|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleči lažni popadki??
16.6.2007 8:13:00   
Ronči
Zadnji teden imam v spodnjem delu trebuha boleče krče (kakšnih 5 na dan), no včeraj me je pa zares zvilo, krči so si vrstili kar pogosto, tudi 5 na uro, vendar ne prailnim razmakom ampak npr: 30 min, 10 min, 20 min, 5 min, 1 ura, 5 min....
V glavnem kaže da niso bili pravi, saj sem še vedno doma, so pa izredno boleči, tudi zbujali so me ponoči. Čutim jih kot krč in otrdevanje v spodnjem delu trebuha (bolj pogosto), pa tudi v zgornjem. Noseča sem 33 6/7.
Pregled imam v četrtek.
Ima katera boleče lažne popadke? In kako jih ločit od pravih (razen, da si pravi sledijo v nekem časovnem intervalu)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleči lažni popadki??
16.6.2007 8:16:50   
ronja
Jaz sem mela tudi že boleče popadke, ki so si sledili lepo na 3 minute, pa vseeno še nisem rodilauser posted image . Če se zgodi sedi lepo pri miru, da ne boš ravno izzivala, pa mislim, da bi moralo bit vse ok. Od pravih ti jih ni treba ločevat, moga g. pravi, da moram v porodnišnico, ko se ne bom več mogla nasmejat, ker bo tako zelo bolelo - takrat mamo baje še 1 uro...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleči lažni popadki??
16.6.2007 8:19:35   
Ronči
he, he, si me pa potolažila user posted image
no zaenkrat se še smejimuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleči lažni popadki??
16.6.2007 8:45:19   
lunca2
Jaz sem noseča 39 tednov a sem imela do sedaj samo 5 krat boleče krče.  V 38 tednu sm jih začutila prvič.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleči lažni popadki??
16.6.2007 13:47:05   
Anonimen
Mene so kakšna dva tedna nazaj par dni matrali, zdaj se je pa čisto umirilo. Se spomnim, da so me v prvi nosečnosti tudi za moje pojme kar zgodaj in sem se ful bala, da bom predčasno rodila, pa so mi na koncu 5 dni čez rok sprožili.

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleči lažni popadki??
16.6.2007 14:52:19   
Mehičanka
Meni se je to dogajalo od 20. tedna naprej. Enkrat je bilo celo tako hudo, da me je mož peljal v porodnišnico ob 2 zjutraj.

V glavnem, bilo me je kar strah, da pravih popadkov ne bom prepoznala, sploh zato, ker sem imela lažne boleče popadke vsak dan, še posebej pa ponoči. No, na koncu pa je bilo tako, da sem jih precej dobro ločila od pravih. Pravi precej bolj bolijo, pa še v križu začne bolet. Je pa res, da so na koncu lažni vodili v prave. Rodila sem v 38. tednu, vse skupaj sem imela 14,5 ur popadkov, od tega pravih kakšnih 9 ur.

A si mogoče že kaj odprta? Če ne bo bolje, pokliči G in naj preveri, če si odprta in koliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleči lažni popadki??
16.6.2007 15:39:24   
Ronči
Ne vem, mi je zadnjič pregledala MV v 16 tednu.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleči lažni popadki??
17.6.2007 15:08:07   
Mehičanka
Jaz bi počakala do pregleda. Razen, če se bodo lažni popadki stopjevali...potem pa kar v porodnišnico na pregled.


(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleči lažni popadki??
17.6.2007 15:12:29   
Mehičanka
A ja. Še to, glede pregleda MV.

Tudi meni ga je pregledala dežurna v porodnišnici pri 20. tednu, potem pa moja G (ki se moram priznati, ni kej dosti brigala za moje težave) v 36 tednu. Takrat sem bila odprta en prst. Rodila sem, kot že rečeno, dva tedna kasneje.

Sem pa zasledila, da je tako ali tako bolje, da ti MV ne tipajo preveč, da se ne okuži in sproži poroda.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boleči lažni popadki??
19.6.2007 7:59:56   
martinuška
Tudi jaz sem imela boleče lažne popadke, in tudi neredne. Sem si jih namreč pisala, kdaj sem jih dobila, in sploh ni bilo nobene logike in nobenega reda. Začeli pa so se nekje v 7. mesecu (ne spomnim se točno kdaj). Potem sem vseeno poklicala mojega ginekologa, sem šla na pregled, in je ugotovil, da imam malo odprt maternični vrat. Odredil mi je mirovanje, sem dobila bolniško, in dovoljen sem imela en krajši sprehod na dan. Prav tako mi je svetoval, da jemljem magnezijeve šumeče tablete. Stanje se je nekoliko izboljšalo, sem pa potem rodila v 39. tednu s carskim rezom (zaradi drugih razlogov).

Svetujem ti, da se vseeno prikažeš pri ginekologu. Veliko verjetnosti je sicer, da ni nič narobe, vseeno pa se zna zgodit, da nekaj ni v redu.

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?