|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrčki - velikost
27.10.2004 21:38:30   
Lejči
hojla,

eno mal hecno vprašanje :ups:. kakšno velikost modrčkov ste kupile, potem ko so vam tisti, ki jih nosite običajno, postali pretesni? jaz bom počasi res morala poiskati nekaj večjega, pa sploh ne vem, koliko večjega naj kupim (ne bi jih rada kar naprej menjavala). moja običajna številka je 75b.

lp od mal zmedene :nosecka:,

L.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   modrčki - velikost
27.10.2004 21:45:07   
kimi
jaz sem 75b nosila vse do poroda ko pa sem začela dojiti pa sem rabila 80b

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   modrčki - velikost
27.10.2004 21:52:53   
Pinja
Hojla!

Jaz sem mogla modrček zelo hitro zamenjat, ker so me stari začeli tiščat. Kupila sem si eno košarico večjega (iz 80D na 85E):( in brez kosti, ker so me z kostjo vsi tiščali, pa še zelo dragi so bili. Zdaj sem v 32t, pa še vedno lahko nosim tega, ker je športen, pa se malo prilagodi.

Je pa od vsake posameznice odvisno, zato ti predlagam, da ne kupuješ prav dragih, ker nikoli ne veš:zmeden2:

Ko smo glih pri tej temi, a katera ve, kje bi dobila modrček za dojenje v E ali F košarici, pa da bi imel vsaj malo oblike:zmeden:
Sem že malo gledala in probavala, pa so vsi za skozlat (sorry izrazu), naredijo tako obliko, da je definitivno bolš, da sem brez! Ko stara mama:grrr:!

lp :sloncek:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   modrčki - velikost
27.10.2004 22:02:15   
neja23
Če se nisi poredila okoli obsega, obseg zadrži.Košarico pa povečaj za številko.Najbolje da se odpraviš v trgovino in probaš.Obseg je najbolj pomemben.Da se prsi ne povesijo mora biti ravno pravšen.Zapneš ga na prvo zaponko, da ko se malo raztegne ga imaš še kam prepeti.Ne kupuj bombažnih nederčkov ker bombaž se raztegne in ne drzi oblike.V Emporiumu (oprosti ampak ne vem iz kje si)imaš kar nekaj deklet, ki ti znajo svetovati.Prepusti se jim .Boš pa povsej verjetnosti morala zamenjati še kakšnega,sicer pa je to odvisno od prsi.Najbolj se povečajo ko začneš dojiti.Jaz sem iz 70C prišla na 70E:zmeden: a so se ko sem nehala dojiti povrnile v normalno velikost.Lep pozdrav:sloncek:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   modrčki - velikost
27.10.2004 22:06:11   
neja23
Pinja jez sem jih kupovala v Emporiumu na Mothercare-ju.Ampak niso kaj prida.Sice so zelo ugodni za 8000SIT dobiš dva črnega in belega.Lep pozdrav

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   modrčki - velikost
27.10.2004 22:14:00   
beba76
V Quelle maš dva za cca. 5.000. Na tej strani jih lahko vidiš, ne vem pa, koliko kaj zaupaš v kataloško prodajo...:zmeden:
http://www.quelle.si/ecommerce/showartikel.asp?aid=460

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   modrčki - velikost
27.10.2004 22:19:38   
Pinja
Neja hvala! Sem jih šla probat, pa so iz čistega bombaža (sej baje je to ok), ampak moja velikost vseeno rabi malo več opore. Ko pa te nase dam... Za :((! Bom še mal v kak katalog pogledala, ja! Tam jih lahko tudi vrnem, če mi nebi bili všeč.

lp:sloncek:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   modrčki - velikost
28.10.2004 0:10:59   
Anja167
Hoj!
Jaz sem prišla od 75B na 90C!!! (3 dni po porodu ob navalu mleka), zdaj mi je pa prav 85C. Pa imam samo 3 kg več kot pred nosečnostjo - izgleda, da je vse v modrcu ;) Med nosečnostjo sem si kupila samo 80B, samo mi je bilo na koncu vse že precej tesno. Po porodu je pa mož letel v trgovino in vzel na probo 90C, pa smo ga kar obdržali. Nekaj prostora (saj ne veliko) moraš proti koncu računati še za vpojne blazinice. Najbrž pa je težko točno vedeti, kaj še bo, zato boš morala najbrž kupovati po korakih :( (prevelik modrc pa tudi ni za nikamor! - ne vem, no, mene tisti 90C zdaj že kar malo moti)
LP.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   modrčki - velikost
28.10.2004 7:26:23   
SašaS
Pinja,

ko boš ugotovila kje se jih dobi, prosim sporoči,ker sem v istem zosu....

Lep dan,

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   modrčki - velikost
28.10.2004 10:03:42   
barby*
Ojla :zajcek:
punce v H&M majo ful luštkane pisane(roza, modre, rdeče... s Snoopy-jem) po 1.800 sit, s kostjo ki je fejst obložena da ne žuli, pa bombažni so, kar meni najbolj ustreza-čipke me ful srbijo.
Sem v 19.t,pa sem že dvakrat zamenjala modrce(z 80B do 85C), pa v kratkem jih bo treba spet, ker balkončki kar ne nehajo rast:)- ne vem če n+mi ne bo treba na koncu šotorsko krilo gor privezat če bo šlo tako naprej:)-
Lep pozdravček pa pridno božajte bušije in crkljajte :duda:
barby:metulj: in :duda: 18 4/7

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   modrčki - velikost
28.10.2004 10:12:45   
KIRA
meni niso prsi čisto nič zrasle, je pa res, da imam že običajno velikost kar veliko in imam probleme, ko išlem primerne številke.
Sem si zato kupila modrčke v enaki velikosti kot jo imam, le da lepo mehke, bombažne, ti tudi ne tiščijo in se malo odajo, ko imaš prsi polne mleka in nabrekle.
A jih žal nisem dolgo rabila, ker mi je začelo mleko usihati. Se grozno sekiram zaradi tega...

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   modrčki - velikost
28.10.2004 11:08:35   
Lejči
Punce, najlepša hvala!:bravo:
se bom res kar odpravila po nakupih...

lp

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   modrčki - velikost
28.10.2004 12:18:11   
Abby
Od običajne 75B sem v najobilnejši fazi prilezla do 80C. Problem je nastal, ko sem se spet skrčila in še vedno dojila, ker je modrc za dojenje v velikosti 70B ali vsaj 75B praktično nemogoče najti. Vsaj jaz ga nisem.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   modrčki - velikost
28.10.2004 13:06:01   
Anonimen
Abby, v katalogu Quelle jih imaš do E. Poleg tega pa so še nekoliko večji kot drugje.

(odgovor članu Lejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   modrčki - velikost
28.10.2004 15:02:05   
mašinca
Živjo!

Tudi jaz bi vas prosila za pomoč. Res je, da se mi številka še ni nič povečala, čeprav sem že v 32. tednu. Ampak problem je v tem, da imam že sedaj veliko številko - 80F in že navadne modrce težko dobim.:(( Ali morda katera od ve kje bi se dobil modrc za dojenje v F košarici ali večje? Ali mogoče katera pozna kakšno šiviljo, ki šiva tudi modrce za dojenje?

LP
Maša

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   modrčki - velikost
29.10.2004 16:20:36   
filipinka
Po porodu so se mi povečali za dve številki. Pred nosečnostjo sem imela 75 b, zdaj pa nosim 85 b. V nosečnosti sem kupila tri modrce za dojenje št. 80 b in ko sem začela dojiti so mi bili vsi premali:(( Torej kupi vsaj dve št. večje!:sloncek:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   modrčki - velikost
29.10.2004 17:12:51   
ronja5
Poglejte v trgovino ANNE na Vetrinjski v MB-Liscina trgovina!
Prejšnji teden sem tam nakupovala,cena modrčka za dojenje je nekaj čez 4000 sit, je bombažen, udoben.Na voljo so imeli dva modela za dojenje, plus enega,ki sicer ni za dojenje, se pa spredaj zapira s tremi zaponkami, tako da če odpreš zgornji dve, lahko komot dojiš. Ta je stal nekaj čez 2000 sit.

LP! Ronja

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   modrčki - velikost
29.10.2004 21:26:16   
niki5
Jaz sem prišla iz 70 B oz. 75 B (odvisno od modrčka) na 80 D :ups:

Najbolje, da kupiš takega ki ti je prav oz. da ima še vedno malo prostora.. prevelikega itak ne moreš nositi.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   modrčki - velikost
29.10.2004 21:28:16   
niki5
Aha.. pa obseg bi lahko imela še vedno 75, samo sem si raje vzela malo več zaradi prostora in tudi košarica je potem večja.. in da ne govorim kako tžko je dobiti modrček velikosti 75 D ali E. Moje dimenzije so res nekaj nevrejtnega :ups::ups:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   modrčki - velikost
1.11.2004 13:43:07   
Pinja
Mašnica, Abby, SašaS in druge, ki ste v istem zosu...

V OTTO katalogu sem našla modrčke za dojenje, imajo tri različne modele, dva do št. E in enega do št. G. obsegi se začnejo pri št. 75, pa vse do 100, košarice pa od B. Cene so pa od 6.500,00 pa do 9.000,00 (2 kosa), odvisno od velikosti. Vse skupaj imate na strani 275 (katalog jesen-zima 2004), lahko pa po moje pogledate tudi na www.otto.si.

Preiskušeni še niso, si jih bom pa jaz sigurno naročila :bravo:

Pa hitro :kuza: v shoping

lp :sloncek:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?