|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 9:28:59   
ljubljana
Pred kratkim sem bila na UZ v 20. tednu (PRP 1.1 2008) user posted image in ne boste verjeli, tudi v tej tretji nosečnosti pod srčem nosim fantkauser posted image . Nekateri bi najbrž dali vse za fantka, mi se pa muzamo ob misli, da nam tudi v tretje ne rata naredit ene punce.
Maljši je navijal za fanta, starejši za punco no kot je očitno je imel mlajši prav.
Je šel starejši (8) z nama na ultrazvok in je vprašal, ginekologinjo če se ni mogoče zmotila, pa se je nasmehnila in rekla, da je preveč štrlelo, da bi se glede tega zmotila.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 9:32:41   
total
user posted image user posted image user posted image user posted image  sam da je zdravo,uživajte.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 9:39:56   
ljubljana
Ja baje je vse v redu, čeprav mi je rekla, da ultrazvok ni 100%. Srček je lepo utripal, želoček je bil viden, mehur tudi, rokice in nogice s prstki teža pa 350g vse idealno.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 9:41:09   
*sanela*
Čestitam na tretji nosečnosti!
Res je da si želimo imeti in punčko in fantka vendar je najbolj važno da so zdravi!
Morda bo pa četrta punčka!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 9:43:11   
klepetka
saj je vseeeno za spol,ljubljana.Sam da bi blo vse ok,kajne.
Mimogrede ,mogoče bova celo skupaj dihali 1.1..Tudi jaz imam takrat rok poroda in tudi mi pričakujemo tretje deteceuser posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 10:13:33   
blue sky
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 10:16:30   
orhideja75
vso srečo ti želim. pa vsaj ne bo problemov, ko bo tretji fant. saj si že vsega navajena od prvih dveh.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 10:28:01   
malamalinca
Draga ljubljana,
si kar mislim kako se počutiš.Tudi jaz imam že dva gaunarja in sem zdele tretjič noseča.
Sicer še ne vem spola, ker sem v zelo zgodnji nosečnosti, ampak sem se že kar pomirila z dejstvom, da bi bil tudi v tretje fantek.saj kakor predhodnice pravijo, samo da je otročiček zdrav.Pomisli, kolk bo to rožic za 8.marec.
Pa lepo nosečnost še naprej

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 10:45:26   
živa
user posted image  Jaz sem v 30. tednu 2. nosečnosti, spola nočem vedeti. Prvi otrok je fantek, stave za drugega otroka so približno 1:100, da bo spet fant. user posted image  

V teoriji bi imela z možem 3 otroke in jaz na tihem mislim, da bodo vsi trije fantje. Iz inata, ker sem si že od otroštva želela punčko (edinko user posted image ). Da ne bom mislila, da lahko vse dobim, kar želim. user posted image

Moj dragi vedno pravi, da potem pridejo punce k hiši, če imaš fante (ali obratno).

Lepo tretjo nosečnost in čim več veselja z vsemi mulčki.

Lp,

živa

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 11:19:11   
buba1131
Jaz sem tudi tretjič noseča, vendar mi pa zdaj po dveh deklicah pričakujemo fantka.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 11:21:53   
Maxica
Fino, fantki so fajn.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu buba1131)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 13:18:29   
tadejat
Jest mam tut že dva poba in bi si v tretje zelo želela eno punčaro.
Sej če ne pa pravjo - SEJ NI VAŽEN KVA BO, SAM DA BO POP ZDRAV!user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 13:58:16   
mojčika
Saj ni važn kaj bo, samo da bo imel lulčkauser posted image

Čestitkeuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 14:00:04   
orhideja75
tudi mi imamo dva korenjaka in bi si želeli eno punčko, pa kaj ko na to ne moreš vplivati. koncu koncev si pa vsi želimo SAMO, DA BI BIL ZDRAV

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 14:10:34   
sandra85
tako je-SAMO DA JE ZDRAV!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 14:29:42   
puri
Jaz imam doma tri fantke in jih ne bi zamenjala za nič na svetu! Sedaj sem pa četrtič noseča in čez 14 dni imam morfologijo, kjer bom verjetno izvedela spol. Potihem upam, da bo tokrat punčka, tudi starejši si jo zelo želi, ampak po drugi strani je pa zdravje na prvem mestu.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 18:44:48   
Anonimen
Čestitam!!! user posted image  user posted image  user posted image  Samo, da bo zdrav!!!

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 18:47:26   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ljubljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
20.8.2007 21:20:08   
mala pikica
Ljubljana user posted image user posted image user posted image  za še enega fantiča. Saj je lepo imeti oboje, user posted image  in user posted image , najbolj lepo pa je, da so vsi zdravi.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
21.8.2007 20:35:05   
suzanamai
Tudi jaz čestitamuser posted image user posted image user posted image , pa saj fantki so zakon. Moji sestri je uspelo šele četrtič dobiti svojo punčko. Pa mi je še na poti v porodnišnico govorila, da saj je bolje če bo fantek, punčke morajo biti že od prvega dne princeske...
No zdaj jo pa ima.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
21.8.2007 20:38:55   
Jančika_
user posted image Midva bomo tudi delala še enega fanta, ko bova. Ampak glede na to, da je mož dvakrat delal punčko, ratala sta pa dva fanta, bo verjetno naslednjič pupauser posted image . Ali pa ima zdaj že dovolj vaje, bomo videli, hehe.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
22.8.2007 14:16:45   
Kaštrun
ojla!

moja svakinja je danes rodila tretjega fantka! user posted image  ja, res je da so si želeli punčko, ampak meni je tri fantke na kupu tako lepo videti.

pa kot zanimivost, vsi so tri leta razlike (6, 3 in 0) in vsi imajo avgusta roj. dan!  pa naj še kdo reče, da ne znajo planirati? user posted image  

VAŽNO DA SO OTROCI ZDRAVI!!! dokler nimaš otroka ki mu kaj fali sploh ne veš kaj imaš!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
22.8.2007 21:44:53   
Emm
Tudi midva sva delala drugegauser posted image  punčko ampak mu lulček ni nikakor hotel odpasti stranuser posted image  vsakič ko sva imela UZ je bil fantek in danes spet.
Ja nič bomo pa imeli še enega navihanca v hiši.Komentar mojega je bil:" PRAVIJO DA GRE V TRETJE RADO" pa se še ta ni rodil.user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
23.8.2007 8:08:36   
Azzurra
Včeraj sem v Kopru videla družino, mlad par, s kar petimi (5!!!!!) fantki!!! user posted image  Tamlajšega je mamica nosila v nahrbtniku, en je komaj racal, ostali so hodili, ampak po moje tastarejši ni imel več kot 5 let! Samo blondinci in po ulici so vsi prepevali. Ful so bli dobri.

Jaz vedno rečem (ker imamo predispozicije za imet same fantke - po moževi strani namreč že **** generacij ni bilo punčke), da nikoli več ne bom imela pokrite školjke na sektetu, moj pa pravi, da bo vsaj imel koga, ki mu bo nosil in sestavljal opremo za srfanje user posted image user posted image

Poleg tega boš od treh fantkov po vsej verjetnosti dobila v hišo še tri dekleta, ko bo čas za to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tretjič noseča in spet bomo dobili fanta
23.8.2007 9:26:54   
mojamura
tudi jaz mam 2 sina, pa sem si vedno želela punčko....če dobim službo za nedol. čas septembra začnemo delati na 3. otroku, saj ni važno kaj je, glavno je da je ženska!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?