|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ns
26.11.2004 13:26:52   
pravljica
kam, glede na to da sem iz MB?
dajte, tiste ki ste že bile, povejte kje ste bile in kako je bilo...men je G predlagal MS, domžale ali fontano...a je še kaka druga možnost? kako je na fontani? ali lahko prineseš videokaseto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ns
26.11.2004 13:29:51   
KIRA
MS ti ne priporočam v nobenem primeru, ker je tukaj medicina na psu. govorim iz lastnih ozkušenj. če nimaš res dobrih vez, potem si alhko sigurna da se noben ne bo zmenil zate... poleg tega pa je porodnišnica umazana itd.. da nove sploh ne omenjam - še niti gotova ni, pa so imeli poleti težave z bolhami, da so deratizacijo morali klicat najmanj 3x.!!!!!!:grrr:

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ns
26.11.2004 13:40:21   
Lenny
Na Fontani pri dr. Japlju je O.K. in seveda dobiš posnetek tvoje pikice tudi na videokaseti, ki jo prineseš s seboj.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ns
26.11.2004 13:57:59   
pravljica
lenny, na fontani baje stane 10000...kolk pa še potem posnetek? pa ti tam sigurno vse tako pove kot je treba? G je nekaj omenla da tam nekega procenta, al ne vem česa, ne zračunajo...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ns
26.11.2004 14:07:40   
Lenny
Jah, cena ni ravno prijazna. Midva sva se odločila, ker so nama dr.Japlja kot "ta glavnega stručkota" na tem področju priporočali. O kakšnem procentu nama ni pa nihče nič rekel :zmeden:
ja, posnetek mislim da je bili okoli 2.000,00, v začetku leta 2002. Kako je zdaj pa ne vem.
Lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ns
26.11.2004 14:49:58   
Venera
Sam UZ za NS mislim, da je na Fontani pri dr. Japlu 7.000,00 sit. Za kaseto pa ne vem koliko stane, ker nisem dala snemat!

Drugače pa je ful vredu Dr., vse nama je lepo razložil in povedal, koliko bi naj bila NS. Baje ne sme presegat 2 mm, potem začnejo sumit na DS. Mi smo imeli 1,4mm, ni pa nič rekel glede %. Ampak zame je bilo to dovolj, da je rekle, da je vse OK!

Je pa pametno, da se naročiš že zdaj, ker imajo gnečo.

Uživaj na UZ, pa ne pozabi možeka zraven vzet, res enkratno doživetje za oba!9nebesa
lp
Venera :nosecka: in :duda: 28t1d

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ns
26.11.2004 15:16:43   
pravljica
kam je pa treba to poklicat?
a je to zunanji al notranji UZ?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ns
26.11.2004 15:28:08   
bivka
Jaz pa sem prepozno poklicala na Fontano in je bilo že vse zasedeno.
Šla sem v ZD Domžale k dr. Strahovi-ni mi žal!!!!
Pregled je trajal okoli 20 min in je stal 12.000,00 SIT. Na kaseto ne morejo posneti, sem pa dobila slikico.
Pregled mi je zdravnica naredila preko trebuha, ampak sem že slišala, da se včasih slabo vidi in ga naredijo vaginalno (pri bolj močnih :nosecka: ).
Zdravnica je bila tako fajn in prijazna, da bi kar tam ostala. Jo zelooooooooo priporočam!!!!!
Lp, B

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ns
26.11.2004 19:34:50   
Anonimen
jaz sem bila na nuhalni v fontani..priblizno 2 tedna nazaj...stalo je 9600sit:zmeden:
gotova si v 2 minutah..vse:ups:
res pa ti ne izracunajo razmerja...pove ti samo ns in ce vidi nosno kost.tako je bilo pri meni.
poklices lahko na 02/23 44 417 ali 02/ 23 44 100
aja pa slikico dobis:bravo:, za kaseto pa nevem ker nisem vprasala:ups:

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ns
27.11.2004 5:30:47   
Anonimen
Če ni razmerja, potem to ni NS.

Pravilno izmerjeno NS ti lahko naredi samo ginekolog, ki ima za to opravljeno posebno izobraževanje in uporablja posebni program, ki računa tudi tveganje za DS.
Vse ostalo je samo uporaba navadnega UZ in približno ocenjevanje NS.

Priporočam vam, da v roku 24 ur po NS opravite še dvohormonski test, ki zanesljivost napovedi v kombinaciji z NS poveča na 90% (samo NS je okoli 60%, THT pa še nekoliko manj)

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   ns
27.11.2004 18:20:58   
Anonimen
g zelo priporocajo domzale:muca:

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   ns
29.11.2004 8:57:14   
pravljica
ja, očitno bom šla v Domžale...zdej bi pa rada do dr. Pušenjaka...a ima katera kakšen podatek?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?