|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet tašča
12.10.2007 21:15:19   
CD
Pozdravljene ženske in najbrž kak moški med njimi...hahah
Vem da vam teme z taščami totalno presedajo...ampak moram se izkašljat!
Dobila sem novo službo, ki je zelo zanimiva, dinamična in predvem je delo z ljudmi, kar mi je zelo všeč! ta teden sem hodila na uvajanja v kraj kar daleč od doma. vstajala sem ob pol šestih, domov sem prišla ob petih, včasih tudi ob šetih. Utrujena kot le kaj, saj takšnega tempa nisem navajena. Služba je sicer do dveh, vendar sem ostajala dlje, saj se želim čim več naučiti in čimprej začet služiti evrčke...no pa preidimo k stvari..včeraj zvečer ko sem prišla domov, je bilo vse prestavljeno...v shrambi stvari tam, kjer za moje gospodinjstvo ne bi smele biti, po tleh pomito, cote ubešene, tralala...v glavnem vse je blo prstavljeno in ne tam kot bi moglo biti...takoj sem vedla, da je ONA (tašča) user posted image prčkala po stanovanju...kri mi je kako zavrela da sem misla exsplodirat! Sama imam navado čistit stanovanje generalno na 14 dni, ker se mi to zdi čisto dovolj in nisem obsedena s čiščenjem kot ona. aja, naj povem da ona ne živi z nama!  V glavnem ta teden se mi pač ni dalo dat prat in te stvari, ker cot mamo itak dovolj, to sem si pustila za vikend.

zvečer gledava televizijo in mi reče: danes sva se z mat spet vžgala..
jaz: a ja?  (sem tak vedla da jo je napizdu, da nima kaj prkljat po stanovanju)
on: je rekla da imava zanemarjeno stanovanje!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem bla kar modro tiho, čeprav me je melo da bi mu take nazaj povedala da bi bla kriza, niti se mi ni ljubilo kregat, ker sem zbolela in mam vročino in tak naprej.

aja naj še to povem, da je mi2 nikoli ne prosiva (vem tudi da je moj ne prosi) da bi nama kar koli pospraljala ali delala ne žke usluge.  ona vse kr sama..ponavadi takrat ko mene ni doma potem pa ubira kak nama je mogla pospravit...PA SEJ JE NI NIBEN PROSU:::ČE ŽE NARDI NAJ BO POL TIHO!!!!!!

Kaj naj naredim..naj se pomenim z njo al naj pusti tak ko je al kaj?
Najbrž mi bo kira napisala, da bi ji pasalo da bi ji tašča kar sama od sebe pospravla stanovanje. Ampak punce moje meni to nikakor ne paše. Rada imam tako kot sva si mi2 nardila in porihtala, ne pa da pol 3dni iščem stvari kje so....

oprostite če sem vam zagnajula, sam sem še zmeri do konca razpi.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:28:13   
jade1
Kako je pa prišla v stanovanje, da je pospravila, če te ni bilo? Ali ima ključ in je prišla, ko ni bilo nikogar? V tem primeru zamenjajata ključavnico in ji ne dajta ključa. Če pa je bil mož zraven, zakaj ji je pustil, da pospravlja?

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:31:39   
mama54
Vsekakor povabi taščo na kavico in ji povej,da je vajino stanovanje samo vajino.In kako bi se ona počutila,ko gre  od hiše ji prideš ti in razturaš stanovanje.Tukaj se ne pusti.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:32:43   
MarijaPo
Res je vsiljivo, ce tasca na lastno pest brklja po stanovanju.
Zal sem tudi jaz velikokrat kregana od tasce, da imamo vse svinjsko in da smo obleceni kot cigani (imam pac rada mehke stare majce doma in zadnjic mi jih je lepo zlozila in dala zraven listek: ZA V SMETI).
No, kakorkoli, meni se zdi, da bi tasce rade bile priljubljene in obozevane in zato to pocnejo (da bi si mi rekli: joj, lej, kako je pridna in kako zna 1000x bolje poskrbeti za sina in njegovo tisto, ki pac mora biti - zeno).

Jaz se ponavadi z vsem strinjam in potem naredim po svoje, ce pa gre glih pucat, pa toliko bolje, imamo vsaj cisto. Litanije na to temo ignoriram.

Kot bi rekli na enem drugem forumu: naredi si zivljenje lepo in seksa polno.

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:36:17   
Anonimen
pozdravček,tud jaz imam podobne probleme,tak da vem kako je ko ti tašča    
" pospravlja". Js sem pol še par dni slabe vole, ker mi prestavlja stvari katere je nič ne ....(saj razumete a ne),...
Včasih se jih da fajn ponucat,včasih pa bi blo boljš,...

eh no coment,..

sotrpinka

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:43:31   
eya
Meni bi se tudi to zdelo grozno. Kaj pa sploh hodi po stanovanuu, ko vaju ni doma... Pomenite se, da naj se zase briga, vajino stanovanje bosta pa že vidva pospravljala, ko bo to vama ustrezalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:44:26   
FANTEK1
Kaj ste ji pa kljuc dali...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:50:05   
cukr07
Nama je tut tašča enkrat pospravla stanovanje, pa seveda posledično vse prestavla. Blo je pa tako, da sva ji dala ključ, ko sva šla na morje, da bo šla rože enkrat vmes zalit. No, ko sva pršla domov naju je skoraj kap, ko sva vidla kakšno generalko je nardila po stanovanju - pa to ne pomen da je blo prej razmetano. Tut spodnje gate nama je v omari preložila!!! Ko je moj to vidu, je čist popizdu - jst ga tuk besnega do takrat še nisem vidla.
Od takrat se ni več zgodilo, da bi nama spet kdaj pospravljala, pa tut odnosi med nami so ostali dobri. Verjetno je tut sama pogruntala, da je šla takrat predaleč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet tašča
12.10.2007 21:51:23   
kaya2007
zadnjic mi jih je lepo zlozila in dala zraven listek: ZA V SMETI


user posted image  user posted image  user posted image  tole me je pa nasmejalo, pa me že dolgo ni nič spravilo v smeh!!

jaz bi jo povabila v šoping da mi kaj kupi namesto oblek "za v smeti", bi jo pomoje hitro minilo, vsaj ob mojem okusu user posted image  user posted image

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:03:19   
Moyca_
mogoče pa želi samo pomagatuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:09:19   
lelaval
zadnjic mi jih je lepo zlozila in dala zraven listek: ZA V SMETI

tole me je pa nasmejalo, pa me že dolgo ni nič spravilo v smeh!!

jaz bi jo povabila v šoping da mi kaj kupi namesto oblek "za v smeti", bi jo pomoje hitro minilo, vsaj ob mojem okusu

Kaya - ti ga šele pihneš user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa se tudi jaz sprašujem, kako je prišla v stanovanje. Če ima ključ, naj ga vrne, ali pa zamenjajta ključavnico. IN lepo ji povejta, da vajino stanovanje naj ne čisti, če je ne prosita.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:27:14   
Olivija
Pri nas se je to zgodilo samo enkrat user posted image (generalka v stanovanju), pa smo stvar takoj razčistili in mi je prav vseeno, kaj si misli.


(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:34:07   
sneška_
 Jaz pa se ne bi branila nobene pomoči.  Saj ne glih da mi gate pospravlja ampak da mi nekaj po hiši pomaga ne bi imela nič proti. Ampak jaz nimam te sreče za vse sem sama.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:49:17   
Anonimen
Pejt ji še ti stanovanje "kvalitetno" pospravit.


(odgovor članu CD)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:57:15   
Anonimen
Ah tašče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet tašča
12.10.2007 22:58:02   
Anonimen
Ah tašče.


Ah snahe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet tašča
12.10.2007 23:03:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ah tašče.


Ah snahe user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet tašča
12.10.2007 23:15:50   
m76
CD zadeve s taščo ne bom komentirala, saj vsak sam ve kako in kaj. Sam to bi ti rekla, Faaajn objem svojega moža, saj je eden redkih ( sodeč po pisanju na rr) ki potegne s svojo ženo in ne mamo. Vsaka čast.

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet tašča
12.10.2007 23:33:28   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Pejt ji še ti stanovanje "kvalitetno" pospravit.




user posted image user posted image ta je dobra, samo jaz sem za kaj takega preveč lena. user posted image   Ja, se pa tudi ne bi branila kakšne plačane čistilke in mogoče... nekega dne... si jo bova lahko privoščila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet tašča
12.10.2007 23:48:29   
Marogica
daj ti tvoji tašči moj naslov...zaradi mene lahko vse prestavi, samo, da jaz ne rabim pospravljati..user posted image

Ne, to je res moteče, čeprav ni mislila najbrž nič slabega, po drugi strani pa ne vem, kaj se meša v tuje gospodinjstvo. Sama bi bila tudi jezna...potem pa še komentarji, da je vse zanemarjenouser posted image  Očitno ji je dolgčas...

Kaj naj ti rečem? Upam, da se bosta s taščo o tem pogovorili...ob kavi...v pospravljenem stanovanju..user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spet tašča
13.10.2007 9:16:04   
Nikoletka
Živjo! Mislim, da ti tašča hoče samo pomagat, vsaj jaz ne bi šla nekomu pospravit iz drugega razloga. Verjamem pa, da te moti da je v stanovanju ko te ni doma. Predlagam, da se pogovoriš z njo in ji odkrito in mirno poveš kaj te moti in verjamem, da bo razumela, če pa ne pa pač zaklepaj stanovanje. Tudi ona je samo človek in ni popolna, tako kot noben od nas. Bodi iskrena in se ne jezi, ker to ne bo ničesar spremenilo. Želim ti da uspešno rešite nastali problem!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spet tašča
13.10.2007 9:21:04   
Anonimen
No, takšno taščo stikljivo imam jaz, oziroma sem šla stran iz njene hiše.
Malo katera gre pucati zato, da bi snahi pomagala, ampak gre ,da lahko stika in kontrolira kakšna je tamlada, da se lahko potem primerja z njo, češ kako sem sama redoljubna in čista.Če je pa še mož mamin sinček, pa še bolje, da mu lahko potem mati naklada kakšno ženo je dobil, da si zasluži boljšo user posted image

(odgovor članu Nikoletka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spet tašča
13.10.2007 10:30:56   
CD
ja..kjuč ima še od časov ko smo skupaj živeli, ker je bilo to stanovanje nekoč njeno. potem pa sva si mi2 iskala pa nič bnisva dobila pa sva našla eno majhno stanovanje, pa je rekla da ga bo ona vzela ker mi ne bomo sam trije ampak nas bo najbrš več, ona pa ne rabi tako velikega stanivanja. in je v bistvu tega večjega nama pustila.
bila je pa pri nas, ker je pazila tamalega ki je bolan.jaz sem tak rekla da bi blo fajn ključavnico zamenjat. sam ona izkoristi vsak trenutek za brkljanje...in pospravljanje...npr. je pri nas, grem jaz po nakupih, pridem domov, so cote v stroju...mi kapo dvigne, vendar nič ne rečem...ko so pa oprane, jih takoj gre ven vzet, da slučajn jaz prehitro ne pridem zrežaven. pol jih pa še mokre začne zlagat user posted image   zakaj zlagat pa potem obešat...ni mi jasno  samo dvojno delo. pol sem ji pa z ostrim glasmo dala vedet da jih naj ne zlaga ker je total brezveze, ker jih bom itak obesla.

al pa to..zgleda da ma fetiš..če se temu lahko tako reče, da se je treba miljonkrat na dan preoblečt.  zdaj ko je tamali bil bolan, pa je full smrkal in valda si otroc najraje nos v rokav obrišejo, kljub temu da mu skoz robček tišiš pod nos...je mel mal zažnodran rokav..se skoraj ni nič vidlo, ker sem ga potem celega temeljito pregledla. no..pride ona začne galamit kak je lahko tak umazan...pa sploh ni bil..da se more preoblečt in podobno pa sem ji rekla da ni potrebe po preoblačenju ker tak sam perem pol...in valda je strmarla svoje!

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spet tašča
13.10.2007 10:40:17   
Strawberrie Cherrie
Nekaj podobnega se nam je letos zgodilo, ko smo prišli iz dopusta ->
Tašča je dobesedno zribala celotno kuhinjo in si prestavila stvari, tako kot njej ustreza - prav iz predala v predal, iz omare v drugo omaro. Olje in kis. Sol in poper.
Valjda, da sem pošizila. Totalno. Potem je še prišla vprašat, kaj pa je narobe? v smislu ' sej pa nisem naredila nič narobe'. In sem ji povedala, na lep, kulturen način, da ona meni 1.ni dolžna čistit in 2. ne rabi čistit, ker je tega nisem prosila. Lahko pride na kavo in klepet, za red in čistočo bomo pa že sami skrbeli, pa če se utapljamo v svinjariji (kar se ne - dnevno sesamo, praha pa tut ni, ker če je, jaz to prva občutim, sem nareč precej alergična na prah).
No ja, da je bila stvar še bolj popolna, se je tast hotel naredit koristnega in je hotem SAM! monitrati v naši kopalnici nov radiator - tko kot presenečenje, ko smo odsotni, al kaj mu je šlo po glavi. Pri tem je pobil enih par ploščic. In jih sam zamenjal. Z popolnoma drugačno ploščico. Tako imamo sedaj v kopalnici temno modre ploščice z 6 svetlomodrimi z srebrnimi črtami??? No ja, tule je pa v.d. možek pošizil, meni ni bilo potrebnouser posted image - vsekakor pa moramo zaradi tega se v kratkem lotiti tudi adaptacije kopalnice.

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spet tašča
13.10.2007 11:04:21   
Anonimen
Prvo si razpucaj v glavi kaj hočeš. K meni tisti stavek, saj včasih paše da kaj nardi namest mene ne gre. Al ji pustite da vas rihta k da niste odrasli, al pa povejte da nej ne hodi v stanovanje k da je tam doma ampak na obisk. K to včasih....mislmuser posted image .
Ne vem no jst ni šans da bi dovolila da moja tašča al pa mami puca moje stanovanje. Če ga neb mogla bi si omislila čistilko. Starši pridejo na obisk in ne delat. Ima svoje pa nej svoje puca. In ja bi povedala, prvo lepo, če pa neb pomagalo pa mal manj lepo. K to je pa zame višek da mi nekdo stika po stanovanju. Tud jst ne njej.

Povabi se na kavo in ji povej da je dobrodošla da pride na kavico in vse, sam da je tam na obisku in nima kej pospravljat pri vas. Ker stanovanje je vaše in vaš problem kakšno mate. Ne njen.
Je pa res da mojim verjetno še na pamet nebi padl kej tacga narest, k vejo že od nekdaj da so pri meni na obisku in ne dovolim da se obnašajo k da so doma. Jih lepo postrežem in vse. Preveč domačnosti men ne gre. Pa tud moja tašča ima ključ od stanovanja in hodi k nas ni futrat mačke in ribe ter zalivat rože. Ampak to je tud vse kar nardi.

Ne razumem čist te nebogljenosti k da ste otroci. Poveš pač kako hočeš da je in pika. Ne pa nekaj mutit in cvilit. Sej človeka lahko glih tako spoštuješ če mu poveš kaj ti ne gre.  Mal se postavte zase madona.

Aja pa kaj ma sploh za hodit k vam če nima glih kkšnih rož za zalit če vas dlje niuser posted image
Ključavnica pa to? Ji pač date ključ sam kdr kam za dlje greste.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime za punčko
akvalina

katero ime se ti zdi najlepše?

Ela (45%)

Lea (27%)

Pia (28%)


Število vseh glasov: 305

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!