|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   premajhna postelja...
24.11.2004 10:36:12   
kimi
zakaj se meni zadnje čase samo slabo godi:zmeden:? Od 6 zjutraj moj Kelim vedno spi pri meni v postelji, ko sva danes zlezla v posteljo je bil očka še doma ko je očka odšel midva to nisva opazila in sva še kar stisnjena spala na postelji 120*200m. In ker moj mali spi na trebuhu in se že zelo rad prevrača s trebuščka na hrbet se je zgodilo tole...da sem slišala eno jamranje pa pogledam pa mojega:duda: ni na postelji...joj k sem se ustrašla kaj mu je:((in pogledam on pa sedi zavit v kovter seveda ne čist zavit mel ga je pod rito in malo za hrbtom in sedi na tleh med posteljo in posteljico...sploh ne vem kako je notr zlezu pa mela sem srečo da je vsede dol šel ne pa z glavo:(( postelja je čisto obkrožena pri glavi s steno pri desni strani s steno in na levo s posteljico le kako mu je uspelo:zmeden:rabimo večjo posteljo ali pa moramo nov način spanja pogruntat:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   premajhna postelja...
24.11.2004 10:39:35   
Anonimen
Ja, če je med poslejico in posteljo malo prostora, potem ta veliko posteljo raje čisto blizu posteljice porini, pa naj bo na drugi strani (ob steni) prostor.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   premajhna postelja...
24.11.2004 10:56:01   
BARBARA R.
Zahvali se bogu,da je Kelim pristal na ritki!...naj ga še naprej čuvajo :angel::angel::angel:

:muca:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   premajhna postelja...
24.11.2004 16:48:08   
kimi
saj sem napisala, da se posteljica čisto postelje drži še centimenta ni prostora

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   premajhna postelja...
24.11.2004 16:53:37   
Anonimen
Ne, tega pa sedaj ne razumem. Če se posteljica drži postelje, kako je potem lahko sedel na tleh med njima, kot si napisala? Potem je kvečjemu lahko sedel nekje pod eno od postelj, kako se je pa do tja "ulil", pa nimam pojma. Pa kako naj bi potem rabili večjo posteljo, če ste pa med stene čisto zabarikadirani, da nikjer ni čisto nič več prostora?

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   premajhna postelja...
24.11.2004 16:56:11   
kimi
splišni naša soba je tako majhna:( tudi sama ne vem kako mu je uspelo notr zlesti...verjetno se je s trebuha na hrbet prekotalil potem z nogicam odrinil posteljico in je kovter dol potegnilo z njim vred:zmeden:pojma nimam

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   premajhna postelja...
24.11.2004 16:59:33   
Anonimen
Ja pol pa je nekej prostora na uni drugi strani posteljice, a ne? Če jo je lahko odrinil. Sicer je zelo močan fantek... Ampak vseeno raje vse skupaj do druge stene porini, sicer ga boš potem morala po kolenih (po postelji) nosit v posteljico, ampak vseeno bolje, kot da spi na tleh...

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   premajhna postelja...
24.11.2004 17:20:32   
kimi
splišni sem že vse pogruntala...prej se je cel z roko na posteljico obesil in jo odrinil za 1dcm zdaj po spal ob steni :)-pa povšterček bo za njim;)

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?