|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 12:44:42   
nikitta
Iz Ljubljane sem se preselila v Škofjo Loko. Fajn je, če bi imela G v svoji bližini, že zaradi "praktičnost" v nosečnosti.
Upam, da je katera iz Škofje Loke oz. da obiskuje kakšnega G iz ŠL.
Zelo bi bila vesela priporočil ali izkušenj. Pri moji prejšnji G sem bila pacientka 15 let, kar se mi zdi kar ene lepa doba za "poznanstvo" in je lažje zaupat!
Vendar, spremembe so moja edina stalnica in tako bo terba tudi G zamenjat!

LP.
Nikitta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 13:20:25   
şoncica26
Jaz sem iz Škofje Loke in hodim k dr. Igličarjevi. Odsvetujem pa ti Stražarjevo. Sem pa noseča in nimam nikakršnih težav z g.

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 13:31:23   
dory
Baje je v Škofji Loki zdej ena nova..dr Fazarin al neki tazga....jo je prijateljica zelo zelo pohvalila...sama hodim h Strazarjevi,ki je sicer zelo prijazna in materinska, pa vseeno ful povrstna :(

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 13:42:20   
ery
a je mogoče ta dr.Fazarin prisla iz Kranja? Jaz sem jo imela v Kranju, pol je pa na žalost odšla...:(

Bila je res zelo zelo dobra!!


(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 13:46:18   
dory
Pojma nimam....jaz sem mela prej v kranju Babnikovo,ki je za moje pojme najboljsa ginekologinja, pa je pol sla v lj :(

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 13:57:15   
ery
Veš, jaz sem tudi imela Babnikovo.. Res je bila uredu ženska, vse je lepo razložila...Pa je na žalosz odšla v Lj. Za njo pa je prišla ta Vrabičeva, ki mi pa ni všeč...

:((

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 14:51:09   
nikitta
res upam, da se bom prav odločila.

Vsem, ki ste poslale mnenje in ki še boste HVALA HVALA!

LP.
Nikitta

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mnenja o G v Škofji Loki
29.10.2004 16:32:45   
puncica
Še moje mnenje če ga boš še ulovila:)-
Jaz sem se preselila iz Celja ŠL pa sem zamenjala G. Tako da ti Igličarjevo priporočam sploh če si noseča, jaz sem se k njej prestavla na priporočilo tašče, pa je bla celo nosečnost ful ful srček. Res ti vse pove, razloži, ni problema kej vprašat, skrbi, pa še UZ ti naredi več kot samo 2, no jaz sem imela enih 5 UZ.
Tako da jaz ti njo priporočam je pa v Zd. domu in ni blo treba čist nič plačat, ne materinske ne uz, ne 1. pregled, tako da pejt k njej če boš menjala. Upam da boš tudi ti zadovoljna z njo.

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mnenja o G v Škofji Loki
30.10.2004 22:34:35   
nikitta
Tudi tebi PUNČICA HVALA!!!

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mnenja o G v Škofji Loki
31.10.2004 19:00:24   
TARA in MAJ
:miska: soncica26 DR. STRAŽAR JE RES DOBRA ZDRAVNICA IMELA SEM KRITIČNO NOSEČNOST IN ČE NEBI BILO NJE KI MI JE STALA OB STRANI TUDI KO NI DELALA DANES NAŠEGA MALČKA NEBI BILO VEM PA DA SE JIH JE VELIKO BODOČIH MAMIC POSLOVILO OD IGLIČARJEVE K STRAŽARJEVI ZAKAJ NE VEM SIGURNO JE TKO DOBRA KAKOR JO TI OPISUJEŠ ZA MENE BOLJŠE KOT JE DR. STRAŽARJEVA NI.

LEP POZDRAV TARA:rozica:

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mnenja o G v Škofji Loki
1.11.2004 21:22:51   
puncica
Mogoče pa zato, ker moraš kdaj tud mal dlje čakat da prideš na vrsto:zmeden: Ima pač gužvo. Pa sestre so včasih mal zmedene :)-

(odgovor članu nikitta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?