|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povsod mušice
9.10.2007 21:03:33   
Meggi
 Ma ne morš verjet, mi jih imamo povsod kot bi imeli gojišče. Še na hodniku. Ma sam da moj pusti kako prazno pločevinko na mizi- jih je ko. ..... Kaj šele če je kakšno sadje na mizi.

Ne vem a se dobi kaj okolju in otrokom prijazno za odganjanje? Al je res samo tako obdobje,.. na živce mi grejo zelo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povsod mušice
9.10.2007 21:14:08   
blue sky
Imam isti problem user posted image . Na mizi smo imeli hruške, med katerimi je bila ena že na pol gnila in so se pojavile mušice, ki jih že cel dan ubijam, pa se jih kar ne rešimo user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povsod mušice
9.10.2007 22:27:44   
lelaval
Letos še nas niso našle (upam, da nas tudi ne bodo user posted image ), ker smo jih vsako leto "gostili", potem pa sva vpričo otrok delala "poboje". user posted image
Pomaga, če zvečer kar hitro zapreš vsa vrata in okna in sadje vsaj za nekaj časa pospravljaj v hladilnik.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povsod mušice
9.10.2007 23:14:46   
hrabra miška
user posted image mene bojo pa itak požrle,sploh več ne debatiram o njih. In doma smo vsi tiho,ker ne upamo ust odpirat,lahko katero požremuser posted image . Pa ne,ne smrdim po moštu,ker ga sploh ne pijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povsod mušice
10.10.2007 8:22:07   
saraja
Pri nas ista pesem! Pol jih pa lovim, pa naš 14mesečni lump, se pol po celi hiši za njimi podiuser posted image kaaaako je smešen, pa zraven dela pump pump!!S plastično kladivo sevedauser posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povsod mušice
11.10.2007 11:42:18   
tatam
Pri nas ima dedek zraven hiše "vinsko klet".Za ****!!!Povsod v hiši jih je ogromno!!!Nič ne pomaga če vse sadje in hrano pospraviš,kar vztrajajo! Pa z Biokillom sem jih špricala!Mislite,da so pockrkale??Sploh ne!So zgleda že imune!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povsod mušice
11.10.2007 14:34:03   
malecka
tud pri nas je tako. najbolj pa me moti to ker vse poserejo.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povsod mušice
11.10.2007 14:39:13   
pika30
Pri nas jih je tudi polno ko user posted image user posted image .

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?