseča s sestro, sem bila stara dobre 4 leta. Takrat sem imela pupo, katera je šla vsepovsod z mano, nisem se ločila od nje, ime pa ji je bilo Nenuka.user posted image
In tako sem jaz med nosečnostjo in tudi, ko se je sestra rodila rekla vsakemu, ki je prišel pogledat mojo sestrico, da je to Nenuka in nisem odstopala, imela sem sestrico Nenukouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Alina
11.5.2007 20:58:21   
Anonimen
Aja, drugače pa je meni Alina tudi všeč!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?