|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:01:04   
Blink1
No... imam še eno vprašanje.

Neja je stara 3 leta in sta jo do zdaj pazila babi in dedi. Včeraj pa je šla v vrtec. Peljalal sem jo jaz ob 8.00 in prišla po njo ob 12.00.

Moja služba se začenja ob 7.00 (do 7.30) in konča ob 15.00 (ali 15.30...če pridem ob 7.30). Moj dela enako. Sosedova tamala, ki je v isti skupini kot Neja, hodi v vrtec ob 8.00 in zdaj sta hodili istočasno.

Nekako smo se dogovorili, da bom zjutraj, ko grem v službo, to je ob 6.30, Nejo peljala najprej k babici in potem jo bosta babi in dedi peljala ob 8.00 v vrtec.

Zdaj pa ne vem, če je to najbolj pametno. Sicer zjutraj težav z odhodom v vrtec nisva imeli, ne vem pa kako bo. Po moje je sicer najbolje poskusit, ker še vedno lahko pri babici zjutraj (sploh pozimi) še malo zadrema in potem gre. Kaj pa vem....

Kaj pravite ve?

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:03:36   
Anonimen
Kaj pa če babi pride k vam in jo potem ob osmih odpelje?

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:07:02   
*lea*
Našega mož pelje, ker začne ob 8, jaz pa začnem ob 6. Se pa tudi zgodi, da ima mož kakšno intervencijo in mora predčasno v službo: v tem primeru ga jaz peljem...je do 7 že v skupini in mu ni hudega. Včasih mi celo reče, kako je bilo dobr, da je končno prišel do te pa te igrače. Tako, da kr pogumno...mislim, da je treba čim manj komplisirati...sej so trpežni.
P.S. Imaš pa zelo, zelo lepo punčko.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:14:24   
Binchyka.k
pri nas je bila na začetku tud kriza še posebno ker je bilo prve dni uvajanje!pri nas      je ta sreča da      moj dela vedno zjutraj jaz mam pa turnus  2zjutraj 1 popoldne tko da za v vrtec sem zadolžena jaz popoldne jo gre   pa iskat on razen.... pol so pa tuki še babi in obe tetki tko da za dvig ni problema! user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:24:34   
*sanela*
N&N mislim, da je najboljše, da jo ti pelješ zjutraj v vrtec po kosilu pa jo lahko babi pride iskat.
Maš prelepo punčko je kot user posted image

(odgovor članu Binchyka.k)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:29:57   
Blink1
Hvalauser posted image  res je lepauser posted image

No, tako je... so kar užaljeni, če rečem, da bom jo jaz vozila. Ker jo bosta tako pogrešalauser posted image  Poskusila bom tako, da jo najprej peljem tja, pa onadva v vrtec. Če ne bo šlo, pa jo bom vozila jaz.

Želim pa, da tudi spi v vrtcu, ker čez 3 tedne gresta babi in dedi za 10 dni v Španijo in je ne bo mogel nihče vzeti iz vrtca prej kot ob trehuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:30:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*

N&N mislim, da je najboljše, da jo ti pelješ zjutraj v vrtec po kosilu pa jo lahko babi pride iskat.
Maš prelepo punčko je kot user posted image


ja, tole je pa res najboljše.

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:40:36   
Magi*
čim manj komplicirat in bo. naj se navadi, da življenje ni potica (eni štajerki sem tole maznila, se opravičujemuser posted image ).

pri nas jo odpelje tisti, ki jo lahko, ker imava zelo "fleksibilne" urnike. tudi ponjo gre tisti, ki lahko, ampak izključno midva. samo prvi teden smo naredili izjemo in jo odpeljeva oba skupaj.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 11:45:49   
dory
Jst tud zacnem okol sedmih....tamalga bom vozila jst v vrtec, ponj bo pa ob poldne hodila babi...to sem tudi povedala,ker so vzgojiteljice sprasvale,kdo bo po otroke hodil...torej noben drug...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 12:01:07   
superfly
Tud pri nas je vrtec izključno v domeni naju dveh. Kjub temu da sem trenutno na porodniški, ga zjutraj pelje ati okrog 6.30 in nato ga jaz vzamem okoli 14.30, ko se zbudi. Smo imeli prav tako probleme s tem, ker se mi zdi to tako zgodaj, saj je do sedaj hodil v vrtec ob 7.00 pa še tak zaspanček je in zjutraj joka: "mami jaz bi se pal", ampak drugače enostavno ne gre user posted image .
Glede na to, da gresta babi in dedna počitnice, pa boš Nejo itak mogla tisti čas vozit ti, pa boš takrat videla kako se bo obneslo. 10 dni je že dovolj da se otrok navadi na spremembo.

lps

P.S. Neja je pa res pravi cuker user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 12:14:38   
*bubi*
Nekako smo se dogovorili, da bom zjutraj, ko grem v službo, to je ob 6.30, Nejo peljala najprej k babici in potem jo bosta babi in dedi peljala ob 8.00 v vrtec.


Meni se zdi tako dvojno prevažanje zjutraj odveč. Otroka je treba v vsakem primeru zbudit in ga zrihtat. Se mi zdi boljša opcija, da pride babica zjutraj k vam, Nejo pustite spat, potem pa jo babica zrihta in odpelje v vrtec.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 12:40:45   
Pajaca
Če je otrok zjutraj itak zbujen je najlažje da ga kar odpelješ v vrtec, pa naj ga hodi iskat babica prej v vrtec. Ker tole malo tukaj malo tam je ena muka. Otrok vmes ne bo nič podremčkal, na koncu bo pa ugotovil, da bi bilo čisto fino zjutraj še malo ostati pri babici, bili bi problemi z tem kako ba bi babica spravla v vrtec. Pa včasih ko bi fajn dež padal bi ga kar doma obdržala....


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 12:47:51   
srki
Glede na to, da to ni zgodnja ura, ko greš v službo, bi ga peljala jaz.

Meni ga pelje v vrtec mami, ker drugače bi morla vstajati ob 5.00, jaz pa bi bila tudi že pozna za v službo, zaradi gužve.

Ko bomo pa drugje, pa pojma nimam, kako bo to speljalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 13:07:01   
puncica
V vrtec in nazaj jo pelje ati, prav tako bo tamalega. Če pa kdaj ati ne more pa vskoči stara mama, ki je v vrtcu kuharica, pa tud stari ata je ko je bil tam še hišnik, zdaj pa je že v penzionu. Sama nisem šla ponjo še nikoli, ker je v vrtcu čist drugje kot se sama vozim v službo. Ni nobenih problemov.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 13:12:46   
Blink1
No... najbolj se bojim ravno tega, da ko gospodični ne bo za it v vrtec, ju bo prepričala, da ostane doma... To pa ne bo dobro...

Kaj pa vem... bomo poskusili in videli, kako se obneseuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 14:37:34   
Gordana-3
jaz bom svoji dve pupi morala morda drug teden začet zbujat pred 5.30, da bosta malo pred šesto v vrtcu, da jaz do sedmih pridem na šiht. prvo leto sem ta večjo furala tako rano v vrtec, ni bilo problema, je vsaj šla zvečer prej spat. če jo boš peljala k babici, tam ne bo spala. pa saj 6.30 ni tako zelo rano, če vrtci delajo od 5.30 - vsaj naš vrtec.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 14:41:56   
Blink1
O, Gordana... a še ne delaš?user posted image user posted image  

Sej mislim, da Neji ne bi bil problem, meni tudi ne... Ampak stari staršiuser posted image user posted image user posted image  oni bi jo peljali, oni bi šli po njo... jaz pa tudi...user posted image user posted image  pol pa se še stari doma muli, ker kao nočem, da jo oni vozijo... Eh...



_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 14:44:22   
Gordana-3
sem še kar na dopustu user posted image  

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdo jih pelje v vrtec?
4.9.2007 14:47:11   
Blink1
Sej prav takuser posted image

Mi pa že veselo delamouser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




Ime za sestrico
FLASK_A



Jaka in MAJA (44%)

Jaka in SARA (56%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!