|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehurčki
21.6.2007 8:45:10   
rojena pod srečno zv
    Sedaj v user posted image zelo rada pijem mehurčke, recimo cocoto, sprite, coca-cola,... a mislite, da je s tem kaj fajn hudo narobe.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 21.6.2007 15:29:58 >


_____________________________

... PDP 12.11.2007 ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MEHURČKI
21.6.2007 8:47:07   
Anonimen
Tudi meni je ful pasalo mehurčke pit.
Ne vem koliko škodi, samo če pomisliš da ima cocacola kofein notri...user posted image

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MEHURČKI
21.6.2007 8:48:57   
madela
Pri teh mehurčkih so bolj problem ledvice,če imaš kakšne težave z njimi. Drugače pa so se meni tudi zelo luštali mehurčki,čeprav jih drugače sploh ne pijem user posted image  ,pa ni bilo nič narobe,kar bi lahko povezala z mehurčki

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MEHURČKI
21.6.2007 9:13:01   
Pingvinčica
Tudi meni nasploh zelo paše pijača z mehurčki in sem jo tudi v user posted image pila, pa ni bilo nič narobe. Sem se pa res malo držala nazaj. Ko sem rodila se mi je pa tako zaluštalo cockte, da je moj ko sem prišla iz porodne mogel it v trgovino in mi jo prinesti. user posted image user posted image user posted image user posted image Se še sedaj dela norce iz tega.user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.6.2007 9:13:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MEHURČKI
27.6.2007 11:33:35   
Anonimen
Že celo user posted image  bi dala desno roko za coca-colouser posted image . Samo to mi gre po glavi, kako bo jo pilauser posted image . No, vsaj kave ne pijem, tako da se malo tolažimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MEHURČKI
27.6.2007 11:39:19   
prymorka
aa pol nisem edina ;)
meni se tudi pije sprite, coca-cola, fanta...
no, na kaj bomo še vse izvedele da vpliva nosečnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MEHURČKI
28.6.2007 15:02:20   
Ajvy
Jst brez Coca Cole ne bi zdržala niti enega samega dneva , zato slava njej... user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MEHURČKI
28.6.2007 15:30:18   
arielca
Meni je Coca Cola v kombinaciji z bobi palčkami ali grisini pomagala pri slabostih v prvih mesecih user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MEHURČKI
28.6.2007 18:26:46   
Anonimen
Ma jaz coca-colo pijem, sicer ne vsak dan, ampak jo. Ne pretiravam.

< Sporočilo je popravil tianna -- 28.6.2007 18:27:05 >

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MEHURČKI
28.6.2007 19:52:15   
klepetka
jaz sem tud odvisna od coca cole.Pa mi je tako jlažje ,ker vidi mda nisem edina ,ki "user posted image grešim"

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mehurčki
30.6.2007 15:17:47   
Anonimen
Vse gazirane pijače lahko dražijo grlo in napenjajo trebuh. V današnjem času je na trgu veliko gaziranih pijač, kajti CO2 je naravni stabilizator in zato ga živilska industrija na široko uporablja.

V nosečnosti gazirane pijače niso posebno priporočljive, čeprav niso škodljive za plod. Odsvetujejo jih predvsem zato, ker napenjajo. Nekatere pa vsebujejo tudi ortofosforno kislino oz. fosfate, ki vežejo nase minerale, kot so magnezij, kalcij in železo. Ti minerali se potem izločijo iz telesa, ne da bi jih telo lahko vsrkalo. Zato pitje teh pijač ni priporočljivo.

Poleg tega se mehurčki ne priporočajo tudi nosečnicam, ki otekajo - ravno zaradi vsebnosti soli.

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?