|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 11:25:51   
pajkica
Ali mislite, da lahko pride do kakšnih komplikacij ali da lahko rata kaj narobe, če se med nosečnostjo zelo sekiraš?
Sem v 6. tednu in me zelo skrbi zaradi službe. Pa se prepričujem, da je sedaj najbolj pomemben user posted image , ampak podzavestno mislim kar na službo. Mislite, da gre lahko zaradi tega kaj narobe pri nosečnosti (ss ali pa da z otrokom ne bo vse v redu).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 11:27:10   
Anonimen
Kar brezveze se sekiraš.... In škodiš še najbolj sebi. Plodu pa ne... Tako da se ne obremenjuj še zaradi tega...

Služba bo že....

(odgovor članu pajkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 11:49:08   
Anonimen
Prav od sekirancije mislim, da nima it kej narobe. Sem se v prvi nosečnosti veliko presekirala, pa je s tamalo vse ok, pa v drugi se tud velik sekiram in je s tamalim baje vse ok.
Sem pa enkrat že splavila zaradi živčnega zloma. To  je pa drugo. Ampak zaradi  sekiranja pa nič ne bo. Čeprav se vseeno skušaj čim manj sekirat. Že v svoje  dobro.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 12:50:31   
NADA79
Te razumem pajkica, sem v istem položaju kot ti. Sem čist na tleh in noseča 4 mesece. Ta služba pa mi bo požrla še tisto malo živcev kar mi jih je ostalo. Sem zaposlena že 2,5 leti v javnem sektorju in je ravno reorganizacija v firmi in morajo zmanjšati število zaposlenih in posledično bodo začeli zmanjševati pri tistih ki so prišli nazadnje. Pa nisem zaposlena še za nedoločen čas, da ne bo pomote. Sem že hotela jaz odpreti to temo na RR pa se mi zdi da me bodo še tu vsi siti ker samo jamram. Tudi doma so me že vsi siti, nihče ne razume moje skrbi. Vsi mi govorijo, da bo že. Jaz pa sem iz dneva v dan bolj žalostna in se žrem, da nisem mogoče jaz kriva za vse. Moj user posted image  je sicer zelo razumevajoč in pravi, da nej se ne sekiram, da je važno samo to da imava en drugega in da bova imela še nekoga ki bo deležen te najine ljubezni. Vse lepo in prav a ko sem sama se spet žrem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 12:56:12   
pajkica
NADA 79 sem ti poslala zs

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:11:59   
ronja
PO mojem  ne, vsaj ne tako zgodaj v nosečnosti. Če bi se kaj poznalo, bi mogoče kvečjemu, če bi bila na koncu nosečnosti, v zadnjem 3mesečju ves čas objokana, ko na otroka že malo bolj vplivajo tvojo hormoni, bi lahko bil potem malo bolj razdražljiv prvi mesec, potem pa bi se ustalil, če bi seveda se takrat posvetila njemu;).
Zdaj pa se mu delajo ledvička, jetra, itd... bolj osnova organov skratka... tam pa po moje tvoja sekirancija ne more prav dosti vplivat... Brez skrbi, torej, vsaj glede tega. ne se pa preveč terat v službi, da bi delala po 12 ur na dan, pa vsa živčna drvela iz ene stvari na drugo...

Aja, po moje je veliko boljše, da se sekiraš in to veš in si priznaš in si rečeš, hudiča, kaj bo s to službo, kot pa da to nekam potlačuješ! Ne poslušat tistih, ki ti govorijo, da se ne smeš sekirat! Ker v bistvu je samo njim zoprno, ko vidijo nesrečno user posted image in hočejo, da se obnašaš drugače, ker če te nekaj mori, te mori in te ne bo nehalo, zato, ker ti nekdo reče, da naj te ne mori! Lahko samo potlačiš in so drugi zadovoljni, ti pa še bolj nesrečna. Torej, če ti paše, se zjoči, razjezi, karkoli, samo DAJ VEN IZ SEBE, pa ne bo mel otroček nobenih posledic! Če se boš pa samo v sebi sekirala in probala delat,da je vse ok, pa ma lahko posledice - namreč to, da se bo naučil ta vzorec kasnejeuser posted image .

Če se da, probaj rešit problem. Ne si rečt, da zdaj ni čas zato, boljše se boš počutila, če ga boš vsaj probala rešit... Če ne bo šlo, si pač rečeš, da si dala vse od sebe in nekak odmisliš zadevo...

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:14:57   
ronja
nada, probaj si naredit backup plan. Sem na podobnem kot ti, ko se vrnem iz porodniške, mi ostane 1 leto, potem pa ni nič ziher... Ampak se ne sekiram. Delam še druge stvari zraven, za vsak slučaj, da si razširim nišo... Nauči se česa, pojdi v kak tečaj, da boš imela malo več opcij in tudi samozavesti... V smislu, če tu ne dobim naprej, pa lahko še vedno delo poiščem tu in tu... in je precej lažje, vsaj meni je pomagalo...user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:16:25   
ronja
tašonka, ampak ti se pa res preveč sekirašuser posted image user posted image tudi tebi - da bi se v naslednji user posted image nič ne sekirala, ok?user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:22:47   
Ajvy
Čim manj se sekirat, itak se bodo stvari odvile tako kot je njim namenjeno in nič ne moremo storiti glede tega, je pa težko...
Jst sem se kr presekirala in sem na koncu ugotovila, da sem se brez veze, samo kaj k si ne moreš pomagat..

Naj se ti čim lepše izteče user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:23:16   
NRMM
Daj skrbi na stran pa bo,ni vredno. Sicer otroku ne morejo škodovati v tako hitrem obdobju,škodujejo pa tebi zeelo.

Tudi jaz sem imela probleme tako v prvi kot v drugi nosečnosti. V prvi so me silili v bolniško češ,da si z mano nimajo kaj začet,potem sem res šla in jim pomagala,mi niso plačevali,ampak potem sem jim pa jaz dajala kontra in sem bolniške prekinjala,šla za par dni delat in spet bolniška.........norca se pač ni rabil noben delat iz mene.

Zdej v drugi pa je bilo še hujše. Prejšno leto sem končala z porodniško in,ker sem mislila,da me bodo odpustili,sem bila na to pripravljena.2 meseca pred koncem porodniške me je poklical direktor,da me bodo še potrebovali in,če lahko začnem že kaj prej.Seveda sem začela in se zopet obrisala pod nosem za ves denar. Pred koncem leta mi direktor pošlje odpoved brez predhodnega opozorila in me je skoraj kap.Sicer ni vedel,da sem noseča ampak vseeno.Potem so se šele začele sekirancije,nisem popustila niti za trenutek in so mi morali čez čas poslati razveljavitev odpovedi in tako so se tudi moje sekirancije končale,direktor je dobesedno odleto od koder je prišel in imam mir pred njim in celotno firmo.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Glede na to,da si nosečka te pred iztekom pogodbe ne more odpustiti imaš svoje pravice kot nosečnica in to zeeeeeeelo velike.

Pobožaj svojega bušija,stisni se k možeku in se nehaj sekirat.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:36:42   
ronja
NMRR, tako se dela! Verjamem, da ti je živcev požrlo še pa še! Ampak to pa ni za nikamor! Pri nas v službi so zelo ok glede tega, samo sem pač zaposlena za določen čas in ko se ta izteče, ga je pač konec, je treba najt nov projekt zame...
Upam, da maš zdaj boljšo službo!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 13:42:12   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

NMRR, tako se dela! Verjamem, da ti je živcev požrlo še pa še! Ampak to pa ni za nikamor! Pri nas v službi so zelo ok glede tega, samo sem pač zaposlena za določen čas in ko se ta izteče, ga je pač konec, je treba najt nov projekt zame...
Upam, da maš zdaj boljšo službo!



Ronja res je šlo živcev ampak je že pozabljeno. Sem še na isti firmi,kjer sem bila in to do drugega leta,ko se mi izteče porodniška.Ah glede na sranje ki so ga počeli se me žal ne bodo tako zlahka znebili.

Sej če je firma zdrava in direktor pri pameti se da vse zmenit,če pa tega ni pa boh pomagi.Ampak žal je tega zmeraj manj. DOkler si uporaben te vsi izkoriščajo,ko ne ''moreš''več pa bi se te radi znebili.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 14:16:29   
paris
Lej Pajkica, a se ni škoda zaradi službe toliko sekirat, da moraš potem spraševat, če sekirancija škodi otročku? Načeloma ne škodi, samo to bi moralo biti eno tvoje najlepših obdobij v življenju! Noseča boš samo nekajkrat, službe bodo pa še!!!!!!
Na srce ti polagam, odmisli službo in uživaj v svoji nosečnosti! Morda je enkrat in edinkrat! Meni je danes žal, da kot mlada nosečnica nisem znala prav uživati, zdaj je pač prepozno.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sekiranje v nosečnosti
8.6.2007 14:20:33   
lemavrica
Res se je škoda zarad službe sekirat. Vem, ker sem se tud sama in si s tem nisem nič dobrega naredila. Samo slaba volja je bila doma in ves čas neko brezvezno pregovarjanje. Sej imam ful razumevajočega moža samo včasih sem bila pa tolk sitna za pop....
Sem brezposelna in sem se zadnjih par mesecev res do fula sekirala kako bova mapka na koncu se je vse lepo porihtalo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?