|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF-ET
15.1.2008 10:22:00   
emsika
pozdravljene!

upam, da mi bo lahko katera svetovala kaj pomenijo sploh te kratice. (zaradi šoka, ki sem ga doživela pri ginekologinji sem pozabila vprašati.user posted image  )

ja stvar je taka....bila sem na LPSC+HSC, moj partner je bil na spermiogramu in je izvid ok. in danes grem na pregled h moji G, in mi ta reče, da mi bo napisala napotnico za IVF-ET. js pa sploh ne vem kaj je to, ker me je z omenjanjem  umetne oploditve tako šokirala, da nisem bila več pri sebi. najbolj pa me zanima, če ima katera od vas podoben primer, zakaj umetna oploditev, če sva oba zdrava in ne bi smelo biti ovir pri zanositvi. ali naj vprašam še za drugo mnenje??user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF-ET
15.1.2008 10:57:46   
lara light
Draga emiska, pomiri se najprej. Moje skromno mnenje, kako boš šla po drugo mnenje, če še za prvega ne veš. Torej ti svetujem, da pokličeš tvojo G in se naročiš na razgovor, kjer jo prosiš, da ti razloži, za kaj gre in se malo znajdeš, da saj vejetno ti je že razložila, a si bila vsa iz sebe...in zato ji nisi sledila. S tem ji boš povečala moč, ki se bo obrestovala tebi kot njena naklonjenost..vse bo ok, le dajmo se zmigat i pogledat biku v oči!!
IVF pomeni umetna oploditev in ET prenos zarodka v maternico, bolj domače povedano.
Tu lahko vprašaš vse, kar želiš izvedet, le diagnozo pa moraš dobit, a ne?

Vso srečo ti želim!

(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF-ET
15.1.2008 11:14:43   
emsika
hvala ti za odgovor lara light.....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF-ET
15.1.2008 16:07:37   
rokapi
Več o tem najdeš na:

http://www.neplodnost.info/forum/


Kar zadeva IVF (in vitro fertilisation)- v 1/3 je vzrok pri ženski, v 1/3 pri moškem, v 1/3 je vzrok "nepojasnjena neplodnost" oz. vzroka ni ali ga ne najdejo...

Če se par več kot leto dni neusepšno trudi zanositi, je "neploden" in ga (če ima to srečo) pošljejo naprej - na preiskave za IVF.

Srečno!


(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF-ET
15.1.2008 18:04:44   
DaisyE
Samo mirno. V bistvu so vama dali napotnico za neplodnostno, kjer bodo naprej ugotavljali, kaj je z vama. Tole je pravzaprav super, stvari se tako vsaj začnejo premikat.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF-ET
15.1.2008 18:10:14   
emsika
iz srca vam hvala za odgovore, res.....

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF-ET
15.1.2008 18:16:05   
DaisyE
Sem firbec...user posted image

Kam bosta pa šla? LJ, MB, PO?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF-ET
17.1.2008 12:01:06   
emsika
DaisyE ..ej ne vem...mi katera priporoča kam je najbolje, da se naročim??

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF-ET
17.1.2008 12:05:30   
emsika
ja pa še to me zanima......kak dolg pa pol to traja, ti pregledi pa to vse skupaj? menda so čakalne vrste kr dolge....

(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF-ET
18.1.2008 12:51:37   
simdar
Napotnica za IVF-ET pomeni, da se že lahko prijavita v postopek in ne napotnica za preiskave!!!

(odgovor članu emsika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF-ET
18.1.2008 13:37:20   
rokapi
Predlagam, da se čimprej oglasita v enem izmed centrov in se "postavita v vrsto". Če bo to GK LJ,  bo pa še trajalo kar nekaj mesecev, da bosta "zbrala" vso dokumentacijo - izvide pregledov, da bosta res šla v postopek. Pri vsej tej proceduri izgubiš še cca. 6 mesecev. To je bila moja izkušnja.

(odgovor članu simdar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?