|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjiga Dojenček-kaj lahko pričakujete v prvem...
7.9.2007 8:42:39   
Tigram



Objave: 5
Član od: 6.9.2007
Status: prisoten user posted image
ŽIVJO !!!

Na pomoč!!!
Smo v obdobju prvega leta in potrebujemo veliko odgovorov na vprašanja kako z malim Aljažem.
Zato bi nujno potrebovali knjigo Dojenček-kaj lahko pričakujete v prvem letu??? kaj lahko pričakujemo v prvem letu, ki je izšla leta 2001 pri založbi Vale Novak.
Ker je ni možno več dobiti v knjigarnah, se obračam na vas dragi forum-ci, če jo ima kdo in je ne potrebuje več, da nam jo proda oz. posodi za skopirati.


Za vse odgovore, ki bi nas pripeljali do knjige, se vam zelo lepo zahvaljujem.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.9.2007 15:58:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjiga Dojenček-kaj lahko pričakujete v p...
8.9.2007 10:28:58   
Marina 1
Pozdravljena.
Mi imamo podobno klnjigo.Naslov je Mati in otrok.V njej je vse od nosečnosti,poroda pa vse do enega leta otroka.Je zelo koristna knjiga.Jaz sem jo v obeh nosečnostih prebrala veliko krat in mi je zelo pomagala.Če jo želiš mi piši na ZS in ti jo lahko posodim.

LP Marina

(odgovor članu Tigram)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjiga Dojenček-kaj lahko pričakujete v p...
11.9.2007 10:29:45   
mojcapj
Pozdravljena.
Jaz sem si to knjigo skopirala iz knjižnice. Poglej v knjižnici, če jo imajo.
Sem iz Bele krajine, če bi jo potrebovala, ti jo lahko posodim, se dogovoriva.
Meni je knjiga zelo pomagala, najbolj od večine knjig, kar jih je s to tematiko.
Lp Mojca

(odgovor članu Tigram)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjiga Dojenček-kaj lahko pričakujete v p...
14.9.2007 21:06:07   
andrejaz
Jaz imam to knjigo in je ne potrebujem več. Če te še zanima, ti jo lahko prodam - piši mi na ZS

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Tigram)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjiga Dojenček-kaj lahko pričakujete v p...
19.9.2007 9:09:39   
Tigram
Hvala lepa za vaš odgovor, ki sem se ga zelo razveselila. Za knjigo sem še zainteresirana, zato vas lepo prosim, če me lahko kontaktirate na moj e-mail : nilla@email.si . Zanima me cena in ali ste jo pripravljena poslati po pošti, po povzetju? Oziroma od kod ste, sama sem namreč iz Ljubljane.


Najlepša hvala za vaš odgovor.


Barbara










(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?