|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kolko dni imate
28.8.2007 12:19:08   
Anonimen
rdečo?jaz prej,ko sem jemala kt 3-4 dni,zdaj,ko pa več ne jem pa 7-8.Malo preveč se mi zdi to.user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:25:25   
Anonimen
3 - 5 dni.. Vedno isto, ne glede na to, ali jemljem KT al ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:25:41   
bekyca
Jaz mam največ 4 dni. Kr kratko, pa se ne pritožujem...... lahko prej začnemo "delat" dalje user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:29:50   
Anonimen
Kakšnih 5 do 6 dni.

(odgovor članu bekyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:32:35   
Anonimen
Tam okrog 5 dni. Včasih kakšen dan več. Zadnje dva dni samo rjavkast izcedek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:33:09   
piščanc
kt, 2-3 dni, v bistvu je en dan ornk, pol pa samo še malo.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:34:23   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

rdečo?jaz prej,ko sem jemala kt 3-4 dni,zdaj,ko pa več ne jem pa 7-8.Malo preveč se mi zdi to.user posted image user posted image


Jaz te vodimuser posted image  Si me spomnila, da moram gin poklicati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:41:39   
saraja
Preden jo dobim imam dva dni rjavkast izcedek, potem imam menzo 7 dni! Nič lušnga!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:43:30   
Anonimen
Jaz pa mam še kasneje dva-tri dni rjav izcedek.user posted image

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:46:49   
nejcko
Moja fešta (ta močni del) traja 3-4 dni, potem pa sledi enotedenska veselica rjavega izcedka z vmesnim močnejšimi izliviuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:51:32   
KIKI****
vse skuapj od začetka dokler čisto ne neha imam 6 do 8 dni.user posted image

Kak jeblo fajn ko sem bla nosečauser posted image , je nisem imela dokler si nisem po porodu vstavla mirene.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 12:51:38   
helloKitty
Včasih 5, zdej s KT pa 3, največ 4 dni. user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 13:59:04   
srki
5-6 dni.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 14:03:28   
Anonimen
3-5 dni.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 14:09:21   
Anonimen
Prvo leto sem imela luksuz - 3 dni, ful malo itd. Zdaj po 3 letih pa 5 dni, vcasih se 6 dan kaj tece, pa seveda je prvi dan postal nevzdrzen, ker imam take krce. user posted image  Od zacetka pa nic bolel, nocnih vlozkov sploh rabila nisem itd.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 14:19:34   
sončnica13
Vedno saj 7 dni user posted image , rajši kakšen dan večuser posted image .  Pol pa včasih tud en mesec nič, drugič 2x na mesec-na morju je obvezna, razen letos, ker sem jo imela ravno ko smo šli in je bila še 2 dni prisotna, potem je bil pa miruser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 14:32:03   
Muca83
Jaz jo pa nimam ker sem noseča user posted image  user posted image user posted image user posted image Čisto nič ne pogrešam. user posted image

Drugače sem imela pa od nekdaj 5 dni vse skupaj, od tega 5. dan bolj samo še izcedek (pred tabletkami, med tabletkami in po tabletkah). Po abraziji decembra se ji je pa zmešalo in je ponavadi trajalo celih 7 dni. Nič luštno. Upam, da bo po porodu nazaj na 5 dni (ali manj). Drugače sem predolgo brez seksa, ker moj med user posted image noče, meni pa tudi ne paše. user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 14:34:15   
Anonimen
4-5 dni

(odgovor članu Muca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:07:41   
Taula
Ene dva dni prej imam izcedek, nato ene 5, 6 dni M, nato spet ene 2 dni izdecek. Skupaj ene 9 do 10 dni. Ko sem jemala KT sem sicer imela manj krčev, a M je še vedno bila tako dolga.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:11:01   
Blueberry
Jem KT in jo imam 4-5 dni.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:13:46   
NATALIJAS
Preden sem šla rodit sem imela po 7 dni, brez izcedkov prej in pol, le z groznimi krči.
Po porodu 4 dni prej izcedek (močan) 4-5 dni M in nato še kakšne 4 dni izcedek - user posted image
Če sešteješ vse skupaj 13 dniuser posted image  in mesec je naokroguser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:20:38   
nejcko
Eno vprašanje imam za tiste, ki imate fešto tam od 7-10 dni; ali ste o tem govorile s svojimi ginekologi? Kaj so rekli oz. ali so vam ugotovili kakšne težave na jajčnikih ipd.?
Ali se vam je dolžina user posted image  spremenila po porodu ali je o vedno tako?

Jaz npr. sem imela pred porodom povsem normalno fešto cca 3-4 dni, pa če sem jemala KT ali ne. Po rojstvu prvega otroka je nisem imela, dokler sem dojila, in potem je bila ene pol leta ubijalsko dolga (po 10 dni), nato se je stanje normaliziralo tam nekje na 4-5 dni.
Po rojstvu drugega otroka je ravno tako nisem imela, dokler sem dojila, sedaj pa je že dve leti tako stanje. Sicer se moram tako ali tako naročiti pri gin, ampak me res zanimajo vaše izkušnje.

Aja, pa še vaša leta me zanimajo (približna leta, se veuser posted image ) - jaz jih štejem 36.

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:23:01   
Anonimen
Meni se je spremenila po prenehanju kt.Drugače pa hodim redno na kontrole,brise saj sem imela konizacijo.Pa je baje vse v redu ne glede na težave,ki sem jih opisala tudi na spodnji temi.user posted image user posted image user posted image
Potem že tako mora biti,če tak pravijo dr.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:31:07   
Taula
Eno vprašanje imam za tiste, ki imate fešto tam od 7-10 dni; ali ste o tem govorile s svojimi ginekologi? Kaj so rekli oz. ali so vam ugotovili kakšne težave na jajčnikih ipd.?
Ali se vam je dolžina user posted image  spremenila po porodu ali je o vedno tako?



Nisem še bila noseča oz. rodila, tako da ne vem kaj bo potem.
Drugače je pa to da imaš tako dolg ciklus normalno baje....tako so meni rekli trije ginekologi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kolko dni imate
28.8.2007 15:39:54   
nejcko
Ja, tudi jaz sem slišala, da je to baje normalnouser posted image . Amapk meni se vseeno ravno ne zdi normalno. Meni se je npr. v začetku dogajalo, da se je fešta vlekla že 13. dan, rahel izcedek, hkrati pa sem čutila, da imam že ovulacijo user posted image  To se je dogajalo par mesecev, zdaj pa ovulacije sploh čutim ne več.

Za eno žensko, ki bi hotela zanositi, je po moje to lahko resen problem, sploh če ima reden ciklus, a se ti ne zdi? Ima še fešto + že ovulacijo - kakšne možnosti ima zanositi?


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?