|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   recept za poletne dni
7.6.2007 15:55:42   
bamby




Da vam povem še en recept, ki je hitro narejen, dober, enostaven, predvsem pa primeren za vse, ki pridejo popoldan šele iz službe.

Puranje,piščančje ali svinjske zrezke razrežite na večje kose, jih na hitro popecite na olju, solite in popoprajte po okusu, na koncu pa vanje ubijte nekaj jajc (1-2 na osebo) in zmešajte ter specite, da jajca zakrknejo. Zraven ponudite samo še solato.

Pa dober tek!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: recept za poletne dni
7.6.2007 15:56:55   
eya
Zdaj si me spomnila na en drug recept, zelo podoben tvojemu-namesto mesa daš kuhane testenine, pa čez jajca. Tudi ful dobro, nisem pa tega jedla že fuuuul časa.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: recept za poletne dni
12.6.2007 13:36:08   
ery
bamby, eya, ali to spečeš v pečiči ali na štedilniku? A krompirja ni potrebno zraven?

_____________________________




(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: recept za poletne dni
12.6.2007 16:07:20   
bamby



Spečeš kar v teflonski ponvi. Je boljše, ker se ne prime. Krompir pa tudi lahko ješ zraven. Kako pa eya pripravlja njeno jed, bo mogla pa ona odgovoriti.



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: recept za poletne dni
12.6.2007 18:51:46   
Jessy
Bamby, ta recept je enkraten. user posted image user posted image user posted image  Jaz vedno uporabim le puranje meso, ki ga posolim, popram in posujem s sladko rdečo papriko, nato pa na čisto mičkeno olja na največjem ognju popečem, da se lepo obarva z obeh strani in na koncu dodam še jajca. To je fertik v 5-ih minutah! Zraven jem samo solato, ker je jajce, če pa jajca ne dam pa pojem tudi kak krompir.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: recept za poletne dni
12.6.2007 20:02:55   
bamby



Saj sem vedela, da bo komu všeč user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: recept za poletne dni
12.6.2007 21:26:32   
eya
Jaz testenine prelijem z razžvrkljanim jajcem in zapečem, da jajca zakrknejo v ponvi ali kar v posodi, v kateri so se kuhale testenine.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: recept za poletne dni
20.6.2007 11:08:21   
Anonimen
eya jaz tudi tako naredim na vrh dodam pa se goro naribanega sira,ki ga obuzujem,premesam in pol se prav fino vlece in nasitno ko user posted image user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: recept za poletne dni
20.6.2007 11:31:26   
karamela
Nisem še nikoli probala. V petek bom probala. Mi je že všeč, ker se naredi samo  v 10 minutah.....

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: recept za poletne dni
20.6.2007 13:38:59   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Jaz testenine prelijem z razžvrkljanim jajcem in zapečem, da jajca zakrknejo v ponvi ali kar v posodi, v kateri so se kuhale testenine.


Js pa to naredim tako, da makarone skuham, v ponvi umešam 2-3 jajca, dodam makarone in zmešam.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za piknik
photo
Kako si olajšati priprave na družinski piknik? Kaj pripraviti in kako? Preverite nekaj idej, ki so vam lahko v pomoč za ...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?