|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sanja vrtec
2.10.2007 9:15:57   
Barči78
No, kot veste imamo ful krizo v jaslih, zjutraj mala ful joka. Čeprav začuda včeraj, ko sem jo prišla iskat, pravi vzg., da cel dan ni nič jokala. Verjetno, ko je enkrat pač tam, se zaigra in pozabi. Vsaj upam. Drugače pa, če nam bo uspelo, bo to itak prvi teden, ko bo zares cel teden tam. Smo že zbolelei, pa pregled v razvojni,....

Problem je pa tukaj, ko je danes okoli 5h zjutraj v spanju jokala, da ne bo šla v vrtec. Prov skrbi me, kaj se dogaja v otroku, ali jo res tako mori vrtec, kako naj se pogovorim z njo. Ko se peljeva tja se ful pogovarjava v avtu, pa vse razume, da se bo tam igrala, da potem pridem ponjo, da bomo skupaj,...... vse, pol pa tam tak jok. user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 10:05:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sanja vrtec
2.10.2007 10:09:59   
Naja31
očitno je v vrtcu nekaj narobe,


Ma, ni nujno, da je kaj narobe.
Moj sin se ima v vrtcu noro fajn, vem, da se ima, ampak cel vikend in vsako jutri ista zgodba: da ne bo šel  vrtec. In skoz sprašuje kdaj ga pridem iskat. Ko pa je tam je pa najbolj srečen. Tako, da mogoče samo potrebuje nekaj časa da se navadi na spremembo. Moj sin je tudi danes ponoči v sanjah spraševal kdaj ga pridem iskat. In ta teden je prvič po enem emsecu vrtca da ne joka zjutraj. No, nekaj hoče, ampak na srečo ga hitro oddam in je potem ok.

A drugače je tvoja punčka ista kot je bila? Mislim, glede volje, raspoloženja,...?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sanja vrtec
2.10.2007 10:10:04   
Anonimen
Same sanje ne pomenijo veliko, vsaj po moje. Bolj realnost. Pri vas realnost ni najbolj rožnata glede vrtca, se mi zdi. Vzgojiteljica in to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sanja vrtec
2.10.2007 16:16:15   
Pikca
naša  Živa je tudi včeraj popoldne (spala je doma) v spanju klicala pomočnico vzgojiteljice, da naj pokliče mamico, ker bi šla ona domovuser posted image

po mojem je to zaradi prilagajanja oz. navajanja na  vrtec. Živa je bila tudi bolna in je ta teden spet v vrtcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sanja vrtec
4.10.2007 9:23:37   
Barči78
Evo, naslednji dan isto, sanje ob 6h  zjutaj jok, pol pa nazaj zaspi user posted image . Je pa tko, danes že skoraj ni potočila solzice, ko sem jo pustila tam, tko da nam gre na bolje, njena vzgojiteljica jo zelo lepo sprejme, ko prideva, upam, da je blo zadnjič tisto res slab dan, ko se je tako grdo drla. Tamala čist zadovoljna pride ven, ne joka baje cel dan nič, gre spat, še celo malico gre nazaj notri pojest, ko sem jaz že zunaj. Samo kaj, ko sva pa doma, pa skoz, ne bom šla v vrtec, men ni nič jasno, očitno se mora res še malo navadit novega ritma, važno da napredujemo.

Pikca - vidim, da nismo edini, ki sanjamo, mogoče imajo pa otročki, ki imajo doma mlajše bratce ali sestrice, večjo krizo, pri nas sploh, ker sem že toliko časa doma, sem šla samo za slabe 4 mesece nazaj v službo, se pravi pazim na Nejo ves čas jaz.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sanja vrtec
4.10.2007 22:10:18   
Pikca
Pikca - vidim, da nismo edini, ki sanjamo, mogoče imajo pa otročki, ki imajo doma mlajše bratce ali sestrice, večjo krizo
čist možno, naša me vsak dan sprašuje, če bom sigurno potem prišla ponjo, pa sem ji enkrat rekla, zakaj jo to tok skrbi, zakaj misli, da ne bi prišla, je pa rekla "zato, ker imaš Jernejčka". Spet je ful ljubosumna postalauser posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sanja vrtec
4.10.2007 22:36:48   
mayci
Naš škratek je letos zamenjal vrtec. In drugi teden v septembru se nam je dogajalo točno to, samo malo bolj ponoči (okoli 2h ali 3h). Histeričen jok v spanju, potem je pa prilezel k nama v ta veliko posteljo, se stisnil k meni in zaspal kot polh. V vrtcu pa ni nič jokal, niti zjutraj ob oddaji.
Trajalo je dober teden, čisto vsako noč, potem pa je bilo vse tako kot prej in spet spi celo noč v svoji postelji.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sanja vrtec
5.10.2007 8:30:23   
tinkamiška
Ne mislim, da z vrtcem ni nič narobe, ker se naša Iza tudi zbuja ponoči. Tam med 1 in 3 uro zjutraj me začne klicat in zdej sva uvedla to, da mož hodi k njej, ker se je hotela pri meni samo cartkakt in je težko zaspala nazaj, ko pa gre mož tja, se hitro pomiri in spi potem do jutra. V vrtcu je prava smejčica pravijo vzgojiteljici in otroci jo imajo radi, tako, da sem prepričana, da ji ni hudega tam. Danes je bil prvi dan, da je kr sama stekla si umit rokice, ker so se odpravljali k zajtrku, ko sva prišli.

Je pa edinka, zato mislim, da ni nujno, da imajo krizo samo tisti, ki imajo doma mlajše bratce ali sestrice. Midve sva bili pač skoraj dve leti ves čas skupaj in mora bit tole, da je 7-8 ur stran od mene velik šok...za obe, ampak sem vesela, da nam gre na boljše.

Nam vsem želim, da bodo hitro radi začeli hodit v vrtec...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?