|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 15:25:29   
Anonimen
Našemu malemu smo že septembra odprli Toli račun. Pravzaprav ga je odprla babi, jaz sem morala it le podpisat kot zakonit zastopnik.:ups:
Ker je bila gneča in so ljudje vreščali naokrog, sem se mi zdi nekaj preslišala ali pa narobe slišala, razumela:zmeden::zmeden:
Torej...jaz sem razumela, naj po kartico pridem čez kakšnih 14 dni na banko. Ok sem si rekla....in tko tud hotla narest. Potem pa že čez en teden pride kartica na dom po pošti :zmeden2:

Zdaj pa ne vem...ali sta za Toli račun 2 kartici? Tole po pošti sem dobila na moje ime...tud na kartici je moje ime.
A dobi naš lumpi posebej kartico, al na teh tolimatih upravlja s Toli kartico z mojim imenom? :zmeden2:

Res ne vem...
Če katera ve, naj mi plis pove....
Prav možno, da sem tam preslišala in moram na banko še po njegovo kartico :zmeden2::zmeden2:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 15:29:52   
*NaTaŠa*
Zivjo!

Tudi moja palcic ima Toli racun.Zanj dobis dve kartici...ena je da polagas kovancke, druga pa je zate da bos lahko ko bo vecja in si sama hotla kaj kupit, denar dvignila iz bankomata.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 15:33:48   
VALENTY
Točno tako.Mulčki imajo svojo,prav takopin kodo in oni polagajo,mi mame lohk pa "dvignemo" al pa polžimo tolarčke.Se mi tokr dopade,da se čimprej nauči šparat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 15:34:00   
Anonimen
UPs:ups::ups::ups::ups:

Moram šibat na banko še po drugo kartico torej.

Uffff....mi bo nerodno it tja...po dveh mescih :ups::ups::ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 16:24:01   
kimi
kej pa je ta toli račun na skb ali lj banki?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 16:29:44   
Vera*
Toli račun je na lj.banki.je pa ful fajn zadeva.:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 16:29:49   
VALENTY
Mi mamo pr Ljubljanski banki,za skb pa ne vem,če ma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 16:31:49   
kimi
no dobr ker mam jaz tud račun na lj banki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 16:32:13   
kimi
kaj moraš pa sabo prinesti kakšen rojstni lista ali kaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 16:51:22   
Pikabu
A ima Abanka tudi kaj podobnega mogoče? Tole je pa tudi meni všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 22:28:10   
*NaTaŠa*
Kimi prineses mislim da osebno od otrocka in tebe pa davcno st, nisem sigurna pa za roj.list, ampak pomoje ga ne rabis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Toli račun - pomoč prosim
4.11.2004 22:33:05   
Alexandra
Ko sem jaz odpirala Toli pred osmimi mesci, nam je banka podarila 2.000 SIT za otroka. :bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Toli račun - pomoč prosim
5.11.2004 0:33:50   
kimi
nimama osebne od otročka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Toli račun - pomoč prosim
5.11.2004 7:18:30   
VALENTY
Mi smo dal rojstni list,pa davčno,pa vse podatke od mamice (lahko pa tud od očija).Lohk daš kr kopijo roj.lista.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Toli račun - pomoč prosim
5.11.2004 8:31:54   
Lenny
Potrebujete svojo osebno in davčno številko, za malčka pa osebno (ali rojstni list) in davčno številko.
Mi smo v Mb in smo nad Ljubljansko banko in Toli računom obupali, čeprav je ful dobra stvar to s kartico, pin kodo in bankomatom za drobiž. V centru mesta namreč Toli računa ne odprejo, tako da bi se morali voziti do Obija, njihova enota tam pa dela samo do 16. ure. Haloooo!
Smo pristali pri NKBM in imamo zdaj Sitkovo varčevanje. Naš mulček veselo jezi bančne delavce, ko prinese polnega pujsa drobiže. :hudicek: :hudicek: :hudicek: Občutek imam, da pričakujejo, da bodo otroci varčevali kar v bankovcih po 5.000,00 SIT.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?