|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Križarke
4.6.2007 11:06:08   
Anonimen
A še katero boli križ kot 100 user posted image . Celo noč nisem prespala. Me je tako špikalo, da joj. In danes sem šla s tamalim na sprehod in po 20 metrih sem mislila, da mi bo križ razneslo user posted image .

Kaj delate, da si blažite bolečine v križu? Jaz si ful želim narediti kakšno toplo sprostitveno kopel, samo kaj  user posted image  ko pa že pol leta čakam na našo banjo. Danes sem se pa odločila za masažo, pa da vidim, če bo kaj boljše.

Me je ponoči že strah postalo, da se bo začel porod, ker so nas v šoli učili, da kao lahko špikanje v križu nakazuje bližajoči se porod. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Križarke
4.6.2007 11:10:14   
Lusa
Mene je v drugi nosečnosti takooo zelo križ bolel.Mi je moral mož pomagat ,da sem sploh lahko vstala iz postelje.Kakšna dva meseca me je tako zelo bolelo ,potem pa se je samo od sebe umirilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Križarke
4.6.2007 11:13:19   
Anonimen
Kakšna dva meseca me je tako zelo bolelo ,potem pa se je samo od sebe umirilo.


takrat bom že rodila in se bo res uredilo user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Križarke
4.6.2007 11:21:22   
srki
Pol pa še malo potrpiuser posted image , saj bo kmalu vsega konec.

Pa naj te kar tvoj malo masira, tam kjer te boli, še kakšno kremico naj uporabi, pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Križarke
4.6.2007 11:29:14   
Anonimen
Pa naj te kar tvoj malo masira, tam kjer te boli, še kakšno kremico naj uporabi, pa bo.


ja, in potem svizec zavije čokolado user posted image .

PRi mojem to zgleda 2 x gor in 2 x dol pa je konc.

Bo pa zato plačal masaže user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Križarke
4.6.2007 11:56:07   
Anonimen
[.

PRi mojem to zgleda 2 x gor in 2 x dol pa je konc.

user posted image user posted image user posted image  Bodi srečna da ni 2x ven in 2x not pa konc....HEC, HEC...

Aja bolel me je križ in ko sem rojevala me je bolj trgalo in bolelo v križu kot...
Pomagala sem si zadnja dva meseca nosečnosti tako, da sem si dal poušter med kolena (ležala sem na boku) tako, da je bila hrbtenica kolkortolko ravna...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Križarke
4.6.2007 13:49:42   
Anonimen
adelaide, saj jaz to tudi počnem, potem pa ko vstanem, se še vstat ne morem in hodim par metrov kot 100 let stara baba. Takrat me šele bolijo kolkli. Če pa ležim na hrbtu, se pa lahko brez problema vstanem. Čudno.

Sem bila zdaj pri zdravniku in dobila napotnico za 10 masaž. Sem ravno z ene in je zadeva že boljša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Križarke
4.6.2007 14:54:42   
Anonimen
user posted image  samo, da si boljše (se ne upam vprašat kako te masira , če si user posted image , ali sediš?)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Križarke
4.6.2007 14:58:46   
Anonimen
sedim ja, na stolu kot Sharon Stone v Prvinskem nagonu user posted image . LE da imam jaz hlačke gor, modrc pa dol user posted image .

Stol z naslonom je pa pritisnjen k mizi, da se ne vozi sem in tja. Ful dobro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Križarke
4.6.2007 15:01:56   
ronja
Vsekakor pomaga šport... Samo ni se lih luštno spravit, ko te že boli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Križarke
4.6.2007 16:03:58   
scubadiver
Paštetov kruh, kam pa hodiš na masaže? 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Križarke
4.6.2007 16:09:12   
Anonimen
V Terme 3000, zakaj?

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Križarke
4.6.2007 17:09:34   
scubadiver
Sprašujem, ker bi rada tudi jaz hodila na masažo, pa bi rada izvedela za kakšno v ljubljani, ki je preverjena še od kake druge nosečke user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?