|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Duda za prve zobke
17.7.2007 11:47:16   
blue sky
Hoj,

zanima me, kako se obnese ta duda - a kaj pomaga otročku pri lajšanju bolečin in srbenju dlesni? Našemu user posted image  sta že pri točno 4 mesecih pokukala ven dva zobka in zdaj grize vse, kar mu pride v roke. Grize grizala, mažem mu dlesni s Calgelom, masiram dlesni s silikonsko mehko krtačko in ne vem, kaj bi mu še dala. Mislim, da je spet kak nov zobek na pohodu, saj se spet ful slini in vse grize.

Jaz sem že pred 2 mesecema naročila to dudo v trgovini, pa jih še zdaj niso dobili user posted image . A se jo splača kupiti in v mojem primeru tako nestrpno čakati, kdaj bodo že končno dobili te dude?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Duda za prve zobke
17.7.2007 22:01:20   
blue sky
A je noben vaš user posted image  nima? user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Duda za prve zobke
18.7.2007 0:47:35   
frufru
A misliš tisto dudo od Nubija, ki ima grizalo na sami dudi? Te majo v BC. Jaz sem mu to kupila, ko so se v Nukovi glivice nabrale. Samo če boš kupovala kupi touser posted image  , majo tudi ortopedsko oblikovano, ker se lepo sčisti in se svinjarija ne more nabirat. Samo najraj ma pa ščetko v obliki svedra-grozda od safety 1st. Dudo ima bolj za zaspat in jo pol ven pljune, ko zaspi

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Duda za prve zobke
18.7.2007 8:01:44   
blue sky
fru fru, nisem mislila te dude. Duda za prve zobke je cela čisto gumijasta in narezljana - narejena kot nekakšno grizalo - ni čisto takšne oblike kot navadna duda.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Duda za prve zobke
19.7.2007 13:20:27   
vaihativa
Mi imamo to dudo. Mislim, da je od Tommi tippy (al kako že user posted image ). Moja jo skoz ven pluva. Imajo jih pa v Leclercu na zalogi.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Duda za prve zobke
19.7.2007 21:04:13   
eya
Ne mi je nismo imeli, sploh nisem vedela, da obstaja.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu vaihativa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Duda za prve zobke
19.7.2007 22:58:01   
Bubacka
Zivjo! Meni tudi se mudilo kupiti to dudo, od Tomy tippy, dva komada sta noter. Ja, in ta mala noce jo imeti staljno v ustih, poigra se pac kot z ostalimi igracami in pol odvrze stran! Tako da ne vem, mislim da brezveze to kupovat... Kupi njej kremo Lidokain, ce je tako hudo... in krtacko za masazo...

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Duda za prve zobke
24.7.2007 14:00:10   
Anonimen
Naš ni nikoli maral dude.

LP

(odgovor članu Bubacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Duda za prve zobke
24.7.2007 14:00:50   
Anonimen
Mi mu lajšamo bolečine, ki jih povzročajo zobki s Calgelom in preverjeno deluje.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Duda za prve zobke
27.7.2007 14:14:50   
andie
Tommee Tipee maš v Baby centru, sam naša se tut bol ko ne sam igra z njouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?