|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angina - kdaj spet ven?
12.6.2007 16:48:52   
Bonnie_RR
Moj tamali je spet bolan. Ima angino in s tem 10 dni antibiotik. Zanima me, kdaj greva lahko kaj ven? Zunaj je tako lepo vreme, midva pa spet notri čepiva...user posted image

Aja, vročine nima več...


Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angina - kdaj spet ven?
12.6.2007 16:55:20   
Anonimen
Jaz sem ponavadi počakala ene dva,tri dni in če ni bilo nič vročine sva šle potem že malo ven. Koliko časa pa že jesta antibiotik?

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angina - kdaj spet ven?
12.6.2007 20:30:12   
živa
Naš (16-mesečnik) je v ponedeljek zbolel, v torek imel še malo vorčine, v sredo bil brez in v četrtek sva šla z vozičkom na sprehod, ker je bil zaradi dolgača neznosen.

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angina - kdaj spet ven?
12.6.2007 22:17:09   
BLAŽIKA
ene dva dni počakaj da mu antibiotik prime, pa da seveda nima vročine potem pa že lahko gresta ven seveda če bo otroku sploh do tega.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angina - kdaj spet ven?
13.6.2007 7:12:03   
mika
moja je imela dva dni vročino, včeraj me je kljub vročini prosila da bi šla ven, pa seveda nisva šli. ima pa vneto grlo in ušesa. sedaj še spi,  vročine nima in ne vem al bi šli al ne. vajena je, da je skor cel dan zunaj, ker je notri nemogoča in počenja same lumparije. če bo danes brez vročine se bova verjetno malo gugali na terasi,  ne bova pa šli na sprehod. sicer bom videla kakšno stanje bo, ko se  zbudi.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angina - kdaj spet ven?
13.6.2007 8:36:19   
bajsek
hojla!

Mi smo tri tedne nazaj pregurali gnojno angino. Meni je pediatrinja rekla, da z vročino je sicer bolje not bit, ampak ker je bila zunaj taka vročina (notri pa soparina) je rekla da grevsa lahk dvakrat al pa trikrat za popl urce ven, ampak : ne na sonce, nč ne sme pihatr, pa ne sme se zadihat (mora bit namir). Midva sva sedela na terasi in počela take umirjene zhadeve (plastelin, žebljički, risanje,...) ali pa kar z vozičkom (čeprav smo ga že pospravili) šla na sprehod.
Ko pa nima več vročine pa greš lahk mal več vn (sam isto ne na sonce,....) ampak je boljš če glih ne divja.
Pa še lep čas nič mrzlega v usta!

Kmal se pozdravite,
lp

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angina - kdaj spet ven?
13.6.2007 11:36:36   
Bonnie_RR
Antibiotik jemlje 3. dan, vročine nima že 2 dni.

Problem je v tem, da je od aprila (odkar je v vrtcu) skoz nekaj bolan, predvsem v zadnjem času. Prej smo bili cele dneve zunaj, zdej pa ali je bil bolan, ali pa zaradi vremena nismo mogli ven. Vreme je sedaj ful lepo, mi pa zopet noter in to že vsem preseda. Tamali skoz kaže, da bi rad šel ven, meni se tud že skoraj meša, ker nismo nič na zrakupa še mali iz dolgočasja samo išče, kaj bi ušpičil... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angina - kdaj spet ven?
13.6.2007 13:43:04   
mily
Angina ni več nalezljiva 24 ur po začetku zdravljenja z antibiotiki. Če se takrat počuti dobro, lahko gre ven.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angina - kdaj spet ven?
13.6.2007 15:34:27   
Lenny
Naš dohtar pravi, da lahko gremo ven, če dva dni ni vročine.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?