|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtje
17.7.2007 18:08:25   
Ana Luna
živjo, punce! sem v 6. tednu, pa me daje lena prebava. na tešče jem sadje, čez cel dan veliko pijem, zjutraj in zvečer grem na dolg sprehod ... o "kakanju" pa že nekaj dni ne duha ne sluha. je to normalno al sem lahko zaskrbljena?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtje
17.7.2007 18:51:07   
koala
Prebava se v nosečnosti poleni. Tako da pomoje ni panike, vem pa da ni prijetno.
Meni ful pomaga adaptirano mleko. Ali pa namočeno laneno seme.
Če pa vse to nebi pomagalo, pa se dobi odvajalo, ki naj bi bilo tudi za nosečnice, reče pa se mu Lactecton.

Pa čestitke ob tem čudovitem stanju.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtje
17.7.2007 19:10:58   
mamuška
Na tešč na dušek najprej kozarec toplega donata, takoj za njim še kozarec hladnega, kompot iz suhi fig+sliv. Skoraj čudežno odvajalo je namočit 3 suhe fige zvečer v vročo vodo in dodat 3 žlice sladkorja, pustit čez noč, da se namaka, zjutraj spit najprej vodo od fig, nato pa še fige pojest - mani je to nagravžno ko strela, vendar pomaga, ko vse drugo odpove, vsaj meni.  Pa čez dan veliko sadja, zelenjave, najbolje surove, polnozrnate izdelke, laneno seme v jogurtu, kompoti, veliko tekočine na sploh.  Prebava je ena od "cvetk" v nosečnosti,  kar imam jaz izkušenj, se da težave malo omilit, prav bistveno spremenit pa na žalost ne.

Čestitke ob veseli novički in zdravo nosečnost!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtje
17.7.2007 21:44:29   
BaByGiRl
Najprej čestitam...jaz pa bi dala vse , ko sem bila noseča, da bi me kaj zaprlo. Kakala sem k nora. Wc sem imela kr skos rezerviran.user posted image  Na koncu, pa sploh nisem mogla več na wc, ker je nekje pritiskala na črevo. Vse se dogaja.
Čez dobro leto se bo vse uredilo, ali pa še poslabšalo...na vse se pripravi. Jaz imam pa sedaj tako blato kot bi kakala srnica..sami bobki.
Naj te nič ne skrbi...skoraj vse čudne stvari so normalne za user posted image

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?