|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antiflat-še enkrat
4.7.2007 19:50:11   
Liona
Ojla,

za vse tiste, ki ste ga oz. ga uporabljate. So vsem pomagale? Jaz mu jih dajem od včeraj popoldan pa se mi zdi, da se je stanje še poslabšalo. Danes joka že tri ure skupaj in to tako krčevito, da ostaja kar brez sape... Sploh ne vem več, kaj naj. Čisto sem obupana.

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antiflat-še enkrat
4.7.2007 20:01:00   
Teja26
Ojla
Za antiflat ne vem,mojemu piskotku pomagajo kapljice iz gorenjskih lekarn.Zjutraj mu jih dam v 20ml caja 8 kapljic in zvecer isto.Stanje je 100% boljse.Midva sva imela probleme s kapljicam sab simplex...noro tak jok da je bilo ze skoraj kricanje.
Zaenkrat ostajava na teh kapljicah,ce se bo pa stanje poslabsalo,bomo pa se antiflat probal.user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antiflat-še enkrat
4.7.2007 20:42:27   
tinaaja
imas zs user posted image

(odgovor članu Teja26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antiflat-še enkrat
4.7.2007 21:44:03   
buša
glej jaz sem mojemu user posted image  dajala simpeks kapljice pa od koroških lekarn pa nič pomagalo nato sva kupila antiflat pa so mu takoj pomagale ne čez noč ampak so iz dneva v dan je bilo boljše samo moraš malo potrpeti :::user posted image

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antiflat-še enkrat
4.7.2007 23:13:20   
darčif
jaz sem se tudi že tožila da je moj user posted image  na antiflat postal imun, potem sem nekajkrat uporabila gas bimbi kapljice.vendar je še kljub temu imel krče.Tako da sem mu potem vseeno brizgnila antiflat v usta, ga slekla in mu masirala trebušček z oljem proti vetrovom (od bubchen) in ga cartala in nosila. Sedaj je dopolnil tri mesece in ti povem, da je kot prerojen-nasmejan, vesel. Upam, da jih je prerastel. Glede antiflata-na začetku je meni ful pomagal, potem pa ne več tako.
koliko je pa star-a tvoj-a?

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?