|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:02:16   
benika
Zadnjič je ena izmed forumovk spraševala, zakaj ji v posvetovalnici ne vzamejo krvi. Ker ji nismo znale nič konkretnega odgovoriti sedaj sprašujem vas. Kako je bilo na vaših pregledih? So vam vsak mesec vzeli kri in urin ali ne?

V Kranju te vsak mesec stehtajo, zmerijo pritisk, vzamejo kri in vodo ter naredijo preiskave.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:13:14   
Klaudia
Meni urin pregledajo pred vsakim pregledom. Kri so mi do sedaj mislim da 4x.
Hodim pa v ZD Fužine v LJ.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:14:17   
Petraa
kri 3x zaradi toksoplazme,enkrat so mi pa po mojo želji.urin pa vsakič saj gleda če so prisotne bakterije.tehtanje in merjenje pa itak vedno pravtako tudi UZ

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.9.2007 10:17:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:20:03   
Naja30
Vsakič sem dala vodo, stehtala me je, izmerila pritisk, potem pa naprej do G. Kri sem dala v vsej user posted image  ene 4x.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.9.2007 10:30:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:33:44   
Neni13
Kri in urin so mi pregledali v 10 tednu nosečnosti. V 16 tednu samo urin. Zdaj v 22 tednu pa moram dati ponovno kri in urin. Pritisk mi zmerjijo pred vsakim pregledom in tudi stehtajo me. Ob vsakem prelgedu ginekoloignja tudi naredi UZ. user posted image


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:37:54   
Blejka26
urin mi pregleda na vsakem pregledu,kri pa vsake toliko časa.Zadnje čase malo več zaradi pomanjkanja železa.Pritisk tud vsakič..to je na Bledu.Vsaj G je na bledu ok,če že pediatrinja ni

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:47:47   
pikica 07
Meni tudi urin vedno ko pridem, kri pa vsake toliko sem mogla na transvuzijo-mislim da 3krat. Drugače mi pa sestra vzame kri iz prsta zaradi slabega železa.
Lp

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:51:06   
scubadiver
Meni urin pregledajo vsak mesec pred vsakim pregledom, kri pa so mi vzeli samo na začetku za tokso in podobne preiskave, enkrat vmes iz prsta za sladkor in v 27 tednu zaradi hemoglobina. Sam res pa je, da sem tokso prebolela in mi zaradi nje ni treba dajati krvi.
Pritisk mi zmeri vedno, tehtajo pa me ne, me samo vpraša koliko imam kil....


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu pikica 07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:53:23   
marita
mene je prvič poslala v laboratorij v 16 tednu, prej je rekla, da to ni potrebno, od takrat naprej pa vedno kri in vodo pregledajo. Meni je to čisto normalno in samoumevno, da vsakič dam vodo in kri. Ne vem kako to, da drugje drugače prakticirajo.

(odgovor članu pikica 07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 10:55:23   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Vsakič sem dala vodo, stehtala me je, izmerila pritisk, potem pa naprej do G. Kri sem dala v vsej user posted image  ene 4x.


Enako.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 12:07:53   
jinksy
Meni so na vsakem pregledu obvezno pregledali urin, kri pa so mi vzeli v celi nosečnosti mislim da 4x.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 14:34:26   
tana13
Meni so urin in kri pregledali vsak mesec pred vsakim pregledom.

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 15:06:16   
Nasy
Jaz sem zdaj v 17. t pa sem 2x dala kri in urin3x, ker nekaj ni štimalo. Tokso sem prebolela. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 16:07:56   
ajtak
Tudi jaz dam vedno kri in vodo sedaj v 33t bom imela prvic samo vodo. UZ pa mi je delala na prvem pregledu, potem sem bila na nuhalni, na tretjem (morfologija), bila sem se na 3D in upam, da bo sedaj v 33t. Torej do sedaj samo 2×- ostalo sem bila v Domzalah in sem placala.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pregledi v nosečnosti
21.9.2007 19:56:40   
mala pikica
Vodo tudi jaz dam vedno. Kri pa so mi to sedaj jemali 2x. Prvič v 11.tednu, drugič pa v 22.tednu. Obakrat so delali preiskave za toksoplazmozo. Pa verjetno še za kaj... Tudi stehtajo me vedno in izmerijo pritisk.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pregledi v nosečnosti
22.9.2007 8:46:30   
loncica
Ob vsakem pregledu mi zmerijo pritisk, stehtajo in preverijo vodo. Kri bom zdaj dala tretjič, v 29t.

Očitno ima vsak G malce drugače.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pregledi v nosečnosti
22.9.2007 10:24:48   
lorch
sem v 30.tednu, vstopam v 31.teden, kri in vodo sem do sedaj dala 2x, predvidevam, da ob naslednjem pregledu, ki bo čez dva tednabom 3. dala kri in vodo.
uz pa sem imela6x, ampak samo zato, ker sem imela na začetku težave s krvavitvami, zdaj pa s prepogostim otrdevanjem trebuha intudi trebušna stena mi je malo preveč popustila, poleg tega pa imam še medenično vstavo.Tako, da mislim, da sem imela kak uz več zaradi težav in težavic.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?