|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako prakticirate?
27.7.2007 20:10:03   
Barči78
Naša punca je skoraj mesec dni po dnevi brez plenic, jutri pa gremo na morje, vožnja bo trajala približno 3 ure in ji res ne bi rada nataknila plenice. A naj imam kahlo pri sebi, če jo slučajno med potjo tišči lulat ali kakat. Kaj naj pa, če med vožnjo zaspi, ker za spanje ima pa še plenice. Kako to ve prakticirate?

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako prakticirate?
27.7.2007 20:19:49   
žarnica
Kaj pa,če ji daš na sedež nepremočljivo podlogo (npr. tisto,ki jih je v paketu 10,za enkratno uporabo). Mi prakticiramo tudi brisačo.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako prakticirate?
27.7.2007 20:20:42   
lelaval
Plenico gor. Če zaspi, se lahko komot polula, pa lepo spi naprej. Veš, kako je neprijetno, ko moraš nujno sredi avtoceste ustavit in kahlo ven.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako prakticirate?
27.7.2007 20:20:50   
Tinca7
jaz sem ta prvi mesec planico dala na avtosedež, on pa se je usedla gor. Če je bila pač nesreča, je bila obleka sicer mokra, a avtosedež je bil čist. Mogoče oa še kahlo vzemi za na pot in če vstavite, jo dej pač lulat / kakat.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako prakticirate?
27.7.2007 20:32:29   
Pi-kica 1
Ko smo mi šli na morje, sem ga imela na poti tja brez plenice, saj sem mislila, da ne bo zaspal. Sem mu pa dala pleničko iz blaga za vsak slučaj pod ritko. Smo se pa morali na avtocesti na odstavnem pasu ustavit in lulat. Ni bilo ravno prijetno vrat odpirat, ko avti drvijo mimo tebe s potovalno hitrostjo. In malo kasneje je zaspal in se ravno tako polulal med spanjem. Nazaj grede sem mu zato lepo plenico na rito namontirala, pa je lahko v miru lulal.
Je pa bil hecen, ko ga je pritisnilo. " Lahko lulam v plenico, mami?", me je vprašal. In malo kasneje: "Zdaj pa lulam!"

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako prakticirate?
27.7.2007 21:21:03   
rainbow
moja se je enkrat na poti na morje vse ven polulala. Ni fajn čistit polulanega avtosedeža. Tak da najdi neko normalno varianto;

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako prakticirate?
27.7.2007 22:46:04   
kajalin*
Moj nasvet:plenico ji daj gor in ne komplicirat itak bo enkrat čist suha vse ob pravem času.Moja pikica je bla suha pr 17 mes,pa sm na začetku ji tud za kak tak primer dala še plenico gor.Al pa mej vse polulano sam da bo brez pleničke...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako prakticirate?
28.7.2007 12:53:25   
Blacky30
Pri nas je enako. Čez dan pri spanju in ponoči še ima pleničko. Potovali smo s pleničko, ker ne moreš stati sredi avtoceste in dat kahlo na tla.user posted image  Poleg tega ti otrok ne more počakat do prvega postajališča, ki je lahko oddaljeno tudi 40 km. Pri nas ni to povzročilo nobenih težav.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako prakticirate?
28.7.2007 19:34:41   
2ursae
mi smo na vožnji, dolgi 5 ur, imeli kar plenico, kahlico pa prav tako pri roki. Ko ga je lulat, je rekel za kahlico, počakal do počivališča, tam sem mu snela pleničko in se je lepo polulal v kahlico. Plenica je vso pot ostala suha user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako prakticirate?
30.7.2007 14:58:57   
babylove
Jaz mu dam plenico za daljše vožnje in mu razložim, da je plenička samo za slučaj, če bo zaspal, sicer pa ne sme lulat v pleničko. Itak v budnem stanju v pleničko noče lulat, ampak pove, da mora lulat, in je treba ustavit, da se fantič olajša.

Enako rešujem težavo na plaži - zraven vzamem pleničke, in če mora kakat, mu nataknem plenico samo za tisti trenutek.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako prakticirate?
31.7.2007 7:25:55   
Blink1
Jaz sem naši tudi plenico zmontirala za pot. Itak sem vedela, da bo zaspala in takrat ima še doma pleničko.

Je pa naša ful faca. Vedno ko jo lulat in ima plenico vpraša: "Mami, a nebo voda tekla?" Tudi zvečer ali ponočiuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako prakticirate?
31.7.2007 7:34:46   
Anonimen
JS SEM JI DALA PLENICO IN JE NA AVTOCESTI REKLA MAMI MENE LULAT SEM REKLA JA DEJ SE SEJ MAŠ PLENICO IN SE NI HOTLA. OD TAKRAT NI ŠANS DA BI LULALA V PLENICO TAKO DA SMO TUT LEPO VSTAVL PA ŠLI LULAT V TRAVO OB AVTOCEsti (matr črke!!!) no v glavnem sem neki časa prakticirala še nepremočljivo podlogo pod rito ampak je ni enkrat polulala, vedno smo se ustavl in jo dal lulat. nismo pa nobene kahle s sabo vlačil. primeš za noge pa dvigneš ap že lula

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako prakticirate?
31.7.2007 7:40:32   
Tiamo
Mi imamo med vožnjo vedno plenico, pa je suha že kak mesec, ampak samo podnevi. To ap zato, če bi slučajno lulala: se mi ne bi dalo čistiti avtosedeža; na avtocesti, se ne bi ustavljala, ker lahko kak norc prileti in ..... itd...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




porod in čep


V kolikem času ste rodile ko se vam je odluščil čep?

tisti dan (73%)

v roku enega tedna (18%)

v roku dveh tednov (5%)

v roku treh tednov (2%)

več kot tri tedne kasneje (2%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!